Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sveikos. Maždaug vaizdą jau susidariau, bet norėčiau daugiau nuomonių. Situacija tokia:

Nepastoju 7 mėnesius. Buvau pastojusi sausį, bet įvyko labai ankstyvas persileidimas. Po persileidimo pasidariau tyrimus.

8DPO
PRG 43,02 nmol/l (5,3 - 86)
PRL 534,9 mIU/l (102 - 496)

Nusprendžiau, kad reikia pasidaryti ir kitus tyrimus, daromus ciklo pradžioje.

3CD
user posted image



Ką galėtumėt pakomentuot? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Pasidariau ir as hormonu turimus:
FSh 8,480
LH 10,5
E2. 174,9
Tyrimai daryti 4 ciklo diena, kadangi dar darysiu kitus hormonus ciklo gale, ir su visais keliausiu pas gine. Tai galbut kuri galite pakomentuoti mano rezultatus. Kadangi cia as naujoke nelabai suprantu ju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolgri @ 2016 02 10, 12:05)
Reikėtų, kad dar ir normas kiekvienam tyrimui surašytumėte, nes skirtingose laoratorijose jos gali skirtis smile.gif

nereikia jokių normų, viskas ir taip aišku.
Jolle, man nepatinka jūsų LH ir ypač FSH - jis per aukštas. Ir santykis tik ~ 0,5 rodo, kad yra/gali būti problemu su jūsų kiaušidžių resursais, folių kokybe. Ar tyrėtės kada AMH? Rekomenduoju šį tyrimą, matysit, kokią turit situaciją su kiaušinėlių rezervu. FSH dar eina pamažinti, o AMH pakeisti beveik neįmanoma, bet turit jį žinoti.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2016 02 19, 17:36)
Jolle, man nepatinka jūsų LH ir ypač FSH - jis per aukštas.  Ir santykis tik ~ 0,5 rodo, kad yra/gali būti problemu su jūsų kiaušidžių resursais, folių kokybe.

Na taip, mano hormonu kiekiai labai svyruoja. AMH taip pat neblizgantis, tad... vilciu nedaug verysad.gif
O santyki jus kaip skaiciavot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 20 vasario 2016 - 10:59
sveikos. dabar paskaiciau jus ir pagalvojau, kad jei gydytoja sako, jog hormonu rezai geri, tai dar gi nebutinai reiskia, kad jie yra geri? g.gif o paciai pamatyti neleido...
Atsakyti
[quote=Ceroc,2016 02, tai dar gi nebutinai reiskia, kad jie yra geri?
[/quote]
Taigi, ir tos tyrimu normos... jeigu i jas itelpi, tai dar irgi nereiskia jog su tavim viskas gerai. Tad kyla klausimas, kam nustatyti tokias normas, kurios neatitinka realybes g.gif Siulyciau rasyti - geriausias rezultatas yra toks, kai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 21 vasario 2016 - 07:45
QUOTE(Jollė @ 2016 02 21, 08:39)
Taigi, ir tos tyrimu normos... jeigu i jas itelpi, tai dar irgi nereiskia jog su tavim viskas gerai. Tad kyla klausimas, kam nustatyti tokias normas, kurios neatitinka realybes g.gif  Siulyciau rasyti - geriausias rezultatas yra toks, kai...

Standartinės normos yra nurodomos tokios, kurių ribose esantys hormonai netrukdo gyventi. Moterims, norinčioms pastoti, normos kartais skiriasi. Galbūt skiriasi normos ir kitais konkrečiais atvejais - čia jau turiu omenyje visus visus kraujo tyrimus - pradedant hormonais, baigiant mikroelementu kiekiu kraujyje.
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2016 02 22, 08:08)
Standartinės normos yra nurodomos tokios, kurių ribose esantys hormonai netrukdo gyventi. Moterims, norinčioms pastoti, normos kartais skiriasi.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2016 02 21, 03:08)
sveikos. dabar paskaiciau jus ir pagalvojau, kad jei gydytoja sako, jog hormonu rezai geri, tai dar gi nebutinai reiskia, kad jie yra geri?  g.gif o paciai pamatyti neleido...

o šito negaliu suprasti. kodėl? kaip gali neduoti išrašo su rezultatais?
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2016 02 22, 10:35)
o šito negaliu suprasti. kodėl? kaip gali neduoti išrašo su rezultatais?

Poliklinikose darantis tyrimus su siuntimu, rezultatus gauna gydytojas, tačiau paprašius visada privalo pateikti visus rezultatus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kur Vilniuje geriausia darytis harmonų tyrimus (kaina, per kiek padaro)? ax.gif Man reikia pasidaryti tuos kur 2 - 4 cd (tuos kitus 21 cd pasidarius seniau). Ačiū. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 24 vasario 2016 - 10:09
QUOTE(Moxe @ 2016 02 24, 10:09)
Sveikos  4u.gif Kur Vilniuje geriausia darytis harmonų tyrimus (kaina, per kiek padaro)?  ax.gif  Man reikia pasidaryti tuos kur 2 - 4 cd (tuos kitus 21 cd pasidarius seniau). Ačiū.  mirksiukas.gif

Aš dariausi Santariškėse mokamų tyrimų kab. vienas tyrimas apie 8eur.man patiko. eilė trumpa, atsakymai tą pačią dieną po kelių val (darydavaus tyrimus per pietus) 4u.gif
Atsakyti