Ne, aš tikrai negaliu pasakyti, kad JAV svajonių šalis. Kita vertus, aš mačiau jos tik tą dalį, kur gyvenimas yra tiesiog šventė. Nėra kasdieninis amerikiečio gyvenimas. MB sakė, Las Vegas irgi nuolatinė šventė. Taip, ir Majamis.
Ką patyrėm pačios JAV, tai nulis kultūros. O, gal jau išpindėjom nuo britiškosios??

Parduotuvėje pardavėja aptarnauja kalbėdama telefonu, kasininkės nekreipia dėmesio, kad lauki, jokių sorry, excuse me ir pan. Viskas orientuota į pinigus, nuolatiniai tipsų kaulintojai, net užkniso

Su vyro broliu kalbėjom, tai yra galimybių šalis, bet norint tas galimybes pasiekti, tikrai dirbi kaip jautis, arba gyveni iš kreditų. Kitaip nėra. Pvz jie šiuo metu laukiasi vaikučio, nėra visiškai jokių motinystės atostogų. Moteros gimdo vos ne prie darbo stalo, po savaitės vaikas perduodamas meksikonams auginti, o tu toliau dirbi. Dėl to jie planuoja grįžti į Lt. Ji serga ta liga, kur lydi vėmimas visą nėštumą, jai leido tik 3 dienas neateiti į darbą. Pasakė, jei imsi savaitę - ieškokis kito darbo. O, dirba labai aukštose pareigose, viename iš JAV bankų, JAV gyvena nuo vaikystės.
Žodžiu, turi pinigo, gyvensi.
Patiko maisto pasirinkimas, restoranų ir jų įvairovės gausa. Maisto pasirinkimas neprilyginamas UK. Gal LT, nes ten tokie pat salotų barai.
Mums maždaug pritrūko 3 dienų, tokių, kad jau po viską ką apžiūrėjom, galėtume leisti sau tiesiog padrybsoti. Tokią padarėm paskutinę dieną, tiesiog drybsojom ant pliažo, po rytinio shoppingo. O, šiaip pamatėm viską ką planavom: ėmėm turą, tai viską apvažiam. Patį Miami beach centrą, South Beach apėjom pėsčiomis - kaifas neišpasakytas. Turas nupasakojo kur koks filmas filmuotas, koks serialas kurtas, kas kieno savininkas. Įžymybės, selebričiai ant kiekvieno kampo, tik spėk fotkinti

Turas laivu irgi praplukdė pro įžymybių namus, beje pats didžiausias ir įspūdingiausias gydytojo išradusio Viagra.
Centrinis Majamis, verslo centras, turtingiausias rajonas - tiesiog spėk aikčioti, kaip viskas įspūdinga.
Kubos rajonas, pirkom cigarų, gėrėm tikros kubietiškos kavos, daugiau nei 3 neleido, sakė, tada autobusą stumsit, o ne jame sėdėsit

tokia stipri, bet laabai skani. MB parsivežė cigarų

Po patį rajoną toliau vaikščioti neleido, - pavojinga, sako, turistus capina. Beje, pavojingiausia Majamyje palmės, nes krentantys kokosai užmuša žmonės. Mes tik po turo tą sužinojom, o šiaip gi, palmes pamatė, tik fotkinomės, tik gulėjom po jom
Kainos iš pradžių šokiravo, paskui atsipalaidavom. Krito į akis labai daug benamių. Pilnos gatvės ir pakampiai.
Labai daug gėjų, per klaidą į gėjų pliažą buvom užklydę. Tai ten vyrukai mano vyrą ir jo brolį, tik akim skanuoja, tik kojas glosto

tie neišlaikė susirinko rankšluosčius ir spruko.
Pakliuvom į tropinę audrą. O šiaip: karšta, karšta, karšta. Gyvenimas prasideda po pietų, saulei nusileidus beveik šalta, tada užia kavinės, restoranai, visokie šou tiesiai ant gatvės.
Tai buvo mūsų kaip sakoma, lifetime atostogos: daug pamatėm, daug patyrėm, viskas tobula. Jei galimybės leis, sugrįžim dar kartą.