Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų užsakymas internetu be tarpininkų

QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 19, 11:33)

Aš irgi norėčiau į kompaniją,ne kartą pirkau iš šio puslapio lelijas,tai visos atitiko,o ir kokybe nesiskundžių.
Šį kart vienadienės gražios,tai norėčiau,aišku jei kas priglaus į kompaniją.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 19, 10:33)

iki kada rinksit ir kiek mūsų jau būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar jau šešios atsiuntė. Iki sekmadienio vakaro lauksiu papildymo.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 19, 21:42)
Dabar jau šešios atsiuntė. Iki sekmadienio vakaro lauksiu papildymo.

ką atrašė,kiek kainuos siuntimas?
Atsakyti
Siuntimas nurodytas nuo 73 zl (daliname pagal šios dienos kursą maždaug iš 4,5, gauname apie 16-17 eurų) į Lietuvą. Bet kai surinksiu užsakymą, bus detaliau. Dabar yra užsakymas apie 100 augaliukų. Gautųsi apie 0,17- 0,20 euro už augalą.
Jei iki rytojau dar kas nors prisijungs, turėtų būti dar pigiau.
http://swiatcebul.pl...info-pol-6.html
Atsakyti
Prisijungčiau ir aš...Iš Kaimo, o kaip jums užsakymą atsiųsti? Nukopijuoju krepšelį ir kur siųsti? smile.gif Kaip ten gėlytės supakuotos būna? Maišeliuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swarcas: 20 vasario 2016 - 18:55
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 20, 17:00)
Siuntimas nurodytas nuo 73 zl (daliname pagal šios dienos kursą maždaug iš 4,5, gauname apie 16-17 eurų) į Lietuvą. Bet kai surinksiu užsakymą, bus detaliau. Dabar yra užsakymas apie 100 augaliukų. Gautųsi apie 0,17- 0,20 euro už augalą.
Jei iki rytojau dar kas nors prisijungs, turėtų būti dar pigiau.
http://swiatcebul.pl...info-pol-6.html

thumbup.gif parašykit kur siųsti užsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 20, 18:00)
Siuntimas nurodytas nuo 73 zl (daliname pagal šios dienos kursą maždaug iš 4,5, gauname apie 16-17 eurų) į Lietuvą. Bet kai surinksiu užsakymą, bus detaliau. Dabar yra užsakymas apie 100 augaliukų. Gautųsi apie 0,17- 0,20 euro už augalą.
Jei iki rytojau dar kas nors prisijungs, turėtų būti dar pigiau.
http://swiatcebul.pl...info-pol-6.html


Rašo, kad nuo 73 iki 230 zlotų, tačiau galutinė suma priklausytų nuo konkretaus uzsakymo.
Bet kokiu atveju, jungiuosi į kompaniją su savo keliais augaliukais smile.gif
Atsakyti
dalinsit augalams ar užsakymams siuntimo išlaidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2016 02 20, 18:43)
Prisijungčiau ir aš...Iš Kaimo, o kaip jums užsakymą atsiųsti? Nukopijuoju krepšelį ir kur siųsti? smile.gif Kaip ten gėlytės supakuotos būna? Maišeliuose?

Bandykit į AŽ. Atsispausdinu kiekvienos ant atskiro lapo, kad paskui lengviau būtų sudėlioti.
Manau, kad teisingiausia būtų dalinti siuntimo sumą iš augalų skaičiaus. Vienos nori po 2-4 augaliukus, kitoms ir 20 reikia.
Nemačius tų augalų, bet pagal kainą sprendžiu, kad maišeliuose su trupučiu durpių. Nėra pats geriausias variantas, bet jei koks ir numirs, neskaudės širdies. Kažkur esu radus dar vieną lenkų internetinę, ten vazonėliais viskas. Bet jau siuntimo kaina doh.gif
Šiaip, kiek esu pirkus tuos iš maišelių augalus, tai lelijos, jurginai draugiškai dygsta, vienadienės irgi, bijūnas auga. Tik sibiriniai vilkdalgiai nenori gyventi pas mane ir viskas. Nors gal jiems pas mane nelabai patinka. Esu iš vienos forumietės gavus nemažą jų kupstą, nežydi parazitai, o jau dvi vasaros. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 02 20, 23:13)
Bandykit į AŽ. Atsispausdinu kiekvienos ant atskiro lapo, kad paskui lengviau būtų sudėlioti.
Manau, kad teisingiausia būtų dalinti siuntimo sumą iš augalų skaičiaus. Vienos nori po 2-4 augaliukus, kitoms ir 20 reikia.
Nemačius tų augalų, bet pagal kainą sprendžiu, kad maišeliuose su trupučiu durpių. Nėra pats geriausias variantas, bet jei koks ir numirs, neskaudės širdies. Kažkur esu radus dar vieną lenkų internetinę, ten vazonėliais viskas. Bet jau siuntimo kaina  doh.gif
Šiaip, kiek esu pirkus tuos iš maišelių augalus, tai lelijos, jurginai draugiškai dygsta, vienadienės irgi, bijūnas auga. Tik sibiriniai vilkdalgiai nenori gyventi pas mane ir viskas. Nors gal jiems pas mane nelabai patinka. Esu iš vienos forumietės gavus nemažą jų kupstą, nežydi parazitai, o jau dvi vasaros. verysad.gif


Jungiuosi ir aš prie užsakymo 4u.gif Parašiau Jums AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čičipo: 21 vasario 2016 - 11:15
Atrodo, lenkai bus nušluoti doh.gif Šitokiais kiekiais. doh.gif
Praktiškai visi augalai bus siunčiami po kovo 15 d, rašo, kad per 3-4 savaites.
Tikiuosi, ryt vakare žinosiu jau siuntimo kainą ir parašysiu kiekvienai į AŽ sąskaitą ir sumą.
Atsakyti