Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+7...

QUOTE(Lyžuka @ 2016 02 03, 08:39)

Na va užsakiau atvirukus tongue.gif
tik šitų nea, nes ką čią jų lauksi, beto dukra knygų siuntesi tai 2 atejo trečia dingo  doh.gif
http://www.bookdepos...t/9781909881815

thumbup.gif
Man kai siuntė, viena dėžutė irgi neatėjo, tai rašiau, atsiuntė. Bet prašė pranešti, jei ateitų dingusioji. Tik nebuvo ką pranešti, nes neatėjo. Bet taip įdomiai, aš tada sakiausi dvi vienodas dėžutes. Parašė, kad išsiuntė abi. Gavau vieną, važtaražtyje buvo parašyta, kad dvi, bet nubraukta su tušinuku. Gal pakavo kaip dvi, apsižiūrėjo, kad tik vieną teturI, nubraukė, paukšt ir išsiuntė. O antrą ir pamiršo išsiųsti. Arba tikrai prapuolė. Na, svarbu, kad aš gavau, bet vis tiek nefaina truputį, nes ką jie žino, o gal aš gavau ir tą ir kitą, tik sukčiauju.
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2016 02 03, 16:05)
Abeijų liux  smile.gif
man patinka tokie kaip Big Bang su užrašu smile.gif

Man irgi abejų gražūs drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai dukra kur gavo tas knygas įrašyta, kad įdėta, o realiai nera, parašė jau skundą, aišku nemalonu kai reikia tampytis, o va į tą pačia temą, buvo per ebay dar lapkričio men pradžioj užsakius tokį lietų (griliandą) tai atejo sausio gale, kai anie jau buvo ir pinigus gražinę, šituo atveju tikrai negražinsim pinigų, nes pirkom tai su tikslu ant kaledu pasipuoši o ne kad dabar dulketu metus laiko doh.gif tuo labiau kad pristatymo terminas buvo gruodžio pradžia
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 02 03, 16:16)
tai dukra kur gavo tas knygas įrašyta, kad įdėta, o realiai nera, parašė jau skundą, aišku nemalonu kai reikia tampytis, o va į tą pačia temą, buvo per ebay dar lapkričio men pradžioj užsakius tokį lietų (griliandą) tai atejo sausio gale, kai anie jau buvo ir pinigus gražinę, šituo atveju tikrai negražinsim pinigų,  nes pirkom tai su tikslu ant kaledu pasipuoši o ne kad dabar dulketu metus laiko  doh.gif tuo labiau kad pristatymo terminas buvo gruodžio pradžia

Tai gal ten pas juos pakuojančių sukčių yra g.gif .
Atsakyti
Vaje, kokia aš žiopla, vakar vieno atviruko neregistravau, pagalvojau, kad padėkos blush2.gif . Ir kodo niekur nemačiau, ir parašyta taip įdomiai, nestandartiškai, tarsi jau ne pirmą kartą rašytų, tai ir susišvietė man doh.gif . O šiandien prisėdau padėkos parašyti, ieškau, nuo ko čia gali būti, nagi žiūriu- kodas yra doh.gif biggrin.gif . Ir tai dar nedaeina, galvoju, kad užrašė kodą anksčiau man siųsto, kad susigaudyčiau, nuo ko, nes sumąsčiau, kad čia padėka už padėką biggrin.gif . Žodžiu biggrin.gif ... Tundra lotuliukas.gif



Va, koks gražuolis user posted image
Papildyta:
Ir dar labai įdomiai- vakar registravau atviruką, viskas tvarkoje, id teisingas, net vaizdelis įkeltas, bet... nuo acount closed blink.gif . Iš Kinijos ėjo 67 dienas ax.gif . Gal žmogui nusibodo laukti, ir atsijungė unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 02 03, 19:28)
Vaje, kokia aš žiopla, vakar vieno atviruko neregistravau, pagalvojau, kad padėkos blush2.gif . Ir kodo niekur nemačiau, ir parašyta taip įdomiai, nestandartiškai, tarsi jau ne pirmą kartą rašytų, tai ir susišvietė man doh.gif . O šiandien prisėdau padėkos parašyti, ieškau, nuo ko čia gali būti, nagi žiūriu- kodas yra doh.gif  biggrin.gif . Ir tai dar nedaeina, galvoju, kad užrašė kodą anksčiau man siųsto, kad susigaudyčiau, nuo ko, nes sumąsčiau, kad čia padėka už padėką biggrin.gif . Žodžiu biggrin.gif ... Tundra lotuliukas.gif
Va, koks gražuolis user posted image
Papildyta:
Ir dar labai įdomiai- vakar registravau atviruką, viskas tvarkoje, id teisingas, net vaizdelis įkeltas, bet... nuo acount closed blink.gif . Iš Kinijos ėjo 67 dienas ax.gif . Gal žmogui nusibodo laukti, ir atsijungė unsure.gif

user posted image

aš gavau be ID.. ieško dabar sistema 4u.gif
labai teisingas požiūris pas žmogų, nebesidomi išsiregistravo... bet kodėl tada automatiškai neužregistravo tau atviruko g.gif anksčiau automatiškai užregistruodavo tokių atvirukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2016 02 03, 22:02)
aš gavau be ID.. ieško dabar sistema 4u.gif
labai teisingas požiūris pas žmogų, nebesidomi išsiregistravo... bet kodėl tada automatiškai neužregistravo tau atviruko g.gif anksčiau automatiškai užregistruodavo tokių atvirukus 4u.gif

A, buvo ir toks atvejis. Išsiunčiau ukrainietei, o ta išsiregistravo. Tai po kažkiek dienų užskaitė be jokių Hurray.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 02 04, 00:08)
A, buvo ir toks atvejis. Išsiunčiau ukrainietei, o ta išsiregistravo. Tai po kažkiek dienų užskaitė be jokių Hurray.

tai čia labai panašiai kaip ebay dabar taiko jeigu pirkai prekę ir siuntejas išsiregistruoja gražina pinigus į saskaita be jokiu prašymų

Bet mane nervina tongue.gif tokie kur jau buna nesijungę kokią savaitę, programa duoda adresą o tas/ta ir toliau laimingai jau pamiršę šitą reikalą doh.gif , pas mane visi trys tokie yra, nors dar vienos tikiuosi vis smile.gif, o kur > 200 dienu be šansų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 vasario 2016 - 08:20
QUOTE(Lyžuka @ 2016 02 04, 08:19)
tai čia labai panašiai kaip ebay dabar taiko jeigu pirkai prekę ir siuntejas išsiregistruoja gražina pinigus į saskaita be jokiu prašymų

Bet mane nervina tongue.gif tokie kur jau buna nesijungę kokią savaitę, programa duoda adresą o tas/ta ir toliau laimingai jau pamiršę šitą reikalą  doh.gif , pas mane visi trys tokie yra, nors dar vienos tikiuosi vis smile.gif, o kur > 200 dienu be šansų

O laiškus rašei?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 02 04, 10:44)
O laiškus rašei?

rašiau, atsako jokio tai nesiunčiau iš pakartotinu, dabar esu vieną išsiuntus antra kartą ir dar vieną siusiu, nors šita iš neatrašo tik jungiais, rašysiu rusų kalba, baltarusė ji, galvoju,gal nemoka angliškai g.gif
Atsakyti
Mano vyresniąjai vienas atvirukas keliauja 123 dienas, gavėja jungėsi, bet neregistravo, o dabar, paspaudus ant jos vardo, rodo This account is currently suspended.. O ant siunčiamo atviruko kodo paspaudus, teberodo ir nuotrauką, ir aprašymą, ir adresą. Kaži, ji pati taip susistabdė, ar sistema galėjo g.gif
Atsakyti
mano iš 100 siųstų 4 expired, tai nepatinka man toks rezultatas
Atsakyti
Pas mane 5 iš 100,na bet ką padarysi blush2.gif yra ir bus tų expired... Man kažkaip per brangu būtų pakartotinai siųst blush2.gif
Atsakyti