Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:01)
Ok. Aš manau, kad rašo meniu vienokius, kai iš tikrųjų jie yra kitokie. Aišku dabar? mirksiukas.gif  Sakau, nenoriu žmogaus supykdyt ar įžeist, jei ką, atsiprašau, tiesiog netikiu šita pasaka 4u.gif

A kam ?tai jei meluotų meniu, galėtų ir meluoti, kad koks kilas ir nukrito biggrin.gif , ale kokia nepatikli tapai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 01 22, 21:09)
A kam ?tai jei meluotų meniu, galėtų ir meluoti, kad koks kilas ir  nukrito biggrin.gif , ale kokia nepatikli tapai g.gif

Tapau biggrin.gif gyvenimas privertė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:06)
Kaip kenkiama? Kuo kenkiama? Tikslo nėra, priežasčių nežinau ir aš. Tiesiog tokia mano nuomonė šiuo atveju konkrečiu. Jeigu kažkas mano kitaip, juk galima mirksiukas.gif

na žmogus nori numesti svorio, rašo meniu vienus, yra kitokie, tai tik sau kenkia, kad šitaip elgiasi, svoris tai nekrenta smile.gif

nuomonė gerai, išsakyti ją juk galima. Sunflowers, tu tik nesupyk, mum tik įdomu, kodėl taip yra, nes meniu tai skurdoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:01)
Ok. Aš manau, kad rašo meniu vienokius, kai iš tikrųjų jie yra kitokie. Aišku dabar? mirksiukas.gif  Sakau, nenoriu žmogaus supykdyt ar įžeist, jei ką, atsiprašau, tiesiog netikiu šita pasaka 4u.gif

oho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2016 01 22, 21:11)
na žmogus nori numesti svorio, rašo meniu vienus, yra kitokie, tai tik sau kenkia, kad šitaip elgiasi, svoris tai nekrenta smile.gif

nuomonė gerai, išsakyti ją juk galima. Sunflowers, tu tik nesupyk, mum tik įdomu, kodėl taip yra, nes meniu tai skurdoki  smile.gif

Į medikus kreiptis reikia, jei tai tiesa, nes tai nėra normalu. Suprasčiau, jei yra kažkoks sutrikimas, bet nepasakoja nieko.

Tikrai, nesupyk Sun, neturiu prieš tave nieko asmeniško mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:10)
Tapau biggrin.gif  gyvenimas privertė biggrin.gif

Pamenu man ir būdavo- krenta, krenta, krenta ir vsio nekrenta kokia sav, nors meniu ir skurdoki būdavo
Gal skysčių daug geria, gal mm ant nosies
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera*: 22 sausio 2016 - 21:15
QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:13)
Į medikus kreiptis reikia, jei tai tiesa, nes tai nėra normalu. Suprasčiau, jei yra kažkoks sutrikimas, bet  nepasakoja nieko.

Tikrai, nesupyk Sun, neturiu prieš tave nieko asmeniško mirksiukas.gif  4u.gif

As nepykstu, tikslo meluot neturiu ir nemeluoju.
Atsakyti
QUOTE(*Laukine* @ 2016 01 22, 21:13)
Į medikus kreiptis reikia, jei tai tiesa, nes tai nėra normalu. Suprasčiau, jei yra kažkoks sutrikimas, bet  nepasakoja nieko.

Tikrai, nesupyk Sun, neturiu prieš tave nieko asmeniško mirksiukas.gif  4u.gif

nuo didelio svorio šiaip turėtų gerai kristi ax.gif smile.gif

QUOTE(lera* @ 2016 01 22, 21:14)
Pamenu man ir būdavo- krenta, krenta, krenta ir vsio nekrenta kokia sav, nors meniu ir skurdoki būdavo

ir kaip išjudindavai jį poto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 01 22, 21:14)
Pamenu man ir būdavo- krenta, krenta, krenta ir vsio nekrenta kokia sav, nors meniu ir skurdoki būdavo

Nu bet prie prie tokio svorio doh.gif ir ūgis skiriasi.

Nu įdomu būtų Barbaškės nuomonė, ji irgi buvo didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2016 01 22, 21:15)
nuo didelio svorio šiaip turėtų gerai kristi  ax.gif  smile.gif
ir kaip išjudindavai jį poto?  smile.gif

Toliau dietindavausi, kitą sav po 0, gerą minusą priduodavau
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti