Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Noa @ 2016 04 27, 14:53)
Gal tos lentynėlės galėtų būti vos vos su nuolydžiu? Kad daiktai dar stovėtų, o vanduo nesilaikytų?


as irgi butent taip ir suprantu ir isivaizduoju, nes irgi zadu daryt prie vonios ir duse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 27, 16:13)
as irgi butent taip ir suprantu ir isivaizduoju, nes irgi zadu daryt prie vonios ir duse  g.gif

Tai ko gero taip ir daroma visgi, su minimaliu nuolydžiu, nes kitu atveju visiškai nepraktiška būtų.
Atsakyti
Dabar kur gyvenam, tai vonia prie sienos sabačinta numatant tokią plytelės pločio lentynėlę nuo sienos. Tai maudantis labai patogu.

Bet va nuolydis užmirštas - užtat į tą tarpą tarp plytelių ir vonios amžiais vanduo bėga. Jis ten stovi, ir paskui varva. Vyras periodiškai hermetina, o vanduo po kiek laiko bėga. Dar vonia akrilinė, gal kokybės ne per geriausios, dar diedai pas mane virš 190, matyt truputį pasijudina ta vonia, viskas ten atsihermetina, ir taip žaidžiam nuolatos. Be ryšio! Hermetintoju mėgėju reikia būti biggrin.gif

Čia buvo rubrika "nekartokite klaidų" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 balandžio 2016 - 19:02
O kur numatot vieta ranksluosciam, chalatui? g.gif
Atsakyti
Bet kad formuot tokias lentyneles vonios gale pvz tai realiai visa siena reikia kalt gipso kartonu? Nes pas mane lieka 20 cm kazkur nuo vonios, galeciau juos kaip ir isnaudot.
As siandien rinkausi santechnika. Mane nustebino duso galvu kalnos. Norejau triju isejimu:didele galva, maza ir kranas. Tai teks galvos atsisakyti manau nes padorus variantas 600 eur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 04 27, 08:46)
Del gylio suenelej tai uztenka 8cm. Turiu kauke kur  indelio skersmuo 10cm na islenda truputi, bet nekrenta. Tik aukstas ir placias darykit. Pvz 1 geras (2 blogas), nes pas mus pries 10m vyras padare per viena maza plytele 10cm tai ziauriai neuztenka it auksciai biski per mazi. Dabar naudoju profesionalius sampunus tai jie nepasistato jau su pompa  doh.gif  darysiu naujuose namuose kad uztektu viskam  4u.gif

Ačiu smile.gif
Noa, prajuokinot lotuliukas.gif
Pas mus ir Senukų nerūdijantis plienas aprūdijo, nesuprantu, kaip mes taip nusipirkom, ir mokėjom visai nemažai, matyt etiketė ne ta priklijuota buvo.
O nuolydis manau būtinas, net kai kuriose nuotraukose matosi, kad jis yra. Daug kur radau internete, užsieny turbūt gan popiuliaru tos lentynėlės, bet va gyvai nemačiau.. Tikėjausi pas draugę pamatyt, nes ši buvo numačius daryt, moteris turėjo savaitei išvažiuot, o grįžusi rado plyteles suklijuotas, aišku lentynėlių nerado - vyras sakė pamiršo meistram pasakyt lotuliukas.gif
Aš ir neįsivaizduoju, kur reiks rankšluostį pasikabinti? Rinktis tokias dušo duris, kad būtų rankena "galinga"-rankšluosčiui užkabinti? Internete yra Villeroy&Boch spintelė dušo kabinoje, kurioje telpa ir priemonės ir rankšluostis, bet pas mus bus nedidelė kabina, tai tikrai netilptų, bet daiktas atrodo neblogas, gal kam pravers šis atradimas smile.gif
user posted image
user posted image
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 21:14)
Bet kad formuot tokias lentyneles vonios gale pvz tai realiai visa siena reikia kalt gipso kartonu? Nes pas mane lieka 20 cm kazkur nuo vonios, galeciau juos kaip ir isnaudot.
As siandien rinkausi santechnika. Mane nustebino duso galvu kalnos. Norejau triju isejimu:didele galva, maza ir kranas. Tai teks galvos atsisakyti manau nes padorus variantas 600 eur  doh.gif

Yra virštinkinių dušo sistemų ORAS, Grohe, Hansgrohe, tikrai neblogų apie 400 Eur, o norit potinkinės?
Dėl akrilinės vonios, tai nesu bandžius, bet montuotojai sakė, kad jas reikia priveržti prie sienos, tada to tarpo nebūna ir šiaip stabiliau būna.
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 04 27, 22:32)
Yra virštinkinių dušo sistemų ORAS, Grohe, Hansgrohe, tikrai neblogų apie 400 Eur, o norit potinkinės?
Dėl akrilinės vonios, tai nesu bandžius, bet montuotojai sakė, kad jas reikia priveržti prie sienos, tada to tarpo nebūna ir šiaip stabiliau būna.

Virs bet man reikia is triju. Is dvieju tai yra kur galva ir galvute bet jei dar krano noriu tai pigiausius jau variantus skaiciavo ir vis tiek 580.
Beje buvom su dizainere Celsyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 27 balandžio 2016 - 22:52
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 23:51)
Virs bet man reikia is triju. Is dvieju tai yra kur galva ir galvute bet jei dar krano noriu tai pigiausius jau variantus skaiciavo ir vis tiek 580.
Beje buvom su dizainere Celsyje.

Tai, kai komplektaciją jau žinot, pabandykit to paties anagoj ir jaukuruose užklaust ir internetinėj kokioj. Dabar Resta, ta proga galima papildomų nuolaidų paprašyti.
Tikiuosi, kad pas Jus normali dizainerė, nes su mano, tai kainos stebuklingai pakildavo, o ne sumažėdavo. Todėl santechniką rinkausi pati, Celsyje, beje, stačiau ponią prieš faktą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 27, 23:51)
Virs bet man reikia is triju. Is dvieju tai yra kur galva ir galvute bet jei dar krano noriu tai pigiausius jau variantus skaiciavo ir vis tiek 580.
Beje buvom su dizainere Celsyje.

O klausykit, nafiga jums tas kranas?

Aš kai gyvenu su vonia, tai net neįsivaizdavau, kad dušui nereikia krano. Paskui tik galvoju - iš tikro, kam jis? O jei vonia, tada tos didelės galvos nereikia. Nes ir duše ją mažai kas naudoja, o vonioj išvis bus be naudos... Ne? Ar ten pas jus kokia gudrybė?

Mes iš Celsio pirkom, nes ten buvo akcija, Oras, bet be krano.

Dar galit Admoj pasižiūrėt. Man atrodo (nes jau susipainiojau), kad jie turi kitų firmų, negu Celsis. Ten belekiek tų reikalų, ir akcijos atskiros, ir jie labai maloniai nuolaidas daro, jei perki už 1000, tai iki 30 proc nuolaidos tikėtis galima. O vonioj tą 1000 prisukt - baika, blin blin, kokia pinigų kišyklė (susiėmiau galvą ir vaitoju) biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 04 28, 00:24)
Tikiuosi, kad pas Jus normali dizainerė, nes su mano, tai kainos stebuklingai pakildavo, o ne sumažėdavo.

O kaip jūs tą ištyrėt? blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 balandžio 2016 - 06:01
Dilema... ax.gif noriu virs kriaukles vientiso veidrodzio,bet noriu ir spinteles virsuje, nes po kriaukle stalciuose viskas netilps, o kita spinta yra ne sone kaip dabar madinga, bet ant tolimesnes sienos. Kaip issaugoti vietisa veidrodi ir kad spintele butu?gal kas bandete daryti pakeliamas dureles i virsu su veidrodziu?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 04 28, 07:05)
Dilema... ax.gif noriu  virs kriaukles vientiso veidrodzio,bet noriu ir spinteles virsuje, nes po kriaukle stalciuose viskas netilps, o kita spinta yra ne sone kaip dabar madinga, bet ant tolimesnes sienos. Kaip issaugoti vietisa veidrodi ir kad spintele butu?gal kas bandete daryti pakeliamas dureles i virsu su veidrodziu?

Darykit nevientisą, panašiai kaip čia ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mielu noru, bet yra tik 1 metras vietos doh.gif
Atsakyti