Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Sveikos


Dirbu, papildomai dirbu Staskos vairuotoja. didis.gif Su diedu nekalbu jau antra mastau.gif savaitė. Nenusipelnė. irnesakyk.gif

Nusipirkau svajonių terbą už nepadorią sumą. unsure.gif

Replikos gatvėje sulaukiau sękantį rytą po referendumo, bet iš tokių profkinių, tai neimu į galvą. Kol kas jokių pokyčių, gavau vietą koledže, mokysiuos anglų kalbą vėl. blink.gif

Atšokom Staskos pirmą komuniją. didis.gif

Mano operaciją nukėlė, liepė kraujo spaudimą susitvarkyt. doh.gif Tabletes jiedu saujom.


Į Lietuvą nežadu važiuot, nes brangu ir tik savaitę atostogų gavau, neapsimoka dėl savaitės kelt sparnus.

Kas dar?
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif Bandysiu prisijungti ir pabendrauti, nes kartais stogą rauna, o mano gera draugė (kurią aš pilnai suprantu, nes vieniša dirbanti mažo berniuko mama) kai jaunas mėnulis- porą dienų bendrauja aktyviai, o paskui gali dingti gerai savaitei (o tada aš lipu sienom biggrin.gif:D).

Upjora tai malačius! smile.gif Su tokiu nusiteikimu visos bėdos iki kelių smile.gif

Šiaip, jūs gal kokiam skype ar viberyje grupę sukūrusios bendraujat dažniau ar tik čia? smile.gif
Atsakyti
Ahoj mergaitės voveraitės smile.gif

Neturiu ką rašyt g.gif ta pati rutina, kartais darbe kai netingim "paprikolinam" tarpusavy...žodžiu paįvairinam rutiną (na bent jau aš)...

O man kažkaip tūsai vienas po kito doh.gif penktadienį vaikystės drugė užkvietė į jos mergaitės gimtadienį (varom su Pūkiuku) + jos mamai 60 metų (tai tuo pačiu viską tšvęsim), šeštadienį išvarau į Jonavą (į draugės vestuves), rugpjutį į krikštynas ir gimtadienį viename karsta.gif tik spėk uždirbti pinigus ir juos išleist biggrin.gif

O šiaip darbas-namai, niekas nesikeičia g.gif šį sezoną 2 kartus buvau prie jūros bigsmile.gif (a jaučiat, net 2 kartus) bigsmile.gif

Briedžių ir elnių horizonte nesimato schmoll.gif Sakau gal kartais į medžioklę su varovais reiktų susiruošt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pūkita, ale balių kad užderėjo. blink.gif Liuks. Dėl paminėtų gyvūnų, tai kaip čia pasakius-nėr briedžio=nėr problemų. rolleyes.gif
Atsakyti
As siemet prie juros dar nebuvau biggrin.gif nors i pajurio miesta vaziavom 2 kartus biggrin.gif



Del briedziu tai pritariu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes apvalius metus naudojamės jūra. Mažas temperatūros skirtumas žiemą ir vasarą. irnesakyk.gif
Atsakyti
Man jura su smeliuku turi but, o pas mus vieni akmenys... Jokio smagumo schmoll.gif LT iki juros be sansu nusigaut...
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2016 07 06, 20:26)
Man jura su smeliuku turi but, o pas mus vieni akmenys... Jokio smagumo  schmoll.gif LT iki juros be sansu nusigaut...


Nu kodėl, yra šansųsmile.gif Atstovėsi porą valandų kamštyje, tada dar kilometriuką papėdinsi su visais daiktais, kad negulėti ruonių pliaže ir.. nereikės nei tos jūros biggrin.gif

Nžn, manes kažkaip netraukia nei prie jūros, nei prie ežero, tai man ramu smile.gif

Savaitgalį gimšė, svečių prilėks, o... kaip aš nekenčiu savo gimtadienių wacko.gif Ir dar svečių, kurie nelaukia, kol pakviesi, o patys informuoja, kad atvažiuos. Galvoju, gal čia "nukopijuoti" ir nieko nedaryti- kafkė su tortuku ir gerai smile.gifsmile.gifsmile.gif


P.S. "Kiaulinai" spėju nesiskaito už briedžius smile.gifsmile.gif Nes šito "gėrio" kažkaip nepasiilgstu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugalvoju315 @ 2016 07 08, 11:49)
Nu kodėl, yra šansųsmile.gif Atstovėsi porą valandų kamštyje, tada dar kilometriuką papėdinsi su visais daiktais, kad negulėti ruonių pliaže ir.. nereikės nei tos jūros biggrin.gif



As nevairuoju biggrin.gif
Atsakyti
Nesugalvoju, o tu JK?


Puuupi, imkis priemonių, aš jau nebeįsivaizduoju gyvenimo be mašinos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 07 08, 17:46)
Nesugalvoju, o tu JK?


Ne, aš vis dar šitam durnių laive lotuliukas.gif
Nors paskutiniu metu kyla stiprus noras viską mesti ir išvažiuoti į JK (aišku paskaičius kas JK darosi po referendumo tai norėtųsi kitos draugiškos angliškai kalbančios šalies, bet ne Airijos). Artimiausi 1.5m bus lūžio metai, nes arba viskas susitvarkys, arba palūšiu ir išvažiuosiu, "kur geriau" ir išsižadėjus savo "niekada negalėčiau emigruoti" (priežastis šiaip būtų ne ekonominė- kas iš tiesų ir stebina, ir liūdina pastaruoju metu, "tiesiog viskas davedė").
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 07 06, 18:16)
Pūkita, ale balių kad užderėjo.  blink.gif Liuks. Dėl paminėtų gyvūnų, tai kaip čia pasakius-nėr briedžio=nėr problemų.  rolleyes.gif


Aš jau pasiekiau tą ribą kai reikia svetimų briediškų problemų lotuliukas.gif nors gal tiksliau pasakius briedžio be problemų lotuliukas.gif ir apskritai be ragų galėtų būt lotuliukas.gif
Atsakyti