Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis 100+7...

tai jau apžiurineju smile.gif

http://www.niekorimt...virlaiskis_4254


labai mielas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nauja tema
Atsakyti
Žiurineju kas kelyje tai užkliuvo vienas kur 56 dienos keliauja į Maskvą, paklausiau jos gal kur užmetus nes retokai ką registruoja, bet blogiausia, kad nuotraukos jo neįkelus tai nepamenu ką siunčiau bigsmile.gif

va kiek gėrio žmonės gauna smile.gif
https://www.postcros...ards/BY-1988162
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 24 spalio 2016 - 14:30
Na ka, baiginejam tema smile.gif

Sitas koks wub.gif ir kaip pikta , kad dvigubas doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avonuke @ 2016 10 24, 16:46)
Na ka, baiginejam tema  smile.gif

Sitas koks  wub.gif  ir kaip pikta , kad dvigubas  doh.gif
  user posted image

Bet gražu rolleyes.gif

As esu gavus dviguba, bet vidus suklijuotas ir padarytas viengubas irgi kalėdinis biggrin.gif
Atsakyti
Niekorimto irgi yra gražių atvirukų, kurie turi tik dvigubą variantą. Nežino kiek pirkėjų praranda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 10 24, 17:45)
Niekorimto irgi yra gražių atvirukų, kurie turi tik dvigubą variantą. Nežino kiek pirkėjų praranda ax.gif

žino biggrin.gif ne kartą apie tai jiems rašyta biggrin.gif

na ką mano pirmasis Kalėdinis atkeliavo wub.gif aišku tagų keliu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mano šiai dienai visi 12 kelyje, dar parašyta keliems expired ir spėkit ką gavau per paskutines kelias dienas: ogi NIEKO bigsmile.gif , o taip norėtus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 10 25, 16:06)
Mano šiai dienai visi 12 kelyje, dar parašyta keliems expired ir spėkit ką gavau per paskutines kelias dienas: ogi NIEKO  bigsmile.gif , o taip norėtus  unsure.gif

kai taviškis tampa expired niekas tavo adreso negauna unsure.gif mano 1 registravo porą dienų atgal, bet jei ne iš Olandijos gavo adresą, greit neatkeliaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2016 10 25, 18:46)
kai taviškis tampa expired niekas tavo adreso negauna unsure.gif mano 1 registravo porą dienų atgal, bet jei ne iš Olandijos gavo adresą, greit neatkeliaus biggrin.gif

tai žinau, bet noris kad jei jau karta išsiunčiau atviruką tai jis pasiektu adresatą, gausiu aš tą adresą ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Na argi ne gražuolis? user posted image
Atsakyti
Ohoho wub.gif iš kokios šalies?
Atsakyti