Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų


user posted image

Maisto derinimo lentelė

Patarimai lieknėjančioms:

1. Labai svarbus mitybos režimas, valgyk kasdien, tuo pačiu metu, 3 ar 5 kartus į dieną. Paskutinis valgymas turėtų būti likus 2-3val iki miego.
2. Rašykis, kada, ko ir kiek suvalgai.
3. Nepersistenk. Per savaitę rekomenduojama numesti ne daugiau nei 1% esamo svorio. Pvz, jei sveri 70kg, per savaitę patartina numesti ne daugiau negu 0.7kg.
4. Mesdama svorį maitinkis taip, kaip galėtum maitintis visą likusį gyvenimą. Nesiimk drąstiškų dietų, nes po dietos, grįžus prie senų mitybos įpročių, grįš ir svoris. (Ne, tu tikrai negalėtum visą gyvenimą maitintis per dieną suvartodama tik 1000-1200kcal, kad ir kaip nesunku atrodo dabar. Anksčiau ar vėliau "pramuš" alkis, kurio suvaldyti bus neįmanoma).
5. Mesk iš galvos mintį "sulieknėsiu, o tada jau galėsiu valgyti!". Jei į galvą ateina tokia mintis, pasirinktas svorio metimo būdas tau netinka.
6. Per dieną žmogui reikia ne mažiau 400g daržovių ir vaisių. Kuo daugiau daržovių, tuo geriau. Kol meti svorį, vaisius geriau ribok. Jei labai norisi, valgyk pirmoje dienos pusėje.
7. Neatsisakyk mėgstamo maisto, tiesiog sumažink porcijas.
8. Jei labai mėgsti keptą maistą, neatsakyk jo. Nusipirk buteliuką su purkštuvėliu ir aliejų į keptuvę purkšk juo. Taip reikės mažiau, negu pilant iš butelio, be to, riebalai keptuvėje pasiskirstys tolygiai. Vietoj buteliuko su purkštuku galima naudoti konditerinį šepetėlį, juo riebalais ištepk keptuvę. (Alyvuogių aliejus kepimui netinka!).
9. Vakarienei valgyk baltymų turintį maistą (varškė, žuvis, liesa mėsa, jogurtai, pasukos, kefyras, ir t.t. Atsimink, kad jogurtas ar varškė "su skoniu" jau nėra baltymų šaltinis, tai angliavandeniai).
10. Maitinkis pagal lėkštės modelį: lėkštę daliname i 4 dalis; pusę lėkšteės turi sudaryti daržoves (šviežios, troškintos, garintos arba virtos; bulvės kaip daržovės nesiskaito); 1/4 baltymai (neriebi mėsa, paukštiena arba žuvis) ir 1/4 sudėtingi angliavandeniai (grikiai, ryžiai, kruopos arba virtos bulvės).
11. Saldumynus (jei nepavyksta atsisakyti) valgyk pirmoje dienos pusėje.
12. Jei turi valios, kartą į savaitę daryk iškrovos/bado/mažo kaloringumo dieną.
13. Kartą į dvi savaites ar į mėnesį pasidaryk "laisvadienį". Valgyk viską, ko norisi. Neribodama.
14. Jei kurią dieną valgei daugiau nei turėtum, po jos kelias dienas nesisverk.
15. Nepamiršk gerti vandens. Kiek jo reikia išgerti, gali pasiskaičiuot savo svorį padauginusi iš 0.034. Jei geri kavą, pridėk papildomai tiek stiklinių vandens, kiek puodelių kavos išgeri per dieną. Saldintos arbatos, sultys, sriubos į dienos skysčių kiekį neįskaičiuojamos.
16. Ryte ant tuščio skrandžio išgerk šilto vandens su citrinos sultimis,tada pusvalandį nieko nevalgyk ir negerk,tai vadinama ''organizmo šluota''. Nauda ta, kad citrinų sultys skatina virškinimą. Šiltas vanduo stimuliuoja virškinimo traktą .
17. Sportas dar niekam nepakenkė. Kasdien nors truputį pajudėk. Eik pasivaikščioti, daryk atsilenkimus, susirask internete sporto programėlę, daryk 5 Tibeto pratimus, ar tiesiog didesniu tempu susitvarkyk namus. Daryk bet ką, svarbu judėti.
18. Tu gali!
Dietų mes nesilaikom, mes sveikai matinamės.

Mūsų šaunuolės

user posted image

Priimam naujokes. Norinčios prisijungti prie mūsų, atsakykite į šiuos klausimus:
1. Ūgis
2. Esamas svoris
3. Siekiamas svoris
4. Kaip manai, kodėl tave NUOLAT kankina svorio metimo problemos? T.y. kodėl nepavyksta šios problemos išspresti kartą ir visiems laikams?
5. Ką darei ne taip iki šiol ir ką ketini daryt?
6. Kokiu būdu ketini išlaikyti svori?
7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo?


Prisiduodam kiekvieną trečiadienį temoje viešai arba D'esprit į až iki 21val.
Neprisidavus tris kartus iš eilės, trinam iš lentelės.


Kartą į mėnesį matuojam apimtis:
Rankos
Krūtinė
Liemuo
Pilvas
Sėdmenys
Šlaunys
Kitas apimčių matavimas kovo 2 dieną.

Žalios/raudonos dienos
Atsakyti
Mano žaliosios dienos taisyklės:
1. Sportas bent penkis kartus per savaitę.
2. Minimum 1l vandens per dieną.
3. Saldumynai tik pirmoje dienos pusėje, prie kavos.
4. Griežtesnis maitinimosi režimas (laikas, produktai, kiekis)

aš gal kiek kukliau, bet surašiau tai, kas man yra ir bus didžiausias iššūkis ir kas labiausiai pareikalaus valios...
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 11:07)
---Ranką matuojam netoli pažasties per storiausią vietą, pilvą ties bamba. Į lentelę rašom rankų, krūtinės, pilvo, sėdmenų ir šlaunų apimtį, sau papildomai gali matuoti dar kažkurias vietas, kurios pas tave probleminės  smile.gif

Aš ranką natuodacau per "bicepsą" doh.gif
O pilvą visad matuoju per du pirštus žemiau bambos - labiausiai atsikišusioj vietoj. Nes liemuo man eina per bambą biggrin.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 14:03)
Kaip smagu, pagaliau ledas ištirpo, galėsiu bėgiot  bigsmile.gif  Ir dar pasiguosiu, planavom su MB lankyt bėgimo treniruotės, bet panašu, kad nesusidarys grupė  verysad.gif  Kai klausė, kiek būtų norinčių, buvo virš 20, kai tiksliai reikia pasakyt, kas lankytų, liko 3, o reikia bent 10 žmonių.. Šuds  verysad.gif

Bet taip būna l.l.dažnai, reik jau šitam nusiteikt..kiek ko esu organizavus, tai visad daugiau nei pusė pirminių entuziastų atsisijoja.

QUOTE(alkaja @ 2016 01 28, 14:35)
Rasma, o kaip Tu tą savo miegojimą nemiegojimą suskaičiuoji? Turi programėlę?

Pas mane apyrankė "Fitbit Charge HR", ji iš pulso ir judesių nustato, registruoja miegą nieko nereik daryt - tik nešiot tą apyrankę visada. Fiksuoja kada užmiegama, kada ir kiek pabundama, kaip ramiai miegama.
Ir ta nemiga pas mane atsirado nestuke.gif , net nebuvo sukelta vaikų..ir dabar būna, mergaičiukė skaniai parpia, o aš kankinuosi..Kai jau įmingu, žiūrėk šwimyna iau brazda doh.gif
Atsakyti
Et...tai dar nėra nei vienos naujoj temoj lens.gif
d'esprit ačiū už temą,kitaip tariant ačiū už ''lieknėjimo klubo patalpas'' biggrin.gif

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 11:08)



Oi, dar negirk manęs..  blush2.gif  Dar tik pati pradžia, daug visko turiu išmokt ir labai baisu, nes nežinau, kas gausis.. Bet, nu, aš galiu..



Oi galiu tikrai girti,nes žinau,kad tokiam žmogui kaip Tau tikrai viskas kuo puikiausiai pasiseks mirksiukas.gif Kaip sakant garantuota Tavim esu smile.gif
O kas visą produkciją gamins? Patys? Ar kažkas kitkas?
QUOTE(braske09 @ 2016 01 28, 11:12)
viskas buvo labai gerai, jokių skausmų, jokių kraujavimų, visiškai jokio skausmo, jau po poros valandų zyzė kad nori valgyt lotuliukas.gif tkrai nebijokit ir šalinkit bėdą! 4u.gif



Ačiū už pasakojimą ir nuraminimą wub.gif
O Jus namo paleido tą pačią dieną ar ne?

QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 15:03)
Ir dar pasiguosiu, planavom su MB lankyt bėgimo treniruotės, bet panašu, kad nesusidarys grupė  verysad.gif  Kai klausė, kiek būtų norinčių, buvo virš 20, kai tiksliai reikia pasakyt, kas lankytų, liko 3, o reikia bent 10 žmonių.. Šuds  verysad.gif

gaila,kad nepavyko suringti grupės verysad.gif O kur čia turėjo vykti? Aš tai vis save graužiu,kad nenueinu čia blush2.gif svarbiausia prie pat namų ir nemokamai,žodžiu totalus apsileidimas doh.gif O Tu gal kada čia buvai? bigsmile.gif
Papildyta:
Va kol parašiau ir kalbančių atsirado,o kai atėjau nei vienos nebuvo biggrin.gif

Einu galvoti/keltis sau taisykles žalių dienų,susirašysiu sau į sąsiuvinį ir čia parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 01 28, 15:11)
Bet taip būna l.l.dažnai, reik jau šitam nusiteikt..kiek ko esu organizavus, tai visad daugiau nei pusė pirminių entuziastų atsisijoja.



Turėjau nuojautą, kad taip ir bus, bet nuo to nemažiau liūdna. Labai norėjau su ta trenere padirbėt, bet yra kaip yra..

QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 15:18)
Oi galiu tikrai girti,nes žinau,kad tokiam žmogui kaip Tau tikrai viskas kuo puikiausiai pasiseks  mirksiukas.gif  Kaip sakant garantuota Tavim esu smile.gif 
O kas visą produkciją gamins? Patys? Ar kažkas kitkas?

gaila,kad nepavyko suringti grupės  verysad.gif  O kur čia turėjo vykti? Aš tai vis save graužiu,kad nenueinu čia blush2.gif  svarbiausia prie pat namų ir nemokamai,žodžiu totalus apsileidimas doh.gif  O Tu gal kada čia buvai?  bigsmile.gif


Papasakosiu FB vakare.

Turėjo būt manieže, Juodeškienė siūlė treniruotes.
Ne, nebuvau čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 16:25)

*Papasakosiu FB vakare.

**Turėjo būt manieže, Juodeškienė siūlė treniruotes.


* ok mirksiukas.gif
**Aišku,na gal dar yra vilties,kad kažkada susirinks grupė,ar jau viskas?
o tiesa pats ąžuolyno bėgimas vyks,ąžuolyne ar manieže? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 15:45)
**Aišku,na gal dar yra vilties,kad kažkada susirinks grupė,ar jau viskas?
o tiesa pats ąžuolyno bėgimas vyks,ąžuolyne ar manieže? blush2.gif


Nelabai smile.gif

Ąžuolyne, čia rudens bėgimo trasa, nelabai matosi gatvių pavadinimai, bet tu, kaip vietinė, manau, maždaug susigaudysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 16:52)


Ąžuolyne, čia rudens bėgimo trasa, nelabai matosi gatvių pavadinimai, bet tu, kaip vietinė, manau, maždaug susigaudysi  smile.gif

Viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 16:06)
Viskas aišku  biggrin.gif


Nusiteikinėji? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 01 28, 17:12)
Nusiteikinėji? hihihi.gif

Taip,o taip biggrin.gif
Nes kas čia beliko iki balandžio wacko.gif
Reik jau ne tik mintimis,bet ir darbais nusiteikinėti biggrin.gif
Atsakyti
d'esprit, jei ne paslaptis, kiek mokėsi už tas paskaitas pas Ilzę? Ten pas ją nėra konkrečios kainos, pats sumą turi pasirinkt g.gif O jei pasirenki mažiausią, tai gal ir nepakliūni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2016 01 28, 16:16)
Taip,o taip  biggrin.gif
Nes kas čia beliko iki balandžio  wacko.gif
Reik jau ne tik mintimis,bet ir darbais nusiteikinėti  biggrin.gif


Daug dar iki to balandžio irnesakyk.gif
Manęs vasario 14 laukia bėgimas Nemuno trasoj 5km, paskui balandžio 23d Ąžuolyno bėgimas 10km, gegužės 8d Trakuose 21km, birželio 12d (lyg ir) Kauno maratonas 21km.. Net skrandis mazgu susiriša pagalvojus dry.gif Paskui rudenį dar pora bėgimų, Vilniaus maratone tai tikrai, Ąžuolyno rudens bėgime irgi turbūt bėgsiu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2016 01 28, 16:21)
d'esprit, jei ne paslaptis, kiek mokėsi už tas paskaitas pas Ilzę? Ten pas ją nėra konkrečios kainos, pats sumą turi pasirinkt g.gif O jei pasirenki mažiausią, tai gal ir nepakliūni? g.gif


75 Eur. Ne, nemanau, kad ji pagal kainą filtruoja, kas paklius, kas ne, visi pakliūna.
Atsakyti