Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

lotuliukas.gif dabar juokas ima, bet jei įsirenginėjant naują virtuvę man elektrikai taip padarytų - už savo veiksmus neatsakau lotuliukas.gif tik kažkaip maniau, jog tokie "šaunūs" elektrikai nebeegzistuoja jau, išnyko su dinozaurais... lotuliukas.gif pasirodo yra ir dabar tokių doh.gif

Dabartinėje virtuvėje man rozetės irgi yra per aukštai, 15 cm nuo stalviršio prasideda rozetės rėmelis. Palenkiau įjungto prietaiso jungtuko laidą taip lengvai, ne per prievartą, tai manau kokie 5-6 cm būtų pats tas...
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 18:09)
...tai manau kokie 5-6 cm būtų pats tas...

Turiu 10 cm nuo rozetės vidurio (bandėm/matavomės su MB įvairius variantus dar tik planavimo stadijoje, apsistojome mūsų manymu ties idealiu). Pats tas kampiniam kištukui. Iš turimų prietaisų tai tik kombainas turi tiesų kištuką. Bet galvoju keist ir jį, nes prietaiso neįmanoma pristumti prie sienos, labai jau daug susivalgo stalviršio...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 17:00)
Kodėl patogiau g.gif ?... Man kaip tik atrodo, kad patogiau, kai jos žemai, o ir dailiau atrodo, kabeliai nekabo  smile.gif .

Jis paaiskino kazkaip panasiai kaip yerena, kad laidas uzsilauzia ir dar kazkas, bet pas mane galejo koki 10cm buti zemiau, vistiek tas laidas neuzsilauztu, bet as kazkaip su tuo jau seniai susigyvenau ir net nebematau tu rozeciu, man svarbiau, kad ju pakankamai, ikisti laida lengva, niekas netrukdo, man patogu, del to labai dziaugiuos.
Atsakyti
QUOTE(fruktozoide @ 2016 02 09, 18:08)
Elektros įvadai maždaug ten, kur elektros prietaisai, rozečių dar nėra, bet tikriausiai bus ant viršutinių spintelių.

Ar tikrai blink.gif ... Ką tik apie tai vaizdžiai kalbėjom unsure.gif ...
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 18:22)
tik kombainas turi tiesų kištuką. Bet galvoju keist ir jį, nes prietaiso neįmanoma pristumti prie sienos, labai jau daug susivalgo stalviršio...

Teisingai, reikia dar įvertinti, ar prietaisai stovės nuolat ant stalviršio, ar ne.

QUOTE(miegale23 @ 2016 02 09, 18:29)
bet as kazkaip su tuo jau seniai susigyvenau ir net nebematau tu rozeciu, man svarbiau, kad ju pakankamai, ikisti laida lengva, niekas netrukdo, man patogu, del to labai dziaugiuos.

Taip, šitai svarbiausia drinks_cheers.gif . O jeigu Jums patogu - tai puiku smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2016 02 09, 17:32)
Gal galite parasyti koks jusu fasadas? Kokia spalva ir kurios firmos? Aciu.

Apatiniu spinteliu sitas http://www.impeka.lt...product/485-623
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegale23: 09 vasario 2016 - 17:36
Dulkių siurbliui gal ir patogu bus pajungti, bet kasdieniniam prietaisam, vargu...

fruktozoide, jei tik įmanoma, indaplovę dėčiau po orkaite (jei tarpusavy ši technika nesipjauna ir įmanomas toks montavimas), naikinčiau padėklą ir kriauklę stumčiau kairiau. Bus daugiau darbastalio.

Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 17:22)
Turiu 10 cm nuo rozetės vidurio

O pas mane šiuo metu 18 cm nuo stalviršio iki rozetės vidurio. Man jau vaizdas NE NE NE ax.gif norisi žemiau smile.gif
Dabar kitas klausimas doh.gif Kaip Jums atrodo - gerai išplanuotas tas kampas ar dar galėčiau kažkiek mažinti laisvos sienos, kad stalčiams didinti?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Taip noriu užbaigti su tais planavimais, kad jau būtų visai ramu doh.gif Tada galėčiau jau siųsti baldininkams keliems, kad paskaičiuotų kainas...
Ar jau čia pats geriausias variantas, ar dar kažką galėčiau tobulinti? 4u.gif
Dabar su lipnia juosta išklijavau ant grindų baldų kontūrus, na nesiauras tas praėjimas į rūsį tikrai g.gif gal net galiu ir siaurinti kažkiek, bet va kažin ar verta, gal pakanka tos darbinės vietos ir taip... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elze7: 09 vasario 2016 - 18:14
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 18:06)
Dabar su lipnia juosta išklijavau ant grindų baldų kontūrus, na nesiauras tas praėjimas į rūsį tikrai  g.gif gal net galiu ir siaurinti kažkiek, bet va kažin ar verta, gal pakanka tos darbinės vietos ir taip...  g.gif


Nenorit orkaitės kelti į aukštą spintą - stalčių padaugėtų. Buvo toks variantas pas jus g.gif
Praėjimas man atrodo geriau patogesnis - jei su kokia dėže reikėtų eiti. Ar šiaip dažniau naudojamas.

Stalčiai gerai, bet jie ir kainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 09 vasario 2016 - 18:53
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 18:52)
Nenorit orkaitės kelti į aukštą spintą -  stalčių padaugėtų. Buvo toks variantas pas jus  g.gif

Orkaitė aukštai buvo mano svajonė Nr.1 wub.gif bet kaip tai padaryti? Ta aukšta spinta šalia šaldytuvo - 40 cm. Dar 20 cm orkaitės liptų ant stalviršio - man jau negražu ax.gif doh.gif nors gal realiai pas kažką pamatyčiau - pakeisčiau nuomonę... O šiaip visa kita bent panašu į normalią virtuvę? lotuliukas.gif Tik gal norėčiau, kad aukštos spintos ir pakabinamos spintelės būtų iki lubų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elze7 @ 2016 02 09, 18:59)
Orkaitė aukštai buvo mano svajonė Nr.1  wub.gif  bet kaip tai padaryti? Ta aukšta spinta šalia šaldytuvo - 40 cm. Dar 20 cm orkaitės liptų ant stalviršio - man jau negražu  ax.gif  doh.gif nors gal realiai pas kažką pamatyčiau - pakeisčiau nuomonę... O šiaip visa kita bent panašu į normalią virtuvę?  lotuliukas.gif Tik gal norėčiau, kad aukštos spintos ir pakabinamos spintelės būtų iki lubų  g.gif


o jei isvis kitaip butu.... pvz ta siena kur kaitlente, butu aukstu spintui blokas - is saldytuva sir orkaite ir ukine spinta
O palei bara ir kampa butu spinteles, ant vienos sienos pakabinamos.
Naudotis spintomis manau butu patogiau prieiti, oir gal atrodyti gerai./
na tiesiog turint laiko ne tai, kad stumdyt ta pati, bet isvis kitokia vizija gal.... g.gif
gautusi pavirsius darbinis tarp plautuves ir kaitlentes, kur paprastai pagrindinis darbinis pavirsius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 09 vasario 2016 - 19:23
QUOTE(Juodai @ 2016 02 09, 17:25)
Grįšiu namo ir bus pirmas reikalas tai apžiūrėti ir čia parašyti  biggrin.gif

Tai va, situacija tokia (jei kam įdomu): pas mane rozetės sumontuotos lygiai taip, kaip brėžinyje pateikiau - 3 cm nuo stalviršio iki rozetės krašto. Virdulio kištukas, kuris vis dar stovi nuolat pas mane, kampinis. Atrodo viskas taip. Tikrai nėra laužiamas kabelis, tačiau virdulys gaunasi apie 12,5cm atstumu nuo rozečių sienos. Galima šį atstumą sumažinti, jeigu pakelt rozetes apie 5cm (tuomet jos gautųsi ~8cm nuo stalviršio iki krašto), tuomet atrodytų viskas maždaug taip. Atsumas nuo rozečių sienos gaunasi kažkur apie 10cm. Reiškia, sutaupėm 2,5cm. Galbūt šie centimetrai yra aktualu, kai stalviršis tik 60cm gylio, kai nuolat ant jo stovi prietaisai - tuomet galbūt reikėtų kiek pakelti rozetes - ~8cm nuo stalviršio iki krašto. Tačiau... šie cm mano virduliui jau riba, nes jei rozetė būtų aukščiau, reikėtų išvynioti daugiau kabelio, nes dabartinis paliktas trumpiausias varijantas būtų per trumpas, o atvyniojus jo iki kito fiksatoriaus, jis pailgėtų apie 15cm. Vadinasi tie papildomi 10-15cm kabelio turėtų kažkur pasidėti ant stalviršio, o tai jau nalabai man patinka.
Svarbiausia, ką norėju patikrinti, ar nėra laužiamas kabelis. Dabar drąsiai galiu tvirtinti, kad taip NĖRA smile.gif .
Taigi, tiek tyrimų. Sėkmės planuojant rozetes 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 09, 19:22)
o jei isvis kitaip butu.... pvz ta siena kur kaitlente, butu aukstu spintui blokas - is saldytuva sir orkaite ir ukine spinta
O palei bara ir kampa butu spinteles, ant vienos sienos pakabinamos.
Naudotis spintomis manau butu patogiau prieiti, oir gal atrodyti gerai./
na tiesiog turint laiko ne tai, kad stumdyt ta pati, bet isvis kitokia vizija gal.... g.gif
gautusi pavirsius darbinis tarp plautuves ir kaitlentes, kur paprastai pagrindinis darbinis pavirsius

O kur kaitlentę dėti? prie baro man norisi, kad kriauklė taip ir liktų kaip dabar, o kaitlentė tada dėtųsi prie rūsio durų, bet ar gerai taip? g.gif
Atsakyti