Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Karoja @ 2018 04 10, 15:20)
Taip, buvau 14 val., išsilaikiau  4u.gif nenuleiskite rankų, tikrai išlaikysite  4u.gif

Sveikinu! Vadinasi, kartu laikėm mirksiukas.gif
Dar kartą pabandysiu, bet tik kartą, nes man iš Žemaitijos į Vilnių važinėt ne pyragai biggrin.gif
Atsakyti
Konkursai berods buna ir Kaune bei Klaipedoj?

Noriu paklaust labiau patyrusiu, is kuriu puslkapiu geriausia vis tik mokytis?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2018 04 11, 12:05)
Konkursai berods buna ir Kaune bei Klaipedoj?

Noriu paklaust labiau patyrusiu, is kuriu puslkapiu geriausia vis tik mokytis?

Balandžio mėnesį ir gegužės pirmą savaitę yra tik Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2018 04 11, 13:24)
Balandžio mėnesį ir gegužės pirmą savaitę yra tik Vilniuje  mirksiukas.gif

Vandene, kaip jums vakar sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karoja @ 2018 04 13, 10:08)
Vandene, kaip jums vakar sekėsi?  4u.gif

Kitą ketvirtadienį, balandžio 19 d., važiuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Antras kartas buvo sėkmingas bigsmile.gif bet ir testas buvo lengvesnis. Po pirmo karto nieko papildomai nesiruošiau,bet pirmą dalį išlaikiau surinkusi 25 balus, antrą-16. Man antra dalis žyyyymiai lengvesnė, užtrukau vos 13 min biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2018 04 22, 17:51)
Antras kartas buvo sėkmingas  bigsmile.gif  bet ir testas buvo lengvesnis. Po pirmo karto nieko papildomai nesiruošiau,bet pirmą dalį išlaikiau surinkusi 25 balus, antrą-16. Man antra dalis žyyyymiai lengvesnė, užtrukau vos 13 min  biggrin.gif

Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Kaip dziugu skaityt kas issilaiket. :)as ryt planuoju vaziuoti. Kaip bijau.... 

Ar prisijungimo sprest testus neturit nieks parduot? ***** nezinau ar apsimoka tai vienai dienai pirkt... galetu but ir dienai ar savaitei pirkt 

Atsakyti
QUOTE(Karoja @ 2018 04 23, 15:58)
Sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū smile.gif

QUOTE(kris909 @ 2018 04 24, 12:34)
<p>Kaip dziugu skaityt kas issilaiket. :)as ryt planuoju vaziuoti. Kaip bijau.... </p><p>Ar prisijungimo sprest testus neturit nieks parduot? ***** nezinau ar apsimoka tai vienai dienai pirkt... galetu but ir dienai ar savaitei pirkt </p>

Važiuokit būtinai mirksiukas.gif man kažkiek padėjo tie testai, bent jau supratau kažką tose skaičių, figūrų sekose.
Atsakyti

Sveikos, islaikiau jeee!!!

Atsakyti

Merginos gal yra tarp jūsų kuri, norinti įsidarbinti vaiko teisese, nes gegužės mėn bus papildomas darbuotojų priėmimas? 

Atsakyti
Visose savivaldybese bus konkursas? Visai noreciau, tik nesu tikra, ar nereikalus patirties butent sioje srityje.
Atsakyti