Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(Dideja @ 2016 01 23, 23:14)
pas mane praktiskai visi dzinsai AE, labai faini, ir dydi sau mazdaug jau atsitaikiau, tai nereikia rizikuoti perkant kitos firmos  thumbup.gif


Bet kai pamačiau juos, galvoju šakės tikrai neįlis, bet jie gerai tempiasi, ir ji didesniu nenori, tie sateen labai švelnūs, malonus, rekomenduoju:(
As sau irgi buvau atitaikius, tik mano apimtys Žiauriai padidėjo, tai jei nepavyks grįžti į pradinę padėti, teks bandyt taikyt dydžius is naujo:(
Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2016 01 23, 22:26)
Bet kai pamačiau juos, galvoju šakės tikrai neįlis, bet jie gerai tempiasi, ir ji didesniu nenori, tie sateen labai švelnūs, malonus, rekomenduoju:(
As sau irgi buvau atitaikius, tik mano apimtys Žiauriai padidėjo, tai jei nepavyks grįžti į pradinę padėti, teks bandyt taikyt dydžius is naujo:(



o kurie cia? gal nuoroda galima ? 4u.gif

del apimciu..., tai man vienus nedaug devetus teko parduoti, nes mano apimtys pamazejo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 23 sausio 2016 - 21:34
O mano mažei nepatiko ae dėl aukšto liemens, 0 dydis,jei kam reikia,mielai perlesiu, pirkti pigiai smile.gif
SKY HIGH JEGGING Color: Rinse Indigo ir Color: Medium Indigo
Kažkaip pagal pirktą nuorodą, jų neduoda....

Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2016 01 23, 22:12)
Ateinu padekoti uz american eagle dzinsiukus jeggings dukrai, sedi dabar apsipatenkinusi  bigsmile.gif pergyvenau del dydzio, bet tiko puikiai, su klubais 89 cm ememe 0 dydi. Vieni sateen, tai jie plonesni labiau vasarai:)


As irgi ae dzinsiuku gerbeja, turiu nemazai, superiniai.
Ir siuos sateen nesenai gavau, labai dailiai atrodo, tik labai dazo, tikekimes po skalbimo nebedazys. Ir man pasirode, kad mazintas sis modeliukas, emiau dydziu didesni dydi nei iprastai, o tokie be visiskai be rezervo sustorejimui yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2016 01 23, 23:32)
o kurie cia? gal nuoroda galima ?  4u.gif

del apimciu..., tai man vienus nedaug devetus teko parduoti,  nes mano apimtys pamazejo...  ax.gif


Bijau, kad netycia istryniau uzsakyma...o tinklapyje lyg ju nebera.
Atsakyti
Dideja reikia niką keisti į mazeja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vamzdis @ 2016 01 24, 00:06)
As irgi ae dzinsiuku gerbeja, turiu nemazai, superiniai.
Ir siuos sateen nesenai gavau, labai dailiai atrodo, tik labai dazo, tikekimes po skalbimo nebedazys. Ir man pasirode, kad mazintas sis modeliukas, emiau dydziu didesni dydi nei iprastai, o tokie be visiskai be rezervo sustorejimui yra mirksiukas.gif


Na del dazymo, tai kazkas baisaus, dukra pasiziurejo i rankas ir sako, kodel jod melynos doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Pasikartosiu naujoje temoje, mergaites, gal kas turit per mazus, ir noretumet keistis Ralph lauren vaskuotus juodus dzinsus, turiu 6 dydi, man reikia dydziu mazesniu. Gaila net parduot verysad.gif , labai faini wub.gif
Atsakyti
O gymbore vienkartinis tas nuolaidos kodas -20 galioja sale? g.gif
Atsakyti
Ar kuprinems butu 20% nuolaida su kodu? http://www.potteryba...m/?cm_type=gnav
Atsakyti
QUOTE(EnBlanc @ 2016 01 24, 11:27)
O gymbore vienkartinis tas nuolaidos kodas -20 galioja sale? g.gif


Galioja viskam, laukiame uzsakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2016 01 24, 12:01)
Ar kuprinems butu 20% nuolaida su kodu? http://www.potteryba...m/?cm_type=gnav


Kodukas galioja ne clearance prekems. Clearance prekems su .99 ar .97 kodukas negalioja.

Enjoy 20% off your entire order! Excludes furniture, in-stock bedding and clearance ending .99 or .97.
Atsakyti