Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (3)

QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 22:27)
Man šitas Ruslano pasirodymas pats geriausias iš visų jo buvusių wub.gif Ir pats gerai atrodo - nuo aprangos iki plaukuosenos. Ir įsijautimas thumbup.gif



man tikrai ne schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif verysad.gif

Manau, jis susimovė verysad.gif Emociškai dainos visai neatskleidė, ypač sceniniu buvimu.

Ir koks asilas jam tą švarką užvilko gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif

Jei iškris, deja, bus ir pats kaltas.

Prisieksperimentavo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 05, 23:39)
man tikrai ne  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  verysad.gif

Manau, jis susimovė  verysad.gif  Emociškai dainos visai neatskleidė, ypač sceniniu buvimu.

Ir koks asilas jam tą švarką užvilko  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif

Jei iškris, deja, bus ir pats kaltas.

Prisieksperimentavo  verysad.gif  verysad.gif

Na, kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif Beje, man jis su švarku žymiai geriau atrodė nei su tais baltais marškinukais unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 05 kovo 2016 - 22:41
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 05, 22:29)
o man kaip tik labai atmestinai jis atrodė  unsure.gif



deja, kažkaip taip verysad.gif verysad.gif doh.gif

Nors žinau, kad mintis tokia ir nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 23:27)
Man šitas Ruslano pasirodymas pats geriausias iš visų jo buvusių wub.gif Ir pats gerai atrodo - nuo aprangos iki plaukuosenos. Ir įsijautimas thumbup.gif

Man irgi šiandien jis labiausiai patiko, net ir su batais ir be stiklų ax.gif . Bet va komisija sudirbo dainą ax.gif . Prabalsavau už Ruslaną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 22:27)
Man šitas Ruslano pasirodymas pats geriausias iš visų jo buvusių wub.gif Ir pats gerai atrodo - nuo aprangos iki plaukuosenos. Ir įsijautimas thumbup.gif

Ruslano gražus balsas, jausmingai dainuoja, graži išvaizda. Jeigu būtų tik du dalyviai - Donatas ir Ruslanas, tai net neabejodama rinkčiausi Ruslaną.
Atsakyti
Man irgi kostiumas geriausiai drinks_cheers.gif Plaukai jau nebeerzino.

Ruta vel su graziu apredu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 22:40)
Na, kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif Beje, man jis su švarku žymiai geriau atrodė nei su tais baltais marškinukais unsure.gif


aš pagal dainą. Dainai (pagal jos tekstą ir žinutę) ta oficiali apranga netiko.

Ir jis pats iš principo visai kitoks, ne kostiuminis. Tai kam lįsti į tai, koks nesi doh.gif

KUUUUR tas judesys, kurį žadėjo unsure.gif verysad.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 05, 22:39)
man tikrai ne  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  verysad.gif

Manau, jis susimovė  verysad.gif  Emociškai dainos visai neatskleidė, ypač sceniniu buvimu.

Ir koks asilas jam tą švarką užvilko  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif

Jei iškris, deja, bus ir pats kaltas.

Prisieksperimentavo  verysad.gif  verysad.gif

man jis toks kažkodėl šiandien biškį pasidavęs kovoj atrodė... verysad.gif liūdnai nusivylęs..
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 05, 22:58)
Aistės muzika Eurovizijai, kur reikia gero balso.

Nu jau nebetirazuokit tu savo erotiniu fantaziju. Baisi ta Aistes daina, baisiai dainuoja, o siandienines gulbes tai buvo Jungenu kaimo kapelos videoklipo lygio.
Ir edukuota, ir patyrusi, ale vis tiek suda mala.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 05, 23:43)
KUUUUR tas judesys, kurį žadėjo  unsure.gif  verysad.gif  doh.gif  doh.gif

bet tai ką ten labai prijudėsi tokioj dainoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 05, 22:43)
Man irgi kostiumas geriausiai drinks_cheers.gif Plaukai jau nebeerzino.

Ruta vel su graziu apredu wub.gif



man rodos, jūs truputį baidotės jo individualumo, koks jis yra iš tiesų mirksiukas.gif

O kostiumas tai juk labai standartiškas variantas. Nepapiktins, bet dėmesį irgi nebūtinai atkreips.
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 05, 22:43)
man jis toks kažkodėl šiandien biškį pasidavęs kovoj atrodė... verysad.gif liūdnai nusivylęs..


reiškia , nepadėjau smile.gif blush2.gif blush2.gif smile.gif

Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 22:45)
bet tai ką ten labai prijudėsi tokioj dainoj unsure.gif



tikrai buvo kur kas geriau.

Jei bus įdomu, kažkada įmesiu pavyzdį.

aš apie judesius ir sceninį buvimą.
Atsakyti
Isprotejo jie - ne naftalinas biggrin.gif
Atsakyti