Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

Viskas gerai su kortele, reikia tik prisijungti prie el. bankininkystės ir aktyvuoti atsiskaitymą internetu. smile.gif
Atsakyti

Laba diena.

Esu pridariusi sau problemų. Vykstame į Veneciją, esu pirkusi bilietus sau ir dar 4 asmenims. Bet vienam asmeniui padariau klaidą varde: TREČIA raidė. Aptikom jau po chek-in'o, nes "normaliai" tas vardas rašosi su ta raide, kurią parašiau. Jau viską perskaičiau, kad tai yra neleidžiama klaida, kad reikia keisti vardą už mokestį arba pirkti naują bilietą. Svarbiausia, kad vardas skamba vienodai, tai nėra esminė klaida šiaip.

Turiu klausimą, ar gali oro uosto darbuotojas tiesiog nepastebėti to arba lojaliai į tai pažiūrėti ir praleisti? Ryanair.

Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2018 11 20, 10:54)
<p>Laba diena.
</p><p></p><p>Esu pridariusi sau problemų. Vykstame į Veneciją, esu pirkusi bilietus sau ir dar 4 asmenims. Bet vienam asmeniui padariau klaidą varde: TREČIA raidė. Aptikom jau po chek-in'o, nes "normaliai" tas vardas rašosi su ta raide, kurią parašiau. Jau viską perskaičiau, kad tai yra neleidžiama klaida, kad reikia keisti vardą už mokestį arba pirkti naują bilietą. Svarbiausia, kad vardas skamba vienodai, tai nėra esminė klaida šiaip.
</p><p></p><p>Turiu klausimą, ar gali oro uosto darbuotojas tiesiog nepastebėti to arba lojaliai į tai pažiūrėti ir praleisti? Ryanair.
</p><p></p>


Skambinkit arba rašykit į ryanair chatą (iš anksto surašykit mini laiškelį su problema, užsakymo nr ir išsiųskit į chatą). Kas iš to jei Jum čia pasakys kad ne problema , o oro uoste nepraleis ir lieps mokėt. Geriau sutvarkyt iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2018 11 20, 08:54)
<p>Laba diena.
</p><p></p><p>Esu pridariusi sau problemų. Vykstame į Veneciją, esu pirkusi bilietus sau ir dar 4 asmenims. Bet vienam asmeniui padariau klaidą varde: TREČIA raidė. Aptikom jau po chek-in'o, nes "normaliai" tas vardas rašosi su ta raide, kurią parašiau. Jau viską perskaičiau, kad tai yra neleidžiama klaida, kad reikia keisti vardą už mokestį arba pirkti naują bilietą. Svarbiausia, kad vardas skamba vienodai, tai nėra esminė klaida šiaip.
</p><p></p><p>Turiu klausimą, ar gali oro uosto darbuotojas tiesiog nepastebėti to arba lojaliai į tai pažiūrėti ir praleisti? Ryanair.
</p><p></p>

Bent jau anksčiau ryanair-as leisdavo padaryti klaidų iki 3 raidžių tiek varde, tiek pavardėje.
Nelabai supratau klaidos esmės - jei, tarkim, sumaišėte č ž ė ę su c z e ir t.t., tai nėra klaida.
Bet dėl ramumo širdies, pasitikslinkit per chatą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal yra jau skridusiu nuo lapkričio 1, kaip ten pagal naujas bagažo taisykles, ar labai žiuri griežtai į išmatavimus? Skrendam gruodžio 1 su kuprine, tik rankiniu bagažu, bijau kad išsipus šiek tiek daugiau nei 40-25-20, bet po sedyne tikrai telpa blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2018 11 26, 00:12)
Sveikos  4u.gif
Gal yra jau skridusiu nuo lapkričio 1, kaip ten pagal naujas bagažo taisykles, ar labai žiuri griežtai į išmatavimus? Skrendam gruodžio 1 su kuprine, tik rankiniu bagažu, bijau kad išsipus šiek tiek daugiau nei 40-25-20, bet po sedyne tikrai telpa  blink.gif

Ką tik skridom, tai nei anksčiau, nei dabar bent jau į tuos mažuosius tašiukus nieks nekreipia dėmesio. Mano nedidelis, bet vyro kuprinė amžinai išsipučia virš leistinų normų dėl kompo ir kt. "pričindalų" - nėra užkliuvę ax.gif . Be to, dabar jau visada yra vietos ir lentynose, tad nebūtina visko grūsti po sėdyne mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2018 11 26, 17:48)
Ką tik skridom, tai nei anksčiau, nei dabar bent jau į tuos mažuosius tašiukus nieks nekreipia dėmesio. Mano nedidelis, bet vyro kuprinė amžinai išsipučia virš leistinų normų dėl kompo ir kt. "pričindalų" - nėra užkliuvę  ax.gif . Be to, dabar jau visada yra vietos ir lentynose, tad nebūtina visko grūsti po sėdyne  mirksiukas.gif .



Ačiū 4u.gif ,bandysim skrist su kuprinem, šiek tiek didesnes jos, bet minkštos, gal nieko, nesinori pirkti priority, kai jis kainuoja beveik kiek ir bilietas, o skrendi 3 dienom ax.gif
Atsakyti
Sveikos Nuo Lapkricio 1 dienos keitesi bagazo taisykles, turim priority, Ryanairai parase laiskeli, kad dovanoja dar viena iki 10 kg bagaza, galite man paaiskinti, as su savimi galiu imti du lagaminus po 10 kg registruotus, kuriu matmenys 50 - 20 - 40 cm ir viena rankini 40 - 20 -25 cm, ar as gerai suprantu, labai lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad vieną registruotą ir du rankinius bagažus.
Dabar prie vartų nusidriekia ilgiausia eilė su priority.
Atsakyti
QUOTE(Emvida @ 2018 12 04, 20:35)
Man atrodo, kad vieną registruotą ir du rankinius bagažus.
Dabar prie vartų nusidriekia ilgiausia eilė su priority.

O registruoto matmenys turi buti 50 - 20 - 40 cm ir koks svoris registruoto bagazo eina, rankiniu bagazu tai jau susiradau kad vienas 10 kg, o kitas maziau nei 10 kg. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2018 11 26, 02:12)
Sveikos  4u.gif
Gal yra jau skridusiu nuo lapkričio 1, kaip ten pagal naujas bagažo taisykles, ar labai žiuri griežtai į išmatavimus? Skrendam gruodžio 1 su kuprine, tik rankiniu bagažu, bijau kad išsipus šiek tiek daugiau nei 40-25-20, bet po sedyne tikrai telpa  blink.gif

Na va, jau ir pati galiu pakomentuoti savo klausimą - niekas nežiurėjo į musų mažas kuprynes, niekas nieko nematavo, nors ir buvo šiek tiek didesni, aišku piknaudžiaut nereikia, bet skrist galma ramiai bigsmile.gif , priority eile dydžiausia, musų mažyte biggrin.gif ,tik tiek, kad kuprynes vis gi turėjom sukišti po kede, nes viršuje viskas buvo užimta
Atsakyti
Sveiki, gal kas susidūrėte su nauja rainių tvarka, šiandien nusipirkau lėktuvo bilietus, už juos nuskaitė pinigus, atsiuntė patvirtinimą į pašta, viskas gerai, kartu pirkau ir didesnį bagažą į saloną, pinigų nenuskaitė už bagažą. Susisiekiau su jais per čatą, atsiuntė nuorodą, kur galiu užsakyti bagažą, užsakiau, sumokėjau kreditine, lyg ir viskas gerai, bet pinigų nenuskaitė kol kas. Jau bijau, kad teks su rankinuku skristi.
Atsakyti