Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

Prieš 14 metų stačiausi turbūt vieną iš pirmųjų implantų LT pas g. Puišį. Gal kad mažai patirties turėjo, bet jokių implanto priežiūros patarimų negavau, o ir implantai senoviški buvo. Dabar man apie implantą yra aptripęs kaulas ir nežinau, kokia šio danties tolimesnė ateitis. Kai prieš metus buvau VIC klinikoj dėl konsultacijos, tiesiog rekomendavo pas juos pasidaryti dantų higieną, apie priežiūrą vėl nė žodžio, apie kaulo aptirpimą ir nieko. Tą sužinojau apsilankiusi pas studentus Žalgirio g.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2018 01 02, 20:42)
Prieš 14 metų stačiausi turbūt vieną iš pirmųjų implantų LT pas g. Puišį. Gal kad mažai patirties turėjo, bet jokių implanto priežiūros patarimų negavau, o ir implantai senoviški buvo. Dabar man apie implantą yra aptripęs kaulas ir nežinau, kokia šio danties tolimesnė ateitis. Kai prieš metus buvau VIC klinikoj dėl konsultacijos, tiesiog rekomendavo pas juos pasidaryti dantų higieną, apie priežiūrą vėl nė žodžio, apie kaulo aptirpimą ir nieko. Tą sužinojau apsilankiusi pas studentus Žalgirio g.


Man irgi nenurodė jokių specialių rekomendacijų dėl priežiūros, viskas tas pats kaip ir įprastai: pasta su šepetėliu (rekomenduoja minkštu), tapdančių siūlai ir higiena kartą metuose. O taip pat kartą metuose profilaktinė apžiūra pas gydytoją, stačiusį implantus.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2018 01 02, 21:25)
Man irgi nenurodė jokių specialių rekomendacijų dėl priežiūros, viskas tas pats kaip ir įprastai: pasta su šepetėliu (rekomenduoja minkštu), tapdančių siūlai ir  higiena kartą metuose. O taip pat kartą metuose profilaktinė apžiūra pas gydytoją, stačiusį implantus.

Man studentė rekomendavo įsigyti irigatorių, tada nesikaupia akmenys ant dantų. Naudoju jau mėnesį.
Atsakyti
man higiena 2 kart metuose, ir ta irigatoriu, kitaip sakant dantu kercheri, padovanojo pati klinika po implantaciju
Atsakyti
Kad jau visi apie burnos higiena, tai man kaip turinciai dantu implantus,, siek tiek specifinius (kaip atrodo cia: https://www.dantugyd...antu-implantai/) reikia labai juos priziureti.. Higieniste patare kas 3-4 menesius na bet as apsilankau karta du metuose (dar kolkas istate tai tik tais karta buvau). Seip pilnai uztenka 1-2 kartu i metus, visa kita labiau del formalumo pvz man kuo dazniau eini tuo maziau jeutresne procedura, kaina nesikandzioja ir trukme mazesne. Dabar 15-20min paziuri, pavalo ir paleidzia vietoi to kaip seniau yra ohoho uzlaike.. Drauge perodontitu ar kazkuo serga, eina daznai kas 4men ir labai skaudziai, su visokiais vos ne kastuvais kasa griovius. todel manau geriau jau rupintis ir bus paciam geriau, juolab dar kai kainos uzkeltos. o del iligatoriu mano higieniste kategoriskai pries. Geriau jau karta per pusmeti pasidaryt profesionalia burnos,, negu kas menesi apgaudinet save kad kazka ten pries veidrodi darai.. poto taip ir kentesi procedurose ne aisku kiek investavusi i visokius aparatus.

Kad jau visi apie burnos higiena, tai man kaip turinciai dantu implantus,, siek tiek specifinius (kaip atrodo cia: https://www.dantugyd...antu-implantai/) reikia labai juos priziureti.. Higieniste patare kas 3-4 menesius na bet as apsilankau karta du metuose (dar kolkas istate tai tik tais karta buvau). Seip pilnai uztenka 1-2 kartu i metus, visa kita labiau del formalumo pvz man kuo dazniau eini tuo maziau jeutresne procedura, kaina nesikandzioja ir trukme mazesne. Dabar 15-20min paziuri, pavalo ir paleidzia vietoi to kaip seniau yra ohoho uzlaike.. Drauge perodontitu ar kazkuo serga, eina daznai kas 4men ir labai skaudziai, su visokiais vos ne kastuvais kasa griovius. todel manau geriau jau rupintis ir bus paciam geriau, juolab dar kai kainos uzkeltos. o del iligatoriu mano higieniste kategoriskai pries. Geriau jau karta per pusmeti pasidaryt profesionalia burnos,, negu kas menesi apgaudinet save kad kazka ten pries veidrodi darai.. poto taip ir kentesi procedurose ne aisku kiek investavusi i visokius aparatus.
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2017 11 20, 14:01)
Sveiki,

Gal kas turite atsiliepimų apie klinikas "Sanidentas" ir „Odontalis“? Reikia implantuoti ir protezuoti. ax.gif

4u.gif
Atsakyti

Gal kas statėtės implantus Tarptautinis implantologijos centras MIR? Kokie atsiliepimai?

Seniai jau stačiaus, kol kas patenkinta. Mano atsiliepimai temoje yra tik nežinau kelintais metais  :D

Atsakyti
Visai pasimečiau, gal galit pasakyt, po kiek laiko po danties šalinimo dedamas implantas. Man gydytojas iš pradžių sakė, kad turi praeit bent 1-2 mėn., kai pasakiau, kad tuo metu negaliu, tai tada pradėjo aiškint, kad nieko baisaus, jei nepraeis ir mėnuo. Kitur internete rašo, kad turi praeit bent 3 mėn. kad žaizda pilnai užgytų. Tad dabar bijau, kad netapčiau versliuko auka ax.gif Po kiek laiko jums dėjo implantą?
Ačiū atsakiusiems 4u.gif .
Atsakyti
Man ištraukė krūminį dantį ir iš karto suko implantą į ištraukto danties vietą ir tuo pačiu laiku sriegė dar vietą implantą, danties neturėjau apie 5 metus. Sriegė viršutiniame žandikaulyje,jokių papildomų procedūrų nereikėjo. Gydytojas sakė, kad ne visada galima iš karto sriegti implantą į ištraukto danties vietą.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2018 05 22, 18:34)
Man ištraukė  krūminį dantį ir iš karto suko implantą į ištraukto danties vietą ir tuo pačiu laiku sriegė dar vietą implantą, danties neturėjau apie 5 metus. Sriegė viršutiniame žandikaulyje,jokių papildomų procedūrų nereikėjo. Gydytojas sakė, kad ne visada galima iš karto sriegti implantą į ištraukto danties  vietą.

Taip, žinau, kad sriegia tiesiai po traukimo - vyrui taip darė, bet man tuomet nebuvo galimybės dėt implanto, todėl ir galvoju, kad labai jau tos "taisyklės" skirtingos - nuo mėnesio iki trijų. Tad ir neramu, kad ko neprigadintų blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2018 05 22, 20:20)
Taip, žinau, kad sriegia tiesiai po traukimo - vyrui taip darė, bet man tuomet nebuvo galimybės dėt implanto, todėl ir galvoju, kad labai jau tos "taisyklės" skirtingos - nuo mėnesio iki trijų. Tad ir neramu, kad ko neprigadintų  blink.gif .


Man gydytojas sakė, kad iš karto po rovimo galima sriegti tik ten, kur yra 1 šaknies dantis. Kitais atvejais apačioje 3 mėn. po rovimo, viršuje 6 mėn. Žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2018 05 28, 16:30)
Man gydytojas sakė, kad iš karto po rovimo galima sriegti tik ten, kur yra 1 šaknies dantis. Kitais atvejais apačioje 3 mėn. po rovimo, viršuje 6 mėn. Žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių.

Na taip, visgi visur mane informavo, kad turi praeit mažiausiai 3 mėn., tad tiek ir dar daugiau lauksiu. Tik apmaudu, kad ne kurie "gydytojai" bando kuo greičiau pasipelnyt unsure.gif .
Atsakyti