Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-taisiais

QUOTE(Almost. @ 2016 04 05, 12:49)
čia tokie visokie projektai yra LABAI populiarūs žinok, nes man atrodo tada ir daugiau žmonių pritraukia, ir kažkaip arba įskiepija tą meilę sportui, arba tiesiog klientai išleidžia pinigus ir, pasiekę arba nepasiekę rezultato, nuleidžia rankas arba toliau tęsia užsiėmimus. aš tikiuosi, kad man įskiepys meilę sportui, nes ir tos grupės nedidelės bus projekte, žodžiu dedu dideles viltis ir į save pačią, ir į trenerius smile.gif

Almost., sėkmės 4u.gif Lauksiu atsiliepimų po 6 savaičių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 05, 09:56)
Almost., sėkmės  4u.gif  Lauksiu atsiliepimų po 6 savaičių  bigsmile.gif


ok, ką jau padarysi - anksčiau neatsiliepsiu tada.. unsure.gif verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 04 05, 13:01)
ok, ką jau padarysi - anksčiau neatsiliepsiu tada..  unsure.gif  verysad.gif  biggrin.gif

Tada prašom atsiliept jau po pirmo apsilankymo biggrin.gif O iki to laiko - gal dar kokios knygos rekomendacija būtų gerai ax.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 05, 10:03)
Tada prašom atsiliept jau po pirmo apsilankymo  biggrin.gif O iki to laiko - gal dar kokios knygos rekomendacija būtų gerai  ax.gif  smile.gif  4u.gif


sakė pirmas susitikimas bus mitybos aptarimas, ale planų sudarymas ir pan., kadangi mažos grupės smile.gif tai nebus turbūt labai ką pasakot laugh.gif

kalbant apie knygas, tai pastaruoju metu kaip ir su maistu kažkoks štilis man.. nei valgyt ko noriu, nei knygų skaityt. susiradau seniau pirktą "Grilis" knygą (mes turim Tefal OptiGrill aparatą namie), tai va idėjų iš jos semsiuos. Ir sveika, ir skanu atrodo bigsmile.gif Ir dar žiūriu America's Next Top Model šou ir vis įsivaizduoju, kaip kada nors būsiu tokia liekna ir graži (nes kol kas tik graži laugh.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 04 05, 09:48)
group.gif  stipri esi  4u.gif svarbu sveikatos visiems atsistatytu  unsure.gif o tai svoris turbut jau tiksla pasieke, nebedaug truko  smile.gif


Jau pasiekė ir į minusą eina. Šiandien 49.7 kg svarstyklės parodė. Daugiau mesti nebereikia, tik dailinti formas sporto pagalba, bet dar teks luktelti pora savaičių.

QUOTE(dontstop @ 2016 04 05, 10:24)
Finkse, sveikatos ir pačiai, ir vaikams  4u.gif 


Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 04, 11:16)
Sveikos  4u.gif

Vakar pietavau svečiuose, tad kalorijų neskaičiavau (kai nėra galimybės pasverti ir net tiksliai nežinai, ką valgai  biggrin.gif ką jau ten beskaičiuosi...)

Šiandien ragavau bolivinių balandų - na ir šlykštynė  schmoll.gif  Smirda, kartaus skonio  doh.gif  Įsipyliau agavos sirupo - neįmanoma valgyti, papjausčiau banano - vis tiek, susiverčiau pusę stiklainio mamos uogienės - tai šiaip ne taip suvalgiau žiaukčiodama  schmoll.gif

Dar pažiūrėjau, kad vyras labai riebų graikišką jogurtą nupirko - net 10 %  blink.gif  Prašiau lieso, jis matyt, nesuprato... Tai nepradariau, lauks jo sugrįžtant, tegu pats ir valgo  tongue.gif  Priešpiečiams valgiau liesą natūralų jogurtą su stevija. Na ir vėl nusivylimas - kažkokį kartų poskonį turi ta stevija  g.gif

Ziuriu cia visos kalbame apie drabuzius, garderoba. As neseniai irgi pradejau atsinaujinti. Mano ismiera tokia tarp S ir M, o kai numesiu 4 kg,,tuomet S yra kaip tik man, kaip nulieta. Uzsisakiau Internetu keleta bliuzonu, striukyciu. Dar abejojau pries uzsisakydama koki dydi imti, bet nusprendziau imti S dydi, nes mano tikslas yra - 4 kg iki vasaros:-) ir jokiu jeigu! Paziurejau, kad svoris jau pradejo slinkti zemyn. Siandien buvo 57,5 kg, patenkinta pati savim:-)

Dargi nusprendžiau eksperimento dėlei 5 dienas negerti savo kapučino  bigsmile.gif  Jei kas seka mano kalorijų išklotines, turbūt pastebėjo, kad aš geriu kapučiną kasdieną, dažniausiai po 2 puodelius per dieną. Na metu sau iššūkį prasilaikyti be jo iki savaitgalio  rolleyes.gif

Na kas čia dar  g.gif Ai, aš jau nebeturiu vilties sukust iki vasaros irnesakyk.gif Tai jau perku sau, ką noriu, turiu omeny iš rūbų. Tai Lenkijoje nusipirkau vasarinę suknelę, maikutę, palaidinę 3/4 rankovėm, akinius nuo saulės. Dukrai: striukę, vasarinių rūbų - romperį, maikių, timpių ir tunikų komplektą, 2 šortus, sijoną, bliuzoną. Sūnui: batus ir saulės akinius. Nusipirkau sau 2 žindymo liemenėles naujas - su sūnum tokiu laiku seniai jau buvau grįžus prie įprastų liemenėlių, tas spec nešiojau tik pirmais mėnesiais. Bet dabar kažkaip mieliau man tos spec  smile.gif

Vakar išsitraukiau sportbačius, ploną striukę  rolleyes.gif  Oras gražus  wub.gif Eisiu šiandien iki Takko - turiu nuolaidų kuponus, gal dar ką įdomaus rasiu  assa.gif


Papildyta:
QUOTE(Pergale1 @ 2016 04 05, 22:50)


Zodziu, prirasiau daug, o viskas prapuole. Tingiu is naujo rasyti, na tik tiek, kad svoris krenta ir esu tuo patenkinta :-)
Atsakyti
Labas rytas suraitytas tongue.gif
Vakar sunki dienele buvo, taip visokie saldumai kvepejo doh.gif Jei nebuciau vakar cia pasizadejus, tikrai vel buciau skanavus. O dabar reik laikytis ir siandien, ir rytoj lotuliukas.gif
Tai va, susiruosiu vaikus i mokykla, o pati paplaukiot, reik kaip nors rolleyes.gif
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 04, 13:46)
O kaip kitos? Vartojat, naudojat, ką skanaus makaluojat?  4u.gif

Mano teveliai soda-darza turejo, tai ten augdavo salotu, svogunu ir pan. Bet neturejom tokios tradicijos rinkti pievose valgomas zoles (man patinka tokie dalykai, bet kd nemoku ju atskirt), tai tik avietes, gervuoges, melynes pasirenku i burna biggrin.gif O sula pats skaniausiais gerimas, tik man butinai turi buti k tik surinkta essen.gif
QUOTE(dontstop @ 2016 04 04, 14:50)
Dėl kapučino

Kaip siandien savijauta be jo?
QUOTE(dontstop @ 2016 04 05, 11:24)
Pabaigiau skaityti knygą "Supermaistas".


Aciu uz nuomone 4u.gif Jei paklius i rankas knygyne, pavartysiu bigsmile.gif ir receptu isbandytu lauksiu rolleyes.gif
Esmej tas supermaistas turbut viskas, kas naturalu g.gif
QUOTE(Almost. @ 2016 04 05, 11:38)
nu ką, toliau lieknėjam ir aptarinėjam, ane?  bigsmile.gif

aš pasivadovavau šiandien AJ principu iki 12val suvalgyt ką nori, tai prie kavos pirmą kartą po kurio laiko užkandžiau mažą šokoladuką. pienišką, tiesa, bet ech. nelabai ir skanu, turiu pripažinti - turbūt vėl ilgai nenorėsiu  blush2.gif  biggrin.gif

susiėmiau ir vakar visiškai sponatiškai, įkvėpta draugės, užsirašiau į 6savaičių lieknėjimo programą

Lieknejam drinks_cheers.gif
Vat ir nereikia tu cukru schmoll.gif
Kuo daugiau sportuojanciu aplinkui, tuo lengviau uzsikresti ir issilikyti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar valgiau netvarkingai, pykino, blogai jaučiausi...
Kalorijos:

miusliai su pienu 275

nat. jogurtas su selėnom ir bananu 200
avižinis batonėlis 117

kiaulės širdis virta 180 (?)
padažas 50

šaltibarščiai nepilna porcija 200
virta bulvė 60

kumpio pora kąsnių ant nakties doh.gif ~100

Viso 1182



QUOTE(Finksė @ 2016 04 05, 13:50)
Jau pasiekė ir į minusą eina. Šiandien 49.7 kg

Sveikinu su pasiektu tikslu thumbup.gif Pirmoji first.gif

QUOTE(tytuka @ 2016 04 06, 09:10)



Kaip siandien savijauta be jo?


Vakar nė neprisiminiau kapučino, nenorėjau jo... bet kažkaip prastokai jaučiausi, tai gali būti, kad vis dar kofeino trūkumas g.gif Saldumynų labai norėjosi, tai arbatinį šaukštelį pamerkiau uogienėje ir nulaižiau, tiek užteko blush2.gif Turiu skanių saldainių, šokoladų, vaflių pilną spintelę. Vyras pastaruoju metu nuolat komandiruotėse ir iš kiekvienos vis tempia ir tempia saldumynus maišais doh.gif Paprastai man jie "netrukdo", guli sau, nesinori man jų. Bet vakar ir vėl buvo diena, kai gailėjau savęs, kad "neskaniai" valgau, tai tuo pačiu norėjosi ir "kompensuoti skriaudą" saldumynais... blush2.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Grįžtu pilnu tempu, buvo nekalbadieniai užėję smile.gif
Be kavos aš negaliu, tiksliau galiu, bet nenoriu biggrin.gif
Vis dar maitinuosi Agnės principu biggrin.gif Su mažais nuklydimais blush2.gif Užtai ir stovi kaip įbestas tas 60, o taip noriu 5 priekyje pamatyt rolleyes.gif

Finkse, sveikinimai tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 06, 07:26)
Sveikinu su pasiektu tikslu  thumbup.gif  Pirmoji first.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 04 06, 09:28)
Finkse, sveikinimai tau  4u.gif


Ačiū, merginos, bet aš dar tikslo nepasiekiau, taip lengvai jūsų nepaliksiu biggrin.gif. Vaizdas veidrodyje dar schmoll.gif , užpakalis kaip žele, darbelio dar yra su savim. Gaila, kad su sportu negalėsiu pora savaičių draugauti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finksė: 06 balandžio 2016 - 09:53
Sveikos!
Griztu ir as smile.gif
Nuo paskutinio pasisakimo svoris panasus, gal -0.2 Sportuoju per iseigynes, vakar buvau, siandien eisiu, o veliau pirmadieni tik i treniruote.. Tai va galvoju gal savaitgali kardio salej pasidaryt biggrin.gif jau tingiu vaziuot i sale.. Na bet vis galvoju, kaip butu smagu - ta diena kai nevaziuoju i treniruote (keli zmones 4-8 ir pratimai tempimo, pressas, atsispaudimai ir pan) nuvaziuoti i sale ir bent paminti dviratuka biggrin.gif

Donstop jau dairausi tos knygos smile.gif megstu as pavartyti (paskaityti) tokia literatura smile.gif Slaptas dienorastis - pradetas bet nepabaigtas... Dar skaiciau Sveikata visam gyvenimui Harvis ir Merilina Dajamondai ir Trys naudos Ina Litvina - pastaruoji daugiau informativi, ta prasme, daug info kiek produktas kokios naudos turi. Tai man Sveikata visam gyvenimui labiau patiko, trecdalys knygos - receptai smile.gif

Atsakyti
Aš esu skaičiusi knygą "Lengvas būdas sulieknėti", nauda iš jos buvo dvi savaites, o paskui vėl tas pats biggrin.gif
Man ne prie širdies ta literatūra, kur 10 puslapių rašoma apie baltymus, apie produktus, kurie jų daug turi ir apie produktų naudą. Nuobodu skaityt smile.gif
Pasidariau arbatos ir vėl apėmė ta lieknėjimo manija, kai norisi internete apie tai skaitinėt biggrin.gif
Atsakyti