
mergaitės, kaip lenkijoj rasti grūdėtą varškę, jau kelintas kartas nesusigaudau, kuri ten
pirkčiau ne sau, aš jos nevalgau, net nežinau, kaip atrodo.

QUOTE(lolichka @ 2016 02 05, 10:07)
mergaitės, kaip lenkijoj rasti grūdėtą varškę, jau kelintas kartas nesusigaudau, kuri ten
pirkčiau ne sau, aš jos nevalgau, net nežinau, kaip atrodo.

Serek wiejski vadinasi
https://www.google.l...903.RhQnRzGYKl0
QUOTE(Jolita_G @ 2016 02 05, 12:11)
ačiū labai

ataskaita iš 02.04d pasiprekinimo Suwalkuose:
Rožiniam namuke kursas 4,36
Kauflande kursas matėm 4,28
kainas rašau zlotais - kam įdomu pasiverskitį euriukus:
KAUFLAND:
Miner.vand gazuotas "muszyna"1,5l -0,88
univ aliejus rapsų, raf. 3l -11,89
alus "zubr" 8 skardinės pakuotė - 15,79
obuoliai 3kg pakuotė - 6,99
frosh indų pl.0,5l - 3,59
sūris toks lapeliais ant sumuštinių 200g - 2,99
k.r. kiaul šoninė vakume 1kg -12,99
k.r dešra Torun kg kaina 11,99
grietinėlės sviestas Ekstra 55proc - 1,99
pūstos pagalvėlės su įdaru kaip sausi pusryčiai 1kg 9,90
grūdėta varškė 150g -1,39
mentė 1kg 8,99
šonkauliukai su mėsyte kepimui be rieb, be odos - 8,99
TESCO:
Snickers pak8vnt - už 2pakuotes- 12zl
pienas 1l 2,19
grietinė 18pro 330g 1,59
grietinėlė padažam18proc 200g 1,09
kalakutienos šlaunelių mėsa kg- 12,99
kiaulienos nugarinė šv kg - 11,49
vištienos ketv kg 3,79
sūris gouda kg 12,90
kiaušiniai 30vnt padėklas 8,99
tualet po regina 12vnt 8,79
skab skyst Perwol 4l 66skalbimai 25,99
virt rankšl 1 vnt 10,99 - gailiuosi kad mažai pirkau,storas, tvirtas, LT tokio nesu pirkus...
spurgos su džemu pakuotė10vnt - 4,90
kaip visada ten pirkom dešrų skyriuj vyniotinių, dešryčių -paprašom su aparatu supjaustyti - pasirinkimas ten platus, vaikai labai mėgsta...kainos įvairios, bet daauuuugg pigiau nei LT
STOKROTKA
Danone jogurtai 290g 1,59
Majonezas (dekoracijny juoda etiketė) 770g 7,99
Skystas skalbiklis baby drabuž skalbti 12skalbimų 10,99
pomidorai kg -3,99
Biedronka
Jogurtai Jogobella330g 1,79
LIDL
kažkur nujojau čekį....
pamenu tik :
bananų nektaras 1l 2,19
dešra rūkyta saliamis toks suplotas ilgas 0,500g 13,99
Biedronkoj kortele mokėjom rezervavo swedas kursu 4,3658
Tesco -"-"- rezervavo kursu 4,364
Dar pirkom visokių smulkmenėlių.... Žmonių neperdaugiausia- Kauflande, Lidle -lietuvių turbūt daugiau nei lenkų, kitur atvirkščiai. Akcijinių prekių kelių tik neradom
Išleidom apie 160eurų ...
Dar nuo praeito karto turėjom miltų,cukrraus,kruopų ir buit chemijos, todėl nepirkom
Šaldytuvas "pritiutintas" kaip reikalas - vaikas po treniruotės atsidaręs jį ištarė "jėzus marja nežinau nuo ko pradėti"

Rožiniam namuke kursas 4,36
Kauflande kursas matėm 4,28
kainas rašau zlotais - kam įdomu pasiverskitį euriukus:
KAUFLAND:
Miner.vand gazuotas "muszyna"1,5l -0,88
univ aliejus rapsų, raf. 3l -11,89
alus "zubr" 8 skardinės pakuotė - 15,79
obuoliai 3kg pakuotė - 6,99
frosh indų pl.0,5l - 3,59
sūris toks lapeliais ant sumuštinių 200g - 2,99
k.r. kiaul šoninė vakume 1kg -12,99
k.r dešra Torun kg kaina 11,99
grietinėlės sviestas Ekstra 55proc - 1,99
pūstos pagalvėlės su įdaru kaip sausi pusryčiai 1kg 9,90
grūdėta varškė 150g -1,39
mentė 1kg 8,99
šonkauliukai su mėsyte kepimui be rieb, be odos - 8,99
TESCO:
Snickers pak8vnt - už 2pakuotes- 12zl
pienas 1l 2,19
grietinė 18pro 330g 1,59
grietinėlė padažam18proc 200g 1,09
kalakutienos šlaunelių mėsa kg- 12,99
kiaulienos nugarinė šv kg - 11,49
vištienos ketv kg 3,79
sūris gouda kg 12,90
kiaušiniai 30vnt padėklas 8,99
tualet po regina 12vnt 8,79
skab skyst Perwol 4l 66skalbimai 25,99
virt rankšl 1 vnt 10,99 - gailiuosi kad mažai pirkau,storas, tvirtas, LT tokio nesu pirkus...
spurgos su džemu pakuotė10vnt - 4,90
kaip visada ten pirkom dešrų skyriuj vyniotinių, dešryčių -paprašom su aparatu supjaustyti - pasirinkimas ten platus, vaikai labai mėgsta...kainos įvairios, bet daauuuugg pigiau nei LT
STOKROTKA
Danone jogurtai 290g 1,59
Majonezas (dekoracijny juoda etiketė) 770g 7,99
Skystas skalbiklis baby drabuž skalbti 12skalbimų 10,99
pomidorai kg -3,99
Biedronka
Jogurtai Jogobella330g 1,79
LIDL
kažkur nujojau čekį....
pamenu tik :
bananų nektaras 1l 2,19
dešra rūkyta saliamis toks suplotas ilgas 0,500g 13,99
Biedronkoj kortele mokėjom rezervavo swedas kursu 4,3658
Tesco -"-"- rezervavo kursu 4,364
Dar pirkom visokių smulkmenėlių.... Žmonių neperdaugiausia- Kauflande, Lidle -lietuvių turbūt daugiau nei lenkų, kitur atvirkščiai. Akcijinių prekių kelių tik neradom
Išleidom apie 160eurų ...
Dar nuo praeito karto turėjom miltų,cukrraus,kruopų ir buit chemijos, todėl nepirkom
Šaldytuvas "pritiutintas" kaip reikalas - vaikas po treniruotės atsidaręs jį ištarė "jėzus marja nežinau nuo ko pradėti"



Sveikutes,
klausimas mineralinio vandens gerbejoms
Ruosiames ryt vaziuoti i Suvalkus pirma kart, tai nieko nezinom, neragavom... MB dievina mineralini Fuldataler, is bedos tinka Neptunas ar Zalia giria. Tai vat ir klausimas - ar yra pas lenkus kazkas panasaus pagal skoni?
klausimas mineralinio vandens gerbejoms

QUOTE(Bjauruska @ 2016 02 05, 11:21)
Sveikutes,
klausimas mineralinio vandens gerbejoms
Ruosiames ryt vaziuoti i Suvalkus pirma kart, tai nieko nezinom, neragavom... MB dievina mineralini Fuldataler, is bedos tinka Neptunas ar Zalia giria. Tai vat ir klausimas - ar yra pas lenkus kazkas panasaus pagal skoni?
klausimas mineralinio vandens gerbejoms

Ir as norejau paklausti, koks lenkiskas mineralinis butu labiausia panasus i musu Darida? Aciu

QUOTE(Bjauruska @ 2016 02 05, 11:21)
Sveikutes,
klausimas mineralinio vandens gerbejoms
Ruosiames ryt vaziuoti i Suvalkus pirma kart, tai nieko nezinom, neragavom... MB dievina mineralini Fuldataler, is bedos tinka Neptunas ar Zalia giria. Tai vat ir klausimas - ar yra pas lenkus kazkas panasaus pagal skoni?
klausimas mineralinio vandens gerbejoms

Aš Kaufland perku Naleczowanka mineralinį, su akcija būna ir 1,2 zloto, pas mus apie 0,7 euro. Labai geras ir kokybiškas vanduo iš kurorto Naleczow.
Mūsų "Neptūno " tipo- mažai gazuotas- Kaufland yra Terra po 0.6 zloto.
QUOTE(Jolita_G @ 2016 02 05, 12:12)
TESCO:
virt rankšl 1 vnt 10,99 - gailiuosi kad mažai pirkau,storas, tvirtas, LT tokio nesu pirkus...
Biedronkoj kortele mokėjom rezervavo swedas kursu 4,3658
Tesco -"-"- rezervavo kursu 4,364
virt rankšl 1 vnt 10,99 - gailiuosi kad mažai pirkau,storas, tvirtas, LT tokio nesu pirkus...
Biedronkoj kortele mokėjom rezervavo swedas kursu 4,3658
Tesco -"-"- rezervavo kursu 4,364
Gal galit parašyt koks popieriaus pavadinimas?
Swed paprastai rezervuoja neblogai, bet nurašo daug prasčiau. Gal parašysit kiek nurašys?
QUOTE(darvina @ 2016 02 05, 12:36)
Aš Kaufland perku Naleczowanka mineralinį, su akcija būna ir 1,2 zloto, pas mus apie 0,7 euro. Labai geras ir kokybiškas vanduo iš kurorto Naleczow.
Mūsų "Neptūno " tipo- mažai gazuotas- Kaufland yra Terra po 0.6 zloto.
Mūsų "Neptūno " tipo- mažai gazuotas- Kaufland yra Terra po 0.6 zloto.
Aciu labai

QUOTE(zujka19 @ 2016 02 05, 11:51)
Gal galit parašyt koks popieriaus pavadinimas?
Swed paprastai rezervuoja neblogai, bet nurašo daug prasčiau. Gal parašysit kiek nurašys?
Swed paprastai rezervuoja neblogai, bet nurašo daug prasčiau. Gal parašysit kiek nurašys?
Gerai, kad šiukšliadėžėj ant viršaus etiketė, nes iš čekio tai niekas neaišku

firmos "FOXY" užrašyta TORNADO 3sluoksniai 1kg

kai nurašys, be abejo galėsiu parašyt kursą

Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2016 02 05, 11:21)
Sveikutes,
klausimas mineralinio vandens gerbejoms
Ruosiames ryt vaziuoti i Suvalkus pirma kart, tai nieko nezinom, neragavom... MB dievina mineralini Fuldataler, is bedos tinka Neptunas ar Zalia giria. Tai vat ir klausimas - ar yra pas lenkus kazkas panasaus pagal skoni?
klausimas mineralinio vandens gerbejoms

Jei patinka mineralinis toks švelnus, natūralus, ta prasme nesūrus, tai mes KAuflande pirkom vakar, kaip tik akcija dabar mineralinis vanduo "Muszyna" 6 vnt pakuotė po 1,5l 5,28zl. Tai vienas butelis gaunasi apie 0,20eurocentukų. Pirmą kart pirkom tokį, tai ėmėm vieną pakuotę, patiko, jei būčiau žinjus -būčiau daugiau papirkus

QUOTE(Jolita_G @ 2016 02 05, 13:07)
Gerai, kad šiukšliadėžėj ant viršaus etiketė, nes iš čekio tai niekas neaišku 
firmos "FOXY" užrašyta TORNADO 3sluoksniai 1kg
kai nurašys, be abejo galėsiu parašyt kursą
Papildyta:
Jei patinka mineralinis toks švelnus, natūralus, ta prasme nesūrus, tai mes KAuflande pirkom vakar, kaip tik akcija dabar mineralinis vanduo "Muszyna" 6 vnt pakuotė po 1,5l 5,28zl. Tai vienas butelis gaunasi apie 0,20eurocentukų. Pirmą kart pirkom tokį, tai ėmėm vieną pakuotę, patiko, jei būčiau žinjus -būčiau daugiau papirkus

firmos "FOXY" užrašyta TORNADO 3sluoksniai 1kg

kai nurašys, be abejo galėsiu parašyt kursą

Papildyta:
Jei patinka mineralinis toks švelnus, natūralus, ta prasme nesūrus, tai mes KAuflande pirkom vakar, kaip tik akcija dabar mineralinis vanduo "Muszyna" 6 vnt pakuotė po 1,5l 5,28zl. Tai vienas butelis gaunasi apie 0,20eurocentukų. Pirmą kart pirkom tokį, tai ėmėm vieną pakuotę, patiko, jei būčiau žinjus -būčiau daugiau papirkus

Aciu

QUOTE(LinaGustė @ 2016 02 05, 09:35)
Jo ir saldytuve laikyt nebutina. Man didelis pliusas ilgas galiojimas. Ypac gerai turet atsargu, kai netycia savaitgalio ryta pamatai, kad pienas baiges, o kavos noooorisi 

Mes turim Mlekovitos, tai jis stovi ilgai neatidarytas, bet kai atidarai tai surūgsta taip pat greitai kaip parastas pienas
