Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Auruma @ 2016 02 05, 16:57)
Galvoju ar šie KEEN žieminiai batai būtų šiltesni už crocs puff? Gal kas turite?

Butent tokiu neturejom, turejom kito modelio, tai vieni silciausiu batu buvo thumbup.gif ir dar pliusas, kad neprakaitavo koja pvz. parduotuvej ar pan. Ant musu modelio etiketes buvo parasyta, jog iki -31C.
panasius tik senesnio modelio turejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 05 vasario 2016 - 16:23
QUOTE(gluosnis @ 2016 02 05, 18:21)
Butent tokiu neturejom, turejom kito modelio, tai vieni silciausiu batu buvo  thumbup.gif  ir dar pliusas, kad neprakaitavo koja pvz. parduotuvej ar pan. Ant musu modelio etiketes buvo parasyta, jog iki -31C.
panasius tik senesnio modelio turejom.

Ačiū už atsakymą. Pagal dydžių lentelę atrodo, kad batai pamažinti? Nes su 22cm pėda dukra nešioja 34-35 dydžius, pagal KEEN lentelę lyg 36 dydžio jau reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2016 02 05, 14:27)
Mergait4s, padėkit. Ar ši striukė žieminė ar pavasariui? Kaip NAME IT dydžiai? Atitinka?
http://www.mytoys.de...1.06.12/4151483


As vakar sia striukyte gavau, tai ji ne ziemine. pavasariui vesesniam tinkama. mum dydi atitiko
Atsakyti
mamos, atsiprasau uz poster_offtopic.gif
bet kuo skiriasi?
nr 1
nr2
ar tiesiog toks kainu skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2016 02 05, 15:53)
Ulia lia kainele thumbup.gif su nuolaida 12,8€ biggrin.gif 10 buciau emus jei butu lotuliukas.gif
http://m.mytoys.de/c...tml?sku=4156307

Leido tik 2 vnt pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2016 02 05, 17:30)
Ačiū už atsakymą. Pagal dydžių lentelę atrodo, kad batai pamažinti? Nes su 22cm pėda dukra nešioja 34-35 dydžius, pagal KEEN lentelę lyg 36 dydžio jau reikėtų.

Tikrai kazkoks nesusipratymas buvo su dydziu ir man. Negaliu garantuoti, bet man atrodo, kad jei parasyta 22 cm kojai, tai taip ir bus, ta prasme, kad batu viduje bus 23 cm, o koja tikrai 22 cm.
Prisimenu, kad batai dar metus gulejo, nes buvo per dideli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gluosnis: 05 vasario 2016 - 16:50
YOOX visoms prekėms 10proc nuolaida, be jokio kodo, bet neliko nemokamo siuntimo...
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2016 02 05, 18:43)
Leido tik 2 vnt pirkt  smile.gif

2 jau gerai,man tik 1 cool.gif dar raudona 74 uz 20€ paemiau,irgi tai yra tai nera
Atsakyti
mytoys.de nupirktas, laikucius prisijungusioms apie nupirkima surasiau. Kita karta jauciu reikes apsiriboti tik keliom merginom, nes tas 500 eu limitas labai greit pasiekiamas. Veliau sutikrinsiu ar niekas nedingo is krepsiolio perkant ir surasysiu kiek viskas kainavo

Aciu prisijungusiosm
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 02 05, 11:48)
www.escentual.com, www.feelunique.com, jei UK. bet pastaruoju metu Vokietijoje visko randu pigiau pvz. wweasycosmetic, pirmame temos puslapyje nurodytos visos pardės.
su feelunique teoriškai yra galimybė muitams, nes registruota parduotuvė ne UK, bet ES nepriklausančiose salose. bet dar negirdėjau, kad ką būtų apmokestinę. su feelunique šiail nepatogu, nes siunčia neregistruotu paštu, tai porą kartą sihntinių negavau. bet čia tikrai mūsų pašto bėda, nes vieną kartą prekė grįžo atgal, nors aš nei vieno pranešimo negavsu ir pašte darbuotojos neva nerado, nes pati buvau nuėjus...
iš feelunique siųsdavausi per Tukį, jei ten laukdavau didesnio svorio siuntinių


Mano draugė Švedijoj gyvena, užsisakė iš feelunique, gavo muitą, tai sakė, kad aš gyvenime iš jų dar pirkčiau, o man niekaip nedašuto, kodėl čia taip biggrin.gif, paskui kažkada temoj išsiaiškinau.
Atsakyti
Kaip manot ar 50€ uz didesniu dydziu Columbia bugas (110,116) jau gera kaina ar galima tiketis geresniu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2016 02 05, 16:57)
Galvoju ar šie KEEN žieminiai batai būtų šiltesni už crocs puff? Gal kas turite?

Keen net nepalyginsi su Crocs. Man cia kaip Dior ir Utenos trikotazas. Keen ziauriai geri. O Crocsai geras marketingas, todel ir kainos kosmosas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 05 vasario 2016 - 17:36