Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal kas Vilniuje SD uzsakineja?
Atsakyti
Gal amazon.de kuri pirks? Prisijungciau
Atsakyti
Kazin per kiek laiko mazdaug GAP grazina pinigelius g.gif
Ar duoda kazkoki zenkla, kad gavo prekytes atgal?
Kazkaip man nerimas, paste tik spauduka su data uzdejo ant to lapelio kur instrukcija pastininkei buvo parasyta ir viskas. Ar tikrai tik taip ir reikejo g.gif Vyras siunte....
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2016 02 02, 10:09)
Kazin per kiek laiko mazdaug GAP grazina pinigelius g.gif
Ar duoda kazkoki zenkla, kad gavo prekytes atgal?
Kazkaip man nerimas, paste tik spauduka su data uzdejo ant to lapelio kur instrukcija pastininkei buvo parasyta ir viskas. Ar tikrai tik taip ir reikejo g.gif Vyras siunte....

kai jie gauna siuntinuką, atsiunčia emailą... man emailą parašė po gerų dviejų savaičių nuo išsiuntimo, gal net 17 dienų jau buvo praėję... siuntinukas yra registruotas, pagal barkodą galima patikrinti, kur jis ax.gif bet jei neklystu, jis pirmiausia keliauja į Vokietiją, o tolimesnio kelio neberodo...
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2016 02 02, 11:09)
Kazin per kiek laiko mazdaug GAP grazina pinigelius g.gif
Ar duoda kazkoki zenkla, kad gavo prekytes atgal?
Kazkaip man nerimas, paste tik spauduka su data uzdejo ant to lapelio kur instrukcija pastininkei buvo parasyta ir viskas. Ar tikrai tik taip ir reikejo g.gif Vyras siunte....

taip taip, viskas gerai. atsiminkit pirmiausia siuntinys turi nukeliaut i DE, is DE jis keliauja i UK, kai nukeliaus i UK ir bus grazinti pinigai. Mano atveju tai truko apie 2 su trupuciu savaites rodos.
Atsakyti
Arrived at Sort Facility VILNIUS - LITHUANIA VILNIUS - LITHUANIA 09:19

Jeigu taip rašo DHL puslapyje, tai šiandien vis tiek turbūt nebeatveš? g.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2016 02 02, 09:16)
Kur galeciau rasti vyriska tase per peti dokumentams susideti? Kaip ja reiktu uzvadinti paieskose? Vyrui akropolyje kazkokia "diesel" firmos patiko, bet kaina nelabai - 69 e blush2.gif  dekoju


Butent diesel tasiuka per peti vyrui pirkau yoox'e rudeni, mokejau 25-30 eur. Paziurekite, gal dar ka panasaus jie siulo g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 02 02, 10:13)
kai jie gauna siuntinuką, atsiunčia emailą... man emailą parašė po gerų dviejų savaičių nuo išsiuntimo, gal net 17 dienų jau buvo praėję... siuntinukas yra registruotas, pagal barkodą galima patikrinti, kur jis ax.gif bet jei neklystu, jis pirmiausia keliauja į Vokietiją, o tolimesnio kelio neberodo...



QUOTE(JMD @ 2016 02 02, 10:13)
taip taip, viskas gerai. atsiminkit pirmiausia siuntinys turi nukeliaut i DE, is DE jis keliauja i UK, kai nukeliaus i UK ir bus grazinti pinigai. Mano atveju tai truko apie 2 su trupuciu savaites rodos.

Aciu 4u.gif nuraminot, laukiam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 02 vasario 2016 - 10:37
QUOTE(Fabiana @ 2016 02 02, 11:21)
Arrived at Sort Facility VILNIUS - LITHUANIA VILNIUS - LITHUANIA 09:19

Jeigu taip rašo DHL puslapyje, tai šiandien vis tiek turbūt nebeatveš?  g.gif


klaipedoje man dhl pristato po pietu tokias siuntas
Atsakyti
Gal kuri norit ko is iherb? Turiu puse laisvo krepselio, 4u.gif
Atsakyti
Gal kam nors reikes iherb.com pirmo apsipirkimo koduko NPC130 wink.gif
Atsakyti
Lindex atsiuntė 5 € kodą šiandien:

Gaukite 5 € nuolaidą pirkdami internetu mažiausiai už 10 €. Kuponas galioja tiktai šiandien, 2016 metų vasario 2 dieną. Pirkdami internetu panaudokite šį kodą: PRIVATE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 02 vasario 2016 - 10:54