Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

QUOTE(Gendre @ 2016 03 19, 01:12)
Man sita pudra labai nepatiko, sunkiai dengesi ir panasu, kad sausino oda. Prisiskaicius geru atsiliepimu nusipirkau ir labai nusivyliau. Mano oda noramli, bet linkus sauset.


Mano oda misri, tai man tiko ir patiko smile.gif

QUOTE(cameja @ 2016 03 19, 03:15)
Vai2lka , kaip visada  SUPER !  thumbup.gif  wub.gif


Aciu smile.gif 4u.gif

QUOTE(Vysnaite1 @ 2016 03 19, 18:43)
Vai2lka, labai labai graži esat!
Atradau blogą ir ieškau įkvėpimo  biggrin.gif
Dar toks klausimas ne į temą smile.gif dažniausiai avite aukštakulnius?


Dekoju smile.gif 4u.gif
Visaip buna, bet dazniausiai aukstakulniai. Turiu siuo metu labai patogius block heel aukstakulnius tai i ofisa su jais dabar beveik kasdien, nors batu pas mane milijonas, bet jie tokie patogus smile.gif Na o savaitgaliais tai jau prasisuku pro savo batu kolekcija, buna ir zemakulniai ir aukstakulniai visaip smile.gif

QUOTE(sygyta @ 2016 03 19, 20:02)
Vai2lka. Giriu. Grazu.


Aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2016 03 18, 09:09)
Patranka,parodyk ka nors 4u.gif ,simtas metu,isjudink ta tema, galu gale tik tu sugebesi 4u.gif

biggrin.gif 4u.gif ...man šitu klausimu atostogos,jokio įkvėpimo schmoll.gif ....gyvenu kaime,tai apranga ir tam reikalui skirta rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 03 23, 10:23)
biggrin.gif  4u.gif ...man šitu klausimu atostogos,jokio įkvėpimo schmoll.gif ....gyvenu kaime,tai apranga ir tam reikalui skirta rolleyes.gif  mirksiukas.gif


Jums tinka apibudinimas, jog zmogu is kaimo isvezti galima, bet kaima is zmogaus - deja... siuo atveju, zinoma, atvirksciai, jus is tu, kuriai ir"vistos guzta" ant galvod tinka! As labai laukiu jusu griztancios!
Atsakyti
QUOTE(Catalea' @ 2016 03 23, 10:52)
Jums tinka apibudinimas, jog zmogu is kaimo isvezti galima, bet kaima is zmogaus - deja... siuo atveju, zinoma, atvirksciai, jus is tu, kuriai ir"vistos guzta" ant galvod tinka! As labai laukiu jusu griztancios!

Daugumai ne paslaptis,kad ne rūbas puošia žmogų,o žmogus jį mirksiukas.gif 4u.gif
Jei rimtai,tikrai šiuo metu esu išaugus iš savo rūbų( kalbu ne apie dydį,nors sumažėjes),kalbu apie stiliaus paieškas,kaip ir sakau pasiklydus ieškojimuose...
Kaip sakė karlsonas,laukite ir aš sugryšiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pavasaris, rodykites merginos smile.gif

Mano pavasarinis dzinsu derinukas, as seen in Cosmopolitan.lt biggrin.gif
O cia ir cia tai ko nerasite bloge, galite sekti kasdienius irasus su ivariomis derinuku detalemis ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 03 15, 13:12)


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Fantastika wub.gif galvojau čia kokia užsienio kino žvaigždė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tima1 @ 2016 03 29, 20:07)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Fantastika  wub.gif    galvojau čia kokia užsienio kino žvaigždė  blush2.gif


Aciu aciu biggrin.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 03 29, 15:50)
Pavasaris, rodykites merginos  smile.gif

Mano pavasarinis dzinsu derinukas, as seen in Cosmopolitan.lt  biggrin.gif

Labai gaivus, šviesus, šviežus derinys... thumbup.gif Man gal tik nelabai tie "sparnai" patinka, bet čia jau mano skonio nuokrypiai biggrin.gif , nors tau jie labai tinka ir gyvina derinį, kaip visada viskas TOBULA wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 04 02, 15:26)


Aciu labai Norika 4u.gif
Atsakyti
50 Shades of Nude smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 04 19, 13:24)



jusu ikvepta, pasitvirtinau sprendima pasilikti MK hamiltona smile.gif nu gi gali gerai atrodyti jis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 04 19, 11:24)

Gražu...tik va akiniai iškrenta iš konteksto,per aukšti.
Atsakyti