Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos

saintlina, kaip mezga siemet? g.gif
Atsakyti
Podarok Solnca, labai keistas arbūzas, su gelsvais lapais smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dumsė: 21 liepos 2016 - 19:54
Aš šiemet pasisodinau Zloto wolicy arbūzų, jie taip pat geltona žievele ir lapai tokie pat. Pradžioj galvojau, kad liga kokia užpuolė ir jau nieko nebebus iš jų, bet ne - pasirodo jie tokie ir turi būt. Ir arbūziokus augina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2016 07 21, 22:12)
pasirodo jie tokie ir turi būt. Ir arbūziokus augina  smile.gif

Aš irgi galvojau, kad nepatenkintas kažkuo ir lapai keičia spalvą, o čia pasirodo, toks turi būti. Labai galingas augalas, išsiplėtojo kažin kiek. Arbūzai geltoni, su raudonu minkštimu. Jeigu gerai pasirodys, rinksiu sėklas, nes ne hibridas. Iš viso, šiais metais auginu daug veislių ir hibridų, tame tarpe ir Sniegius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dumsė: 22 liepos 2016 - 05:45
O tie geltoni nesusikryzmins su Sniegiais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2016 07 22, 14:05)
O tie geltoni nesusikryzmins su Sniegiais? g.gif

Nežinau, dirbu bitute pati smile.gif
Atsakyti
Pas mane tik dabar prasidėjo arbūziukų mezgimas , turėtų spėti užaugti? Kiek palikti ant augalo- du- tris?

user posted image
Sniegis
user posted image

user posted image
Atsakyti
Rugpjūčio pačioj pabaigoj valgysit smile.gif
Atsakyti
per mano arbūzus šernai prasinese doh.gif visai salia vienintelio didžiausio ( teniso kamuoliuko dydžio) duobe rause...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 24, 19:39)
Rugpjūčio pačioj pabaigoj valgysit smile.gif

Laukiu, džiaugiuosi, bijau, kad užaugtų smile.gif

Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2016 07 24, 19:41)
per mano arbūzus šernai prasinese doh.gif visai salia vienintelio didžiausio ( teniso kamuoliuko dydžio) duobe rause...

Ar dar liko gyvų, ar atsigaus?
Atsakyti
QUOTE(Dumsė @ 2016 07 24, 20:32)

Ar dar liko gyvų, ar atsigaus?


Iš pažiūros tai tik virkscios pakilnotos, aplinkui raustasi, ir arbūziukas tas kitoj vietoj gulėjo, bet tikiuosi, kad nepakenke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 07 24, 21:30)
Iš pažiūros tai tik virkscios pakilnotos, aplinkui raustasi, ir arbūziukas tas kitoj vietoj gulėjo, bet tikiuosi, kad nepakenke unsure.gif

Tai nors tiek gerai smile.gif
Atsakyti