Įkraunama...
Įkraunama...

KAČIUKO DOKUMENTAI

Sveiki, išankstinio labai atsiprašau jei kartojuosi.

Ruošiuosi pirkti kačiuką su dokumentais. Nusimanantys žmonės gal patars jei nesunku į ką pagrinde, tuose dokumentuose, reikia atkreipti dėmesį, kas juose turi būti įrašyta, kaip jie atrodo ir pan. Niekad nesusidūriau su tuo, tai nieko ir nežinau.
Atsakyti
Aišku, svarbiausia, kad tie dokumentai išvis būtų. Skiepų knygelė, ar mėlynos spalvos ES naminio gyvūnėlio pasas - NE KILMĖS DOKUMENTAI. Skirtingų sistemų ar klubų išduodami kilmės dokumentai skiriasi savo išvaizda, bet informacija juose daug maž vienoda. Nuo mums įprastų kilmės dokumentų gal tik TICA ir CFA sistemų išduodami dokumentai skiriasi, nes juose nėra daugeliui įprasto kilmės medžio.
SVARBIAUSIA atkreipti dėmesį, kad dokumentai būtų išduoti tam tikrai sistemai atstovaujančio klubo arba pačios sistemos. Katės pas mus dažniausiai būna su FIFE, WCF, TICA ir CFA sistemų dokais (vienos iš šitų raidžių ir turi būti ant kilmės dokumento). Na nebent pirksit kačiuką pvz. iš Rusijos.
Siūlyčiau žiūrėti atsargiai į Lietuvoje esančio klubo LKMK (Lietuvos kačių mylėtojų klubas) išduodamus dokumentus. Jie niekam nepriklauso, dokumentus klubo savininkas spausdina pats. Čia įmanoma gauti dokumentus bet kam.
Na aš bent įtariai žiūrėčiau jei man pasakytų, kad dokumentai kainuoja 70 € (taip sako LKMK) ir jei neisit į parodą tai jų ir nereikia.
Atsakyti
Ačiū už gerą ir man labai naudingą ats.
Parodose dalyvauti neturim tokių planų, pasirinkimą rinktis kačiuką su dokumentais nulėmė noras turėti būtent tą nemaišytą veislę ir pan.

Į kačiuko kaina jau įeina dokumentų kaina smile.gif
Atsakyti
O gal teko ką nors girdėti apie VŠį ,,Lietuvos Gyvūnų Augintojų Centras ''. Priklauso WFC sistemai.
Atsakyti
QUOTE(Katinas100 @ 2016 01 22, 19:14)
O gal teko ką nors girdėti apie VŠį ,,Lietuvos  Gyvūnų Augintojų Centras ''. Priklauso WFC sistemai.

Vienas iš dviejų WCF klubų Lietuvoje. Lgac ir TopMiau - WCF, Bubaste - FIFe.
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2016 01 22, 20:20)
Vienas iš dviejų WCF klubų Lietuvoje. Lgac ir TopMiau - WCF, Bubaste - FIFe.


Supratau, o šiaip normali organizacija, pasitikėti galima?
Atsakyti
QUOTE(Katinas100 @ 2016 01 22, 20:37)
Supratau,  o šiaip normali organizacija,  pasitikėti galima?

Mano visos turėtos katės buvo iš veislynų, priklausančių Bubastei.
Atsakyti
QUOTE(esarmy @ 2016 01 22, 20:20)
Vienas iš dviejų WCF klubų Lietuvoje. Lgac ir TopMiau - WCF, Bubaste - FIFe.


Lietuvoje jau yra trys WCF sistemos klubai
Atsakyti
QUOTE(Katinas100 @ 2016 01 22, 21:37)
Supratau,  o šiaip normali organizacija,  pasitikėti galima?

Galima pasitikėt. LGAC - didžiausias iš WCF sistemos klubų. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinas100 @ 2016 01 22, 20:10)
Ačiū už gerą ir man labai naudingą ats.
Parodose dalyvauti neturim tokių planų, pasirinkimą rinktis kačiuką su dokumentais nulėmė noras turėti būtent tą nemaišytą veislę ir pan.

Į kačiuko kaina jau įeina dokumentų kaina smile.gif

Na noras tai labai sveikintinas thumbup.gif
Ir jei perkate iš veislyno, Jums nebus pasakyta, kad už dokumentus reik susimokėt papildomai. O jei jau pasako veislyne "su dokumentais tokia kaina, o be dokumentų mažesnė", visada turi įsijungti apsaugos mygtukas. Sąžiningai dirbantis veisėjas niekada to nesakys. Bet.... Ir veisėjų tarpe pasitaiko nesąžiningų.
Atsakyti
Labas smile.gif Normalūs ir registruoti veislynai niekada nepasakys, kad galite rinktis arba su dokumentais, arba be jų, nes VISI VYKDANTYS VEIKLĄ TEISĖTAI PARDUODA TIK SU DOKUMENTAIS nepriklausomai dalyvausite parodose ar ne, norėsite ateityje veisti ar ne, taip pat su europiniu mėlynu pasu, visais reikalingais skiepais, čipu, nukirminavimu ir jei nepagaili - pirmuoju simboliniu kraiteliu (na, bent jau aš taip darydavau). Lietuvoje pagrinde katės skirstomos į dvi sistemas, FIFe ir WCF, TICA ar CFA pas mus kačių nedaug... Tad pirmiausiai turite atkreipti dėmesį, kad dokumentai turėtų turėti būtent vieną iš šių pavadinimų, kas pažymi atstovaujamą sistemą, o antras dalykas tai koks klubas dokumentus išdavė, FIFe juos Lietuvoje išduoda tik Bubastė klubas, WCF yra klubai Top Miau ir jūsų minėtas LGAC. Na, dar čia kalbama ir apie 3 klubą, bet aš dar jo negirdėjau. Tai jeigu jūs konkrečiai apie WCF ir LGAC, tai čia viskas tvarkoje, patikimas klubas ir dokumentai bus išduodami su antspaudais, geneologiniu medžiu, kačiuko informacija, lytim, spalva, gimimo data, veisėjo duomenimis, bus nurodytas kačiuko vardas kartu su veislyno pavadinimu, kuriame jis buvo išveistas ir pan. Jeigu norite būti įsitikinusi 100 proc., tai dar prieš pirkimą galite paskambinti į klubą, kuriam veisėjo veislynas registruotas ir pasiklausti ten dirbančių žmonių, ar tokia ir tokia vada buvo gimusi, ar jau registruota, ar viskas čia tvarkoje, jums bus atsakyta į visus klausimus. smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 23 sausio 2016 - 11:34
QUOTE(Toumei @ 2016 01 23, 12:33)
Labas smile.gif Normalūs ir registruoti veislynai niekada nepasakys, kad galite rinktis arba su dokumentais, arba be jų, nes VISI VYKDANTYS VEIKLĄ TEISĖTAI PARDUODA TIK SU DOKUMENTAIS nepriklausomai dalyvausite parodose ar ne, norėsite ateityje veisti ar ne, taip pat su europiniu mėlynu pasu, visais reikalingais skiepais, čipu, nukirminavimu ir jei nepagaili - pirmuoju simboliniu kraiteliu (na, bent jau aš taip darydavau). Lietuvoje pagrinde katės skirstomos į dvi sistemas, FIFe ir WCF, TICA ar CFA pas mus kačių nedaug... Tad pirmiausiai turite atkreipti dėmesį, kad dokumentai turėtų turėti būtent vieną iš šių pavadinimų, kas pažymi atstovaujamą sistemą, o antras dalykas tai koks klubas dokumentus išdavė, FIFe juos Lietuvoje išduoda tik Bubastė klubas, WCF yra klubai Top Miau ir jūsų minėtas LGAC. Na, dar čia kalbama ir apie 3 klubą, bet aš dar jo negirdėjau. Tai jeigu jūs konkrečiai apie WCF ir LGAC, tai čia viskas tvarkoje, patikimas klubas ir dokumentai bus išduodami su antspaudais, geneologiniu medžiu, kačiuko informacija, lytim, spalva, gimimo data, veisėjo duomenimis, bus nurodytas kačiuko vardas kartu su veislyno pavadinimu, kuriame jis buvo išveistas ir pan. Jeigu norite būti įsitikinusi 100 proc., tai dar prieš pirkimą galite paskambinti į klubą, kuriam veisėjo veislynas registruotas ir pasiklausti ten dirbančių žmonių, ar tokia ir tokia vada buvo gimusi, ar jau registruota, ar viskas čia tvarkoje, jums bus atsakyta į visus klausimus. smile.gif Sėkmės!


Aciu uz issamu ats smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tajka @ 2016 01 23, 10:49)
Galima pasitikėt. LGAC - didžiausias iš WCF sistemos klubų.  drinks_cheers.gif
Papildyta:

Na noras tai labai sveikintinas  thumbup.gif
Ir jei perkate iš veislyno, Jums nebus pasakyta, kad už dokumentus reik susimokėt papildomai. O jei jau pasako veislyne "su dokumentais tokia kaina, o be dokumentų mažesnė", visada turi įsijungti apsaugos mygtukas. Sąžiningai dirbantis veisėjas niekada to nesakys. Bet.... Ir veisėjų tarpe pasitaiko nesąžiningų.



Kiek visko cia perskaiciau, tai suprantu, kad kol kas viskas vyksta saziningai ir teisingai. man jau kur kas ramiau, kaip pirma karta susidurus su tokiu, rimtu reikalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas100 @ 2016 01 23, 21:47)
Aciu uz issamu ats smile.gif
Papildyta:
Kiek visko cia perskaiciau, tai suprantu, kad kol kas viskas vyksta saziningai ir teisingai. man jau kur kas ramiau, kaip pirma karta susidurus su tokiu, rimtu reikalu smile.gif

Ir dar... jei norit kad jusu pasirinktas gyvunas butu be kraujomaisos, tai tuose dokumentuose neturetu kartotis tokie pat vardai.
Atsakyti