Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(ich @ 2016 05 01, 17:51)
Sveikos 4u.gif



Kaimo dama, tu siuntei savo jau dokumentus i Zeugnisanerkennungsstelle? As irgi galvoju gal man pabandyti stoti kur. doh.gif Idomu kiek uztrunka kol juos ten sutvarko.  g.gif



Mes gyvenam gerai, tempas nerealus.  doh.gif


sveikos,

ne, gi nenusiunčiau nieko, tik planuose buvo, pradėjau tvarkytis tik ir darbą gavau. Šiam darbdaviui tiko mano lietuviškas diplomas ax.gif aš ir lankau dar C1 kursus, svaigau apie studijas, bet dirbant nelabai kas gautųsi..be to bendradarbė pasakė, jei išdirbsiu 3m. pas juos tai galimybė yra ir be studijų pakilti auksčiau..ta prasme jau kaip ir soc. pedagogo veiklą galėčiau atlikti. Nes aš ir dabar padedu kartais kolegei su tuo popierizmu susitvarkyt.Aišku, dėl savęs tikrai norėčiau dar čia ką nors pasimokyti. Gal kai vaikai dar labiau paaugs ir pavyks..

Oi tie tempai doh.gif su trim vaikais gal dar didesni doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
jeigu kas ieskosit, kada ir kur rodo Eurovizija:
pusfinaliai kaip visada per EinsFestival + Phoenix kanalus, ir internetu: antradieni + ketvirtadieni 21val.
O finalas Sestadieni, per DasErste ir internetu
http://www.eurovisio...termine106.html
Atsakyti
Ačiūū, Mooochh biggrin.gif

QUOTE(moocho @ 2016 05 05, 19:33)
jeigu kas ieskosit, kada ir kur rodo Eurovizija:
pusfinaliai kaip visada per EinsFestival + Phoenix kanalus, ir internetu: antradieni + ketvirtadieni 21val.
O finalas Sestadieni, per DasErste ir internetu
http://www.eurovisio...termine106.html

Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 05 05, 20:33)
jeigu kas ieskosit, kada ir kur rodo Eurovizija:

Aciu info, bet kodel taip visos prapuolet blink.gif ...?
Atsakyti
mes tai kraustysimes greitu laiku, tai reikalai reikalai wacko.gif wacko.gif
o dar kita sekmadieni i LT, tai atrodo kazkas laika vagia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 05 08, 22:53)
mes tai kraustysimes greitu laiku, tai reikalai reikalai wacko.gif  wacko.gif
o dar kita sekmadieni i LT, tai atrodo kazkas laika vagia unsure.gif

Nors ir reikalu daug, bet is kitos puses smagu kraustytis bent jau man, gerai isikurkit mirksiukas.gif O laikas tai be galo greit bega hmmm.. Mes geguzes 18 d. i LT smile.gif pati busiu savaite, o paskui paliksiu mazaja viena pas mociute dviems savaitems, pati grisiu i DE smile.gif Mane akiu uzdegimas sia savaite uzpuoles buvo, bet dabar galima sakyt jau viskas tvarkoje nors be saules akiniu neinu lauk, nes labai vejuota, o be to daug ziedadulkiu...
Atsakyti
i Lietuva dabar maciau per wizzair oro linijas tik 9,99e blink.gif
butu oro uostas arciau, butu tikrai galima kas menesi skraidyt...o dabar baisiai nepatogu... doh.gif

pas mane siemet jubiliejus. 30-metis blush2.gif visi svencia, didelius balius daro, o as net nezinau ar noriu. nepamenu kada isvis kazkaip idomiai ar isskirtinai gimtadieni svenciau. visad su vyru kartu, ir tai... pasisedim, saslu issikepam ir tiek. vakar facebooke maciau vienos pazystamos foto is 30-mecio. nu fainiai. teminis vakarelis buvo, ale retro stilius, vyrai su dirbtiniais usais, skrybelem, moterys su suknelem. aisku ir aplinka ir visa kita pasirupinta. nu grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 05 10, 10:20)
i Lietuva dabar maciau per wizzair oro linijas tik 9,99e  blink.gif
butu oro uostas arciau, butu tikrai galima kas menesi skraidyt...o dabar baisiai nepatogu...  doh.gif

pas mane siemet jubiliejus. 30-metis  blush2.gif

Tikrai buna tokiu kainu, neitiketina.
Orkinta, kokie grazus metai wub.gif

Moocho, ar sugalvojai kuo toliau uzsiimti? Man paskutiniu metu kartais uzeina irgi tokios mintys, kad gal dar ka pasimokyti ar kokia tai veikla uzsiimti... jauciu, kad truksta kazkokio ikvepimo, naujo vejo, netgi nauju pazinciu ir bendravimo...
Atsakyti
ne. studijuoti tai nera ka.
eisiu gal nuo rudens i anglu arba i kokia kinu kalba, jei nepramiegosiu, kada kursai prasideda.
dabar ir taip pakankamai uzsiemusi, kraustymusi ir kelionemis biggrin.gif
Atsakyti
O as svajoju apie ramybe.
Siandien netiketai 8.30 val sulaukiau drauges kavos uzsuko.
Tai ai nebejau net i ropliuku kluba,nes as ten tik del mazosios einu,o jau mamos,siaip nuobodziai praeina laikas Mazoji prastovi visa laika prie manes..Dar paskambino ergo terapeute,kad siandien del ligos atsako termina.Tai net dziaugiuosi.
Man ramybes reikia.Amzinai kazkur lakstymai akis isdegus..Na paskui reiks vezti i sporto treniruote savo sesiamete.

Orkinta,jei sirdute nori svest,tai ir svesk.As ir nesvenciu,geriau kurnorisi su MB nuvaziuot.Kiek pamenu ir moocho per savo 30-meti Vienoje buvau.Issirinkau pati,kur noriu.Nes laukiausi,butent tuo laiku buvo vemimo periodas.Labai sunku man buvo.

moocho,kaip sugalvojot pakeist gyv.vieta? Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 05 10, 09:20)
i Lietuva dabar maciau per wizzair oro linijas tik 9,99e  blink.gif
butu oro uostas arciau, butu tikrai galima kas menesi skraidyt...o dabar baisiai nepatogu...  doh.gif

pas mane siemet jubiliejus. 30-metis  blush2.gif visi svencia, didelius balius daro, o as net nezinau ar noriu. nepamenu kada isvis kazkaip idomiai ar isskirtinai gimtadieni svenciau. visad su vyru kartu, ir tai... pasisedim, saslu issikepam ir tiek. vakar facebooke maciau vienos pazystamos foto is 30-mecio. nu fainiai. teminis vakarelis buvo, ale retro stilius, vyrai su dirbtiniais usais, skrybelem, moterys su suknelem. aisku ir aplinka ir visa kita pasirupinta. nu grazu  wub.gif

pas mane tas pats uz poros savaiciu ax.gif bet nesvesim, nelabai yra su kuo cia, nes dickei mokykla neileksi niekur smile.gif bet atskris mano mama su dvyne thumbup.gif tai su ja ir paminesim ramiai wub.gif bet pasiziuriu irgi kaip svencia kiti, taip gal ir noretusi jei butume LT g.gif
Atsakyti
Lux,smagu,kad su artimaisiais susitiksi wub.gif
As su saviskiu per savo 30-aji gimtadieni buvau super duper restorane ir valgiau vezlio greiciu,gal kuri nestuke.gif tokia busena zino.Pagrindini patiekala berods per 40 min iveikiau lotuliukas.gif Ne kad bloga,bet jegu nebuvo valgyti.O pati ejau,nes nesinorejo,kad butu eiline diena.
Bet zinokit pati save uzsiburiau,kai manasis zyze metu metus del vaiku,sakiau,kai sulauksiu 30 m gausi vaiku dovanu.Ir tikrai prisikalbejau lotuliukas.gif

Manoji sves 18-aji kita savaite.

As jau pasiruosiau siandienos vakarui.Teciui pasakiau,kad 21 val ziuresim Eurovizija.Daugiau pas mane nera norinciu ziureti.Laukiuuuuu thumbup.gif

Atsakyti