Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta, XX tema, Graikijos sala

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 02, 19:45)
va va, čia kaip pasakyti, o kur važiuoti į Lietuvą
man pvz nepatinka tarpekliai wink.gif o bažnytėlės, koplytėls, ufff, griuvėsiai visokie - gėris


Tai va tą aš ir noriu pasakyti,kad kiekvienam pagal "skonį"......Ir pasakyti ką būtent aplankyti-negali.......Nebent žmogus turi pats klausti apie tai kas jį domina.....
Papildyta:
QUOTE(R&D @ 2016 08 02, 19:53)
As buvau  Limasol , Nikosijoj , bet man Kipras nepasirode kazkuo ypatingai grazus, o labai brangus, papludimiai siukslini. Mes tada plaukiojom laivais is Kipro i Egipta, Port saida ir Izraeli, Haifa, nes pats Kipras nepatiko.
O Kreta man labai grazi, gamta grazi, grazus papludimiai.
Svara tai nepasizymi ir Kreta, kaip ir dauguma pietu salys. Turi grazia gamta, ir nebededa pastangu.
Taip svaru kaip pas mus  Lietuvoj, turbut nera niekur.


Taip kur lankytinos vietos,tvarka ir švara,o jau kur nuošaliau tai šiukšlynų yra ir Kretoje.Bet nepalyginamai su Tunisu......va ten tai šiukšlynai super.
Kretos gamta man labai patiko ,patiko labai ir patys žmonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maryte47: 02 rugpjūčio 2016 - 21:35
QUOTE(R&D @ 2016 08 02, 19:53)
As buvau  Limasol , Nikosijoj , bet man Kipras nepasirode kazkuo ypatingai grazus, o labai brangus, papludimiai siukslini.


O man labai patiko, jau vien ka reiskia pasivazinejimas Akamas pusiasaliu, ejimas i Zydraja laguna wub.gif Vaizdai pasakiski. Laukiniai papludymiai, su neispasakyto svarumo ir zydrumo jura.
Miesteliai kalnuose wub.gif
Cape Greco uolos, mazulytes koplyteles papludymiuose.
Kirenija, Pafoso senamiestis, uostas... Galeciau vardinti ir vardinti...

Be abejo, Kreta man patiko labiau, bet jokiu budu ''nenurasau'' Kipro, tai irgi labai grazi sala wub.gif

Tiesiog pats klausimas buvo suformuluotas keistai. Nes, kaip suprantu nare nebuvusi nei Kipre, nei Kretoje. Tad pirmam kartui rinkciaus Kreta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2016 08 02, 19:45)

man pvz nepatinka tarpekliai wink.gif o bažnytėlės, koplytėls, ufff, griuvėsiai visokie - gėris


Tiek Kipre, tiek Kretoje sociai tiek tu, tiek tu smile.gif Kaip sakoma, kiekvieno skoniui bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2016 08 02, 18:34)
As susiradau per google ir atsispausdinau kelias versijas turistinio zemelapio. Tiesiog irasot "Crete tourist map". Ismeta turistines vietas, suzymetos rekomenduotinos pamatyti ir matai marsrutus. Atsispausdinau pora variantu ir pagal juos suziurejau kaip mums patogiausia.

dekui uz info, bandysiu ir as panasiai blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Sugrįžom iš Hersonissos Village Hotel 4*
Pernai savarankiškai keliavom po vakarinę - pietinę Kretą, šiemet pasirinkau rytinę pusę, ir Teztour kompaniją, nes pigiau gavosi nei patiems pirkti skrydį ir viešbutį.
Į Kretą skrydis buvo punktualiai, atgal vėlavo apie 30 min. atseit „dėl kamščių virš Europos“, lėktuve laukėm kol leis pakilti. 
Teztour kompanijai jokių priekaištų neturim, viskas laiku, tvarkingai, autobusai normalūs, gidai malonūs, matosi, klientais rūpinasi. Tik pervežimas iš oro uosto truko valandą laiko, nors atstumas iki viešbučio mums buvo tik 23 km.
Viešbutis Hersonissos Village patenkino visus lūkesčius: žalias, tvarkingas, tarsi kaimelis ant kalno, atsiveria nuostabi Hersonissos įlankos panorama – vaizdai nuostabūs wub.gif . Kambarį gavome labai geroje vietoje, netoli registratūros, kraštinėje eilėje – tylu, ramu ir netoli iki baseinų. Bet tik pirmame aukšte – prašėm pakeisti, bet sakė nėra laisvų biggrin.gif Bet tai smulkmena, tik mes labiau mėgstame viršutinius aukštus. mirksiukas.gif Kambarys labai tvarkingas, didelis (trivietis), rankšluosčius keičia kas antrą dieną (tik lovos kietokos).
Maistas paprastas, bet labai skanus. Pusryčiai panašūs, tik vis kepdavo skirtingą kiaušinienę arba blynus.
Pietūs ir vakarienė kasdien keisdavosi, viskas tikrai skanu, tik nebuvo jokių jūros gėrybių (teko aštuonkojus ir sraiges kavinėse valgyti mirksiukas.gif )
Baseinai 2 ir dar vaikiškas- mažoki (bet to ir tikėjausi). Gilūs, tvarkingi, bet kai prisirenka šokinėjančių į vandenį vaikų.... Bet tiek mes prie jų ir buvom. Gultus reikia užsiimti iš ryto nes žmonių viešbutyje daug, bet net ir po pietų rasdavom porą laisvų.
Iki pležo 5 min lauko keliuku nuo kalno. Grįžti kiek sunkoka kai taip karšta, bet išgyvenama. Veža viešbučio autobusiukas į paplūdimį nemokamai, bet mums netiko jų grafikas.
Ar rekomenduočiau viešbutį kitiems - taip, jei nesėdės visą laiką jame, o keliaus (viešbutyje nelabai yra kas veikti) ir netingi po kalniukus karstytis.

Ekskursijų iš Teztouro nepirkom, nes nuomavomės 4 dienas mašiną. Patys apvažiavom svarbiausias lankytinas vietas : Knosso rūmus, Heraklioną, Dzeuso uolą, Vai paplūdimį, Agios Nikolaos, plaukėm į Spinalongą, praėjom Richtis tarpekliu, aplankėm keletą vienuolynų ir dar visko... Buvo puikios atostogos thumbup.gif
P.S. Jei palyginti rytinę ir vakarinę Kretos dalį tai mums labiau patiko vakarinė- ten žaliau, kalnai aukštesni, tarpekliai gilesni... Jei dar kada skrisim į Kretą (o turbūt skrisim ax.gif ), tai rinksimės Chanijos pusę - dar daug ten visko liko neaplankyto.

Jei ką domina konkreti informacija apie viešbutį, kelionę ar lankytinas vietas - klauskite- mielai parašysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2016 08 04, 12:03)
Sveiki,
Sugrįžom iš Hersonissos Village Hotel 4*
Pernai savarankiškai keliavom po vakarinę - pietinę Kretą, šiemet pasirinkau rytinę pusę, ir Teztour kompaniją, nes pigiau gavosi nei patiems pirkti skrydį ir viešbutį.
Į Kretą skrydis buvo punktualiai, atgal vėlavo apie 30 min. atseit „dėl kamščių virš Europos“, lėktuve laukėm kol leis pakilti. 
Teztour kompanijai jokių priekaištų neturim, viskas laiku, tvarkingai, autobusai normalūs, gidai malonūs, matosi, klientais rūpinasi. Tik pervežimas iš oro uosto truko valandą laiko, nors atstumas iki viešbučio mums buvo tik 23 km.
Viešbutis Hersonissos Village  patenkino visus lūkesčius: žalias, tvarkingas, tarsi kaimelis ant kalno, atsiveria nuostabi Hersonissos įlankos panorama – vaizdai nuostabūs  wub.gif . Kambarį gavome labai geroje vietoje, netoli registratūros, kraštinėje eilėje – tylu, ramu ir netoli iki baseinų. Bet tik pirmame aukšte – prašėm pakeisti, bet sakė nėra laisvų  biggrin.gif Bet tai smulkmena, tik mes labiau mėgstame viršutinius aukštus.  mirksiukas.gif Kambarys labai tvarkingas, didelis (trivietis), rankšluosčius keičia kas antrą dieną (tik lovos kietokos).
Maistas paprastas, bet labai skanus. Pusryčiai panašūs, tik vis kepdavo skirtingą kiaušinienę arba blynus.
Pietūs ir vakarienė kasdien keisdavosi, viskas tikrai skanu, tik nebuvo jokių jūros gėrybių (teko aštuonkojus ir sraiges kavinėse valgyti mirksiukas.gif  )
Baseinai 2 ir dar vaikiškas- mažoki (bet to ir tikėjausi). Gilūs, tvarkingi, bet kai prisirenka šokinėjančių į vandenį vaikų.... Bet tiek mes prie jų ir buvom. Gultus reikia užsiimti iš ryto nes žmonių viešbutyje daug, bet net ir po pietų rasdavom porą laisvų.
Iki pležo 5 min lauko keliuku nuo kalno. Grįžti kiek sunkoka kai taip karšta, bet išgyvenama. Veža viešbučio autobusiukas į paplūdimį nemokamai, bet mums netiko jų grafikas.
Ar rekomenduočiau viešbutį kitiems - taip, jei nesėdės visą laiką jame, o keliaus (viešbutyje nelabai yra kas veikti) ir netingi po kalniukus karstytis.

Ekskursijų iš Teztouro nepirkom, nes nuomavomės 4 dienas mašiną. Patys apvažiavom  svarbiausias lankytinas vietas : Knosso rūmus, Heraklioną, Dzeuso uolą, Vai paplūdimį, Agios Nikolaos, plaukėm į Spinalongą, praėjom Richtis tarpekliu, aplankėm keletą vienuolynų ir dar visko... Buvo puikios atostogos  thumbup.gif
P.S. Jei palyginti rytinę ir vakarinę Kretos dalį tai mums labiau patiko vakarinė- ten žaliau, kalnai aukštesni, tarpekliai gilesni... Jei dar kada skrisim į Kretą (o turbūt skrisim ax.gif ), tai rinksimės Chanijos pusę - dar daug ten visko liko neaplankyto.

Jei ką domina konkreti informacija apie viešbutį, kelionę ar lankytinas vietas - klauskite- mielai parašysiu  4u.gif



Keliaujam spalio pradžioje. Sakykite ar šalia viešbučio yra automobilių nuomos punktų, nes iš anksto nesisakom?
Atsakyti
QUOTE(MAMAXX @ 2016 08 04, 13:33)
Keliaujam  spalio pradžioje. Sakykite ar šalia viešbučio yra automobilių nuomos punktų, nes iš anksto nesisakom?

Yra vienas tik nusileidus nuo kalniuko, "Zygos", daugiau reiks ieškoti Hersonissos už 2km. Iš anksto išsinuomoti man atrodo paprasčiau ir pigiau. Dauguma kompanijų atvarys automobilį į viešbutį sutartu laiku.
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2016 08 04, 14:56)
Yra vienas tik nusileidus nuo kalniuko, "Zygos", daugiau reiks ieškoti Hersonissos už 2km. Iš anksto išsinuomoti man atrodo paprasčiau ir pigiau. Dauguma kompanijų atvarys automobilį į viešbutį sutartu laiku.


Na nenoriu iš anksto, nes žiūrėsime pagal orą, nes jau bus spalis. O kadangi jau kaip ir nelabai sezonas, tai tikiuosi, kad kaina bus negąsdinanti. Pernai Rode nuomavomės vietoje, jokių problemų nebuvo, atvarė sutartu laiku į viešbutį iš ten ir pasiėmė. smile.gif
Tiesa, o kokį kambarį buvote užsisakę?
Atsakyti
QUOTE(MAMAXX @ 2016 08 04, 21:40)
Na nenoriu iš anksto, nes žiūrėsime pagal orą, nes jau bus spalis. O kadangi jau kaip ir nelabai sezonas, tai tikiuosi, kad kaina bus negąsdinanti. Pernai Rode nuomavomės vietoje, jokių problemų nebuvo, atvarė sutartu laiku į viešbutį iš ten ir pasiėmė. smile.gif
Tiesa, o kokį kambarį buvote  užsisakę?

Kambarys paprastas dvivietis standartas Garden View. Bet jūros kamputis matėsi, o jei būtų buvęs antrame aukšte, tai visai sea view būtų biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti