Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 30, 11:15)
labai grazi vonia 4u.gif  Gal zinot kokios pas jus plyteles, ypac tos sviesios? As noriu kazkokiu sviesiu vos vos rusvu, kad nebutu visai baltos, bet niekaip niekas uz akies neuzkliuva... O vyras jau liepia issirinkti doh.gif

Aciu smile.gif Iki pilno grozio truksta vonios baldu, pakabinto praustuvo bei duso sieneliu, tad laukiam.
Plyteles buvo pirktos Medzio Centre. Medzio imitacijos - akmens mases, kitos - keramikines smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2016 04 30, 11:30)
O klausykit, kaip konkrečiai daroma ta niša? Ją dar galima padaryt, jei dar dušą vedžios? Jei vieni dušą vedžioja, o kiti gipsą lipina - kas turi tą nišą daryti? Kaip ji aplamai daroma? unsure.gif

Papildomai gipsas dedamas, kad pasistorintu siena. Tada suplanuotoj vietoj, ispjaunama anga tai nisai ir atitinkamai apdirbama. Pirma vamzdynas sutvarkomas, po to eina darbas su gipsu. MB tai dare, tai dziaugiuos smile.gif Siaip kas deda gipsa, tas ir tas nisas padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
SmtmsCrazy wub.gif Patys, ar su dizainerio pagalba?
Aš dušo kabiną taip ir įsivaizdavau, tokį maišytuvą, lentynėlę ir lataką tokį pat. Ačiū, pamačiau viską vienoj vietoj 4u.gif
Specialiai nedaryčiau, bet pas mus ir ant tos sienos kabės WC. Pirmiausia dirba santechnikas, o po to gipsininkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssauleno: 30 balandžio 2016 - 20:26
Tuoj pagausiu ant žodžių!
Specialiai nedarytum!
O ką tada daryt? Kur šampūną pasidėt, dušo želę, ir dar visus rakandus?
Plyteles gręžt? Man gaila plyteles gręžt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 04 30, 13:30)
O klausykit, kaip konkrečiai daroma ta niša? Ją dar galima padaryt, jei dar dušą vedžios? Jei vieni dušą vedžioja, o kiti gipsą lipina - kas turi tą nišą daryti? Kaip ji aplamai daroma? unsure.gif

(čia aš suvokiau, kad liksiu viena be nišos, kaip idiotka, ir supanikavau) biggrin.gif


Be formavimo iš gipsokartono dar būna jau paruoštos polistireno lentynėlės montavimui - WIM, WEDI, Keraboard ir pan. Kiek suprantu, patikimiau nei gipsas, bet brangiau, todėl pas mus nepopuliaru.
pvz. http://keraboard.mproducts.lt/
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 04 30, 13:12)

Plyteles buvo pirktos Medzio Centre. Medzio imitacijos - akmens mases, kitos - keramikines  smile.gif



medzio centras Vilniuje, o as Kaune. O neatsimant gamintojo, idalu ir kolekcija, nes gal ne tik medzio centras prekiauja.Nes noriu sviesiu vos rusvu ir kad nebutu mazos plyteles. O grindis jau tamsesnes kazkokias deciau

Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 04 30, 20:46)
Be formavimo iš gipsokartono  dar būna jau paruoštos polistireno lentynėlės montavimui - WIM, WEDI, Keraboard ir pan. Kiek suprantu, patikimiau nei gipsas, bet brangiau, todėl pas mus nepopuliaru.
pvz. http://keraboard.mproducts.lt/


nu man rodos, jei gipso sienele darai, tai super paprasta ta nentynele padaryt. Mes pvz murysim is blikeliu viena sienele, tai tiesiog lentyneles vietoj blokeliu vyras nedes ir taip suformuos, kad nereiktu paskui blokelio is naujo grezti. Nors prie vonios tai ispjove nisa blokeliu sienoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 04 30, 21:46)
Be formavimo iš gipsokartono  dar būna jau paruoštos polistireno lentynėlės montavimui - WIM, WEDI, Keraboard ir pan. Kiek suprantu, patikimiau nei gipsas, bet brangiau, todėl pas mus nepopuliaru.
pvz. http://keraboard.mproducts.lt/

Jūs man pasakykit. Kodėl visokias naujoves žmogus sužinai tada, kai jau vėlu jas taikyti ir kai nebėr pinigų? O kai dar turi pinigų ir gali viską taikyt - tai nieko nežinai, ir kaip diedai padaro, taip turi būti gerai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 30, 21:51)
medzio centras Vilniuje, o as Kaune. O neatsimant gamintojo, idalu ir kolekcija, nes gal ne tik medzio centras prekiauja.Nes noriu sviesiu vos rusvu ir kad nebutu mazos plyteles. O grindis jau tamsesnes kazkokias deciau


Man atrodo, kad šiuo atveju tokio stiliaus plytelių yra labai daug - paprastų neutralių ir medžio imitacijos. Kaip daug aplėkus Kaune - nežinau, kur jų nėra, visur yra. Net Senukuose ir Ermitaže.

Tik čia labai gražiai suderinta ir tvarkingai sudėta smile.gif

(žiūriu į dangų) Božemoi, kada aš galėsiu nufotografuot savo vonios kampą ir tai bus panašu į vonią! Užkniso statybos sad.gif Viskas tik brangsta ir tempiasi, pasako - penktadienį, tai bus antradienį, pasako - dvi štukos, tai bus 2500, čia kažkokios statybų tradicijos, jie, man atrodo, kitaip išvis negali. Man atrodo, kad jei statybininkas padarytų tada, kada pasakė, lygiai tą dieną, tai jis pavirstų pelenais ir subyrėtų kaip vampyras po saulės šviesos biggrin.gif

(išsiburbėjau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 balandžio 2016 - 21:06
QUOTE(Noa @ 2016 04 30, 22:05)
….kaip diedai padaro, taip turi būti gerai? biggrin.gif


Manau čia esmė ir kvintesencija biggrin.gif Jei pasiseka užsirauti ant žinančio, nu tai pasiseka.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 04 30, 21:42)
Tuoj pagausiu ant žodžių!
Specialiai nedarytum!
O ką tada daryt? Kur šampūną pasidėt,  dušo želę, ir dar visus rakandus?
Plyteles gręžt? Man gaila plyteles gręžt biggrin.gif

Visgi mane visi vienbalsiai labai atkalbinėjo nuo gipso sienos "gi vonios kambarys susimažins!"
Dėl tos priežasties jokių lentynėlių pirminiam variante nebuvo, negi mažinsi vonios kambarį dėl lentynėlės doh.gif Bet mažint nenorėjau iki tol, kol "prisisvaigau" apie pakabinamą wc, paskui pasidarė tas pats, gali būti ir kišenė, bet noriu pakabinamo ir taškas lotuliukas.gif Pradžioje buvo numatyta virštinkinis maišytuvas, kuris jau buvo su lentynėle. Dar buvau mačius kataloguose ant dušo stiklo toks pakabinamas daiktas, pastatomų mačiau, pagalvojau, kad rasčiau vietą, nes kabina 80x110. Atvirai, tai nesu tikra, ar būčiau pirkus, bute pas mane jie rūdija, bet maišytuvas su lentynėle manau labai geras variantas.
O plytelių tikrai nenoriu ir aš gręžioti, jau bute daug šito "grožio" turim, ir kitiems nepatariu, nes paskui, kai norėsit pakeist, o tai gali būti greičiau, nei remontas, tai galėsit tik į tokią pat lentyną keisti, nes skylės neatitiks.
Greitai nerandu, bet kažkas panašaus:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Kažin, gal yra kažkas panašaus rankšluosčiui pasikabinti ant kabinos stiklo? Neįsivaizduoju, kur jį reiks palikti, kai eisim į kabiną.

Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2016 04 30, 13:13)
Taip, gipskartonio siena. Toje pacioje sienoje yra pakabintas wc, todel lengva buvo suplanuot ir nisa smile.gif Kokiu kitu budu pasidaryt nisa, nezinau.


pas mus duse ne is gipso kartono formavo lentynele, o sienoje izdauze reikiamo dydzio nisa smile.gif ir vonios ploto nereikejo mazint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 04 30, 22:05)
pas mus duse ne is gipso kartono formavo lentynele, o sienoje izdauze reikiamo dydzio nisa smile.gif ir vonios ploto nereikejo mazint smile.gif


Vat jaučiu ir pas mus reikės išdaužyti, nes kitaip mažinti ploną, nu irgi beryšio.
Mes susiplanavom didesnį nei 90 cm dušą. Gal 120. kažkaip norisi didesnio ir erdvesnio viduje. Kokias dureles jūs planuojat dėti? stiklo? gal dar kokios būna, nereikalaujančios spec valymo?
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2016 04 30, 19:24)
SmtmsCrazy  wub.gif Patys, ar su dizainerio pagalba?
Aš dušo kabiną taip ir įsivaizdavau, tokį maišytuvą, lentynėlę ir lataką tokį pat. Ačiū, pamačiau viską vienoj vietoj  4u.gif
Specialiai nedaryčiau, bet pas mus ir ant tos sienos kabės WC.

Vizija musu, santechnika, baldus bei plyteles rinkomes patys, zinojom kokiu norim, dizainere padejo tik vizualizacija sukurt.
QUOTE(Žydriausia @ 2016 04 30, 19:51)
O neatsimant gamintojo, idalu ir kolekcija, nes gal ne tik medzio centras prekiauja.

Deja nepamenu, zinau, kad tos didziosios plyteles yra Beige Mate 60x30 cm, kaina buvo 23 eur.
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2016 04 30, 23:07)
Vat jaučiu ir pas mus reikės išdaužyti, nes kitaip mažinti ploną, nu irgi beryšio.
Mes susiplanavom didesnį nei 90 cm dušą. Gal 120. kažkaip norisi didesnio ir erdvesnio viduje. Kokias dureles jūs planuojat dėti? stiklo? gal dar kokios būna, nereikalaujančios spec valymo?


pas mus stiklines durys, gali but dar duso uzuolaida, bet neisivaizduoju, kaip su jos prieziura yra.. unsure.gif
Atsakyti