Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės moters higienos priemonės

SOS
Pagelbėkit prašau,mergaitės. Aš nusipirkau Lunette 2dydį, bandžiau dėtis, bet nemoku jos įstumti gilyn, kažkaip tas galiukas vos ne visas išlindęs. Jaučiu, kad kol įvedu suspaudus pradžią, tai galiuko su pirštais neatlaikau ir taurelė išsiskleidžia. Bijau bereikalo sutrumpint kotuką. Patarkit prašau kaip įsivesti iki reikiamo gylio. Dėkoju.

Man ji irgi išsiskleidžia, nes su pirštais tiesiog nepasiekdavau iki kur įstatyti. Tai tiesiog įstumiu taurelę jau išsiskleidusią. Jeigu taurelė įstatyta vietoj, bet kotelis dar išsikišęs, reikia jį nukirpti.

Atsakyti
O kam nukirpti kotelį, kaip tada išsitrauksi taurelę? unsure.gif
Atsakyti
Dėkoju už patarimus, kotelį patrumpinau, bet jaučiu, kad dar norėsiu trumpesnio. O sakykit ar normalu, jei pradeda prabėginėt, kai taurelė apypilnė ? Nes vieną kart pagavau po 4 val momentą, kad buvo pusę taurelės ir jau norėjo teplioti, o kitą kartą jau buvo apypilnė ir normaliai prabėgo. Ką ne taip darau? Tikrai išsiskleidžia, nes jaučiu apvedus pirštą, tik nesuprantu kaip kitos sugeba ją dar už kotelio ir pasukt, nu nesisuka ji man kaip įkalta.
Kotelį reikia trumpint, jei jauti jį, nes jis išlindęs dar gali ir taurelę judint iš vietos.
Paskaičius kažkurios merginos patarimo aš buvau išvertus taurelę, kad nesijaustų kotuko, nu bet kiek buvo strioko, kai negalėjau jos išimti, nes ji tokia slidi iš vidinės pusės, jau galvojau eisiu pinceto ieškot biggrin.gif
Atsakyti
Net jei ir taurelė apypilnė, negali teplioti ir prabėginėti.Reiškia, kad blogai įsidedi.
Atsakyti

Baggio, dar trumpink kotelį ir taurelę dėk žemiau, jeigu prabėga. 

Atsakyti
Sveiki.
Prieš pirkdama perskaičiau visas čia esančias temas ir išsirinkau - Mooncup taurelę. Buvau apsipatenkinus iki negaliu jau kokius 7metus, bet kadangi man joje per daug iškilimų ir sunkiau kruopščiai išvalyt - nusprendžiau pabandyt kokią kitą. smile.gif (Mano sesei ji tobula) Kažkaip užkliuvau už MeLuna taurelės. Po pirmosios ji man per minkšta pasirodė, sunkiai išsiskleisdavo, nes ėmiau clasic, kai pabūna suspausta ji tampa ovali. Dar viena draugė, kuriai siūliau pabandyti pasakojo, kad viskas jai tiko, bet vieną dieną pasidarė silpna ir pykino - išsiemė taurelę ir praėjo. Ar sutapimas ar ne man du ciklus, neskaitant prabėgimų, buvo neblogai, o trečią iš vakaro buvo silpna, o kitą dieną pykino. Kava nepadėjo. Išsiėmiau taurelę ir praėjo... tai ir nebežinau ką galvot. blink.gif Ji ne iš medic.silikono, o iš pakaitalo. Taigi .... nusprendžiau neeksperimentuoti, o pirkti iš med.sil. ir kietesnę. :hmmm: Galvoju gal Yuuki arba Lunete. Gal kas užmatęs akcijų?
O nebandžiusiom linkiu būti drąsiai smalsiom ir nepasiduoti :bigwink:
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2018 06 04, 09:42)
Sveiki.
Prieš pirkdama perskaičiau visas čia esančias temas ir išsirinkau - Mooncup taurelę. Buvau apsipatenkinus iki negaliu jau kokius 7metus, bet kadangi man joje per daug iškilimų ir sunkiau kruopščiai išvalyt - nusprendžiau pabandyt kokią kitą. smile.gif (Mano sesei ji tobula) Kažkaip užkliuvau už MeLuna taurelės. Po pirmosios ji man per minkšta pasirodė, sunkiai išsiskleisdavo, nes ėmiau clasic, kai pabūna suspausta ji tampa ovali. Dar viena draugė, kuriai siūliau pabandyti pasakojo, kad viskas jai tiko, bet vieną dieną pasidarė silpna ir pykino - išsiemė taurelę ir praėjo. Ar sutapimas ar ne man du ciklus, neskaitant prabėgimų, buvo neblogai, o trečią iš vakaro buvo silpna, o kitą dieną pykino. Kava nepadėjo. Išsiėmiau taurelę ir praėjo... tai ir nebežinau ką galvot. blink.gif Ji ne iš medic.silikono, o iš pakaitalo. Taigi .... nusprendžiau neeksperimentuoti, o pirkti iš med.sil. ir kietesnę. :hmmm: Galvoju gal Yuuki arba Lunete. Gal kas užmatęs akcijų?
O nebandžiusiom linkiu būti drąsiai smalsiom ir nepasiduoti :bigwink:

Lunete gal pabandykit
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2018 06 04, 11:34)
Lunete gal pabandykit


Arba Lybera, ji iš medicininio silikono ir patikima. smile.gif Pirkau iš Amazon.
Atsakyti
QUOTE(Milvaja @ 2018 02 19, 16:50)
O man Moon cup netiko...  unsure.gif

Džiaugiuosi, kad prisidedu prie mažesnės žemės taršos, bet kai matau kiek, pvz., seni žmonės suvartoja pampersų, tai apie kokią ekologiją galime kalbėti?Mano nuomone problema yra šiukšlių utilizavime.


Vat aš minkštesnę bandžiau ir pfff...tai čia kaip kam smile.gif
O dėl to, kaip suskaidyt tai kas nesiskaido gaila, kad dar nelabai rūpinasi... Nes plaukiojanti plasmasės sala vandenyne ir visos pasėkmės baisu blink.gif
Ir tarp savo pažįstamų turiu daug skeptikiu.. gaila, man atrodo svarbu ką po savęs paliksim. Ir tikrai reik pradėt nuo savęs 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Milvaja @ 2018 06 04, 14:19)
Arba Lybera, ji iš medicininio silikono ir patikima.  smile.gif  Pirkau iš Amazon.

Ačiū - pasidomėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
https://www.babatask...acine-taurele-l

iš čia niekas nepirkot taurelės?
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2018 06 05, 16:34)
https://www.babatask...acine-taurele-l

iš čia niekas nepirkot taurelės?


Pirmą kartą matau šią taurelę.Kaip supratau, tai yra tik vienas L dydis?
Atsakyti
Labai gera kaina https://www.amazon.c...J...;psc=1&th=1
Atsakyti