Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai: perkam-parduodam-dovanojam

Vilniuje parduodamas žvirblinių papūgėlių jaunimas. Papūgėlės beveik trys mėnesiai. Žvirblinukės skaitosi mažesnės ir už banguotas papūgėles.

https://m.skelbiu.lt...s-39239027.html

Atsakyti
IDC petnešos šuniui, 0 dydis (krūtinės apimčiai 60-76 cm, šuns svoris 15-23 kg)
Juodos spalvos

Nenešiotos, tik pamatuotos pora kartų.

25 eurai

apie petnešas

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Laba diena, esu prerijų šuniukas, vardu Storulis🐿. Jau taip atsitiko, kad man vienam gyventi kiek pabodo, nors mano terariumo apartametai tikrai karališko dydžio👍, tačiau mano vienatvė dar didesnė💔😔. Ieškau namų, kuriuose jau augtų mano gentainis, o būtų dar geriau, jeigu net gentainė😍, juk aš tikrai išvaizdus ir mielas vaikinas (na labai tikiuosi, kad lytis tikrai teisingai nustatyta, nes kadaise kaimyniniame kambaryje gyveno, kaip visi galvojo, du bičai džiungarai, deja kai tie du bičai susilaukė krūvos vaikų🤔, visi namuose gyvenantys pasijuto apgauti, jau nekalbu apie džiungarų savigarbą😬). Tai gi, grįžtant prie mano apgyvendinimo temos, apsigyvenę kartu nenuobodžiautume, galėtume drauge krimsti obuolius🍏 ir dūkti, o svarbiausia mano vieniša ir liūdna širdis vėl imtų žydėti💝. Sutikčiau ir su ta sąlyga, kad galėčiau apsigyventi kokiame privačiame zoologijos sode, kuriame jau yra įvairių rūšių gyvūnų🐔🐷🐴🐒🐄🦒🐫, esu tikrai atviras pažintims ir draugystėms, neskirstau nė vieno nei pagal amžių, nei pagal lytį, nei juo labiau pagal išsilavinimą bei turtinę padėtį🙌.
STORULIS
Atsakyti
Laba diena,gal yra svajojančių apie pūkuotą mažą
draugą😉
Galiu pasiūlyti iškart 2😍
taigi,siūlau 2 jūrų kiauliukus-broliukus su narvu ir šieno atsargomis 😉Kiauliukai gyvena Klaipėdoje,jiems 3m. Amžiaus.
2 kiauliukų,narvo,šieno atsargų,medinio namo kaina 35 eurai.
susidomėjusius prašau kreiptis į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(nerimaaan @ 2019 03 01, 16:24)
Laba diena,gal yra svajojančių apie pūkuotą mažą
draugą😉
Galiu pasiūlyti iškart 2😍
taigi,siūlau 2 jūrų kiauliukus-broliukus su narvu ir šieno atsargomis 😉Kiauliukai gyvena Klaipėdoje,jiems 3m. Amžiaus.
2 kiauliukų,narvo,šieno atsargų,medinio namo kaina 35 eurai.
susidomėjusius prašau kreiptis į AŽ.

Nebeturiu
Atsakyti

Pirkčiau Midwest Critter Nation narvą žiurkėms arba panašų analogą. 

Atsakyti
Parduodu du narvelius pauksciukams ir viena grauzikui. Visu kaina 15 euru.
Vilnius
https://m.skelbiu.lt...toID=1628467689
Atsakyti
gal kas gali pasiūlyti baltą žiūrkę arba žino kur tokią gauti.
Atsakyti

Parduodu ROYAL CANIN Fibre response (feline) maistą katėms 2 kg pakuotė, tik praimtas išnaudota gal 100 gr. 

Galioja iki 2020 04 19 d. 

Kaina 15 eur. (vet. klinokoje kainos nuo 25 eur) 

Atsakyti
Uz koki nors kysi kaunietei dovanoju kibiro dydzio akvariumuka su afigenais navarotais tik be kruto filtro. (Isviriau nebepataisomai) unsure.gif Be tas mini filtras gali veik kaip kompresorius, aba turbut imanoma kazka paximycint. Prie to paties yra puikiai veikiantis termoreguliatorius ir dar visokiu kitokiu pigesniu suduku.
Yra negrazus (apie 2-4mm zvyro), bet itin geras gruntas. Akvariumas uzpiltas ir kokius metus stovi rusy. Neteka, tik kazkiek nugaravo.
Problemos su dangciu nes akviukas iformintas kaip televizorius, tai jei nepatiks tokia versija tada dangcio ir apsvietimo skaitykim nera.
Praktiskai jis yra uzstartintas, tai zuvytes galima bus leist jau rytoj pridejus siek tiek naguciu darbo stiklu prasveitimui ir vandenio atsisovejimui. Pakonsultuosiu.
Tas "kibiriukas" pries pora metu aprupindavo primityviais augaliukais puse Kauno apskrities akvariumisciu. Dabar tuscias ir vargu ar jums pavyks tai pakartoti. Pradinukams nelabai tinka. Pradet reiktu nuo groookai didesnio.. Bet tinka kaip mailinykas... nuuu arba dovana mazam vaiku.. Arba dideliam priesui. Cia yra baisine/nepagydoma liga, kurios man tuoj, tuoj pavyks atsikratyt.
Reali kaina (vien irenginio) kazkur apie 30 - 50 euriuku. Bet kadangi dovanoju, tai (padoriai moteriskei) praktiskai reiktu pagalvot apie laukini sekasasa arba bent jau bambali 4u.gif
Problemos su laiku. Slekantis darbo grafikas. (PVZ siandien laisvas, o paskui busiu laisvas tik po savaites). Susitarsim 865241964
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydas.: 03 gruodžio 2019 - 12:00
Parduodu naudotus, tačiau tikrai labai geros būklės, daiktus žiurkėnui, Jums beliks įsigyti kraiko, namuką bei ratuką.
 
1. Parduodamas erdvus, 3 aukštų narvelis, 58x38x43 cm, puikios būklės. Tiek kopetėles tarp aukštų, tiek lentynos yra vientisos, be tarpų, tad nestringa kojytės. 20 eur
 
2. Parduodamas burbulas, apie 18 cm. 1 eur
 
3. Parduodamas kokybiškas smėlis (nedaug praimtas), skirtas žiurkėnui maudytis bei kapstytis, kad kailiukas išliktų švarus ir žvilgantis, taip pat keraminė maudykla. 8 eur
 
4. Dubenėliai - du keraminiai, du plastikiniai. Parduodami visi kartu. 3 eur
 
5. Nedidelė transportavimo dėžutė (29x18x20). 3 eur
 
6. Kokybiškų Brit Care ir JR Farm maisto miksas bei skanėstai (sausainiukų vienas pakelis pilnas, kito apie pusę, šiek tiek braškinių skanėstų ir skanėstų dantų dilinimui). Kaina už visus. 5 eur
 
Perkant viską kartu - 35 eur.
 
Daiktai gyvena Vilniuje (atsiimti reikėtų patiems, Naujamiestyje) ir labai laukia naujo gyventojo! :-)


Pridėta:

Atsakyti
Naujų namučių ieško trys mieli dekoratyviniai triušiukai po 15 eurų.
Jūrų kiaulytė - 20 eurų.
Kauno r.
Atsakyti