Įkraunama...
Įkraunama...

*****Jūrų kiaulytės*****

O kaip jus maitinat ar jai nesuvalgo visko idedat ar ne. As ryte duodu darzoviu o paskui sauso nsisto bet jai neisvalgo nededu.

Aš nieko neriboju. Jei nesuvalgo, įberiu vistiek, nes būna išbarstyta,  šienuko visada yra įdėta. Daržoves duodu vakare, nesuvalgytas išrenku.

Atsakyti

Aisku as darzoviu irgi duodu. Obuoliuko vakar daviau nepasidalino abidvi

Atsakyti

Mes vis po karta dienoj jas issiimam ant ranku duodam kokio obuoliuko is ranku. Bet jos dar bailiukes pas mus. Ir nepatinka kai jas imi jos ramiai tupi tik ant keliu glostomos o judinamos lb juda nori pabegti. Ar visos taip reaguoja. Ir ar jos gali pestis tarpusavyje pas mus mergaites.

Atsakyti

Ar jùsu kiaulytes pesasi? Mes turim 2 mergaites  buna laksto ir pesasi. Jos 9 savaiciu o gal duksta jos daugiau.

Atsakyti

O pas mus milteliai vitaminas c tai i vandeni geriausiai net kur pirkom patare i ji lasinti nes buna su maistu nevalgo jos.

Atsakyti

O pas mus milteliai vitaminas c tai i vandeni geriausiai net kur pirkom patare i ji lasinti nes buna su maistu nevalgo jos.

 Vandenį reikia keisti kasdien, net jei neišgėrė, nes vit C greitai oksiduojasi.

O mergaitės tai dar ir kaip pešasi, nesurimtėja ir 3 metų būdamos. :)​ 

Atsakyti

Kazkaip galvojau kad tik berniukai pesasi.ant ranku dar nlb priprato bailiukes lyg bando kasti mes yik viena karta per diena issiemam jas kai vyras grista as dar viena bijau jas imti.

Atsakyti

Vienos kiaulytes baltukes koja pajuodus gal numyne  snd vaziuosim pas veterinara klausti kodel taip o gal murzina bet man keistai atrodo lb. Ar jum yra taip buve.?

Atsakyti

Vienos kiaulytes baltukes koja pajuodus gal numyne  snd vaziuosim pas veterinara klausti kodel taip o gal murzina bet man keistai atrodo lb. Ar jum yra taip buve.?

Ar  atsirado staiga ?

Nes būna toks odos pigmentas. Mano vienos kiauliukės padukai buvo visai juodi.

Bet vizitas pas vetą niekada nepakenks.

Atsakyti

Cia turbut demeles nes ir puse nosytes tokios spalvos mum sake kad jai neskauda laksto tai nieko nera turbut demele nes jos demetosios buna.

Atsakyti
Grazuoles manoPriedas  received_562750674230390.jpeg   111,86KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

Idomu kodel juoda skleidzia keista garsa purr ta vadinama ir i sona kuna judina dominavimas cia pries kita ?

Atsakyti