Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

QUOTE(pagyvenus @ 2016 04 13, 12:00)
Labai noriu. Parašiau AŽ .


Aš ir norėčiau keletos sėklyčių, jei dar turit smile.gif
Atsakyti
man patinka tokie agurkeliai ,kurie neturi spygliuku smile.gif
Atsakyti
[quote=zikas1970,2016 04 07, 15:50]
Sveikos, gal kas auginot rusiskus Zozulia F1

Aš auginu kas met po du daigus ,man tai labai patinka ,skanus saldus ,dera ilgai, nenuskinus ilgiau negeltonuoja, o auga į ilgį.
Atsakyti
[quote=Karosė,2016 04 15, 08:16]
[quote=zikas1970,2016 04 07, 15:50]
Sveikos, gal kas auginot rusiskus Zozulia F1

Aš auginu kas met po du daigus ,man tai labai patinka ,skanus saldus ,dera ilgai, nenuskinus ilgiau negeltonuoja, o auga į ilgį.
[/quote]
thumbup.gif dekui.
Atsakyti
Labas vakaras,

Ar verta namie daigintis agurkų daigus į šiltnamį, ar tiesiog šitnamyje juos susidaiginti? Neapsisprendžiu, esu auginus agurkus lauke, kadaise, tai visada geriau derėdavo tie, kur tiesiai sėklas susėdavau į žemę, daigai kažkaip vargdavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 04 24, 20:15)
Labas vakaras,

Ar verta namie daigintis agurkų daigus į šiltnamį, ar tiesiog šitnamyje juos susidaiginti? Neapsisprendžiu, esu auginus agurkus lauke, kadaise, tai visada geriau derėdavo tie, kur tiesiai sėklas susėdavau į žemę, daigai kažkaip vargdavo.  g.gif

Aš auginu šiltnamiui tik kelis daigus, bet sėju anksčiau namuose. Maniškiai jau po trečią tikrą lapuką augina.
Atsakyti
Sveiki, ar jau galima daigus i pakelta lysve po agro plevele sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2016 05 03, 08:51)
Sveiki, ar jau galima daigus i pakelta lysve po agro plevele sodinti?

Aš manau ,kad dar per anksti ax.gif Dar į šiltnamį nesodinu.
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 05 03, 09:53)
Aš manau ,kad dar per anksti ax.gif Dar į šiltnamį nesodinu.


ax.gif aciu laukiam, paziurejau orus, tai iki 21 diena, 13 nakti. bigsmile.gif
Atsakyti
Užsimaniau nors vieno daigelio AFRIKIETIŠKŲ AGURKŲ,sėklų nusipirkau ax.gif kas auginot,pasidalinkit patirtim,ar tikrai jie tokie dideli augalai,kiek vietos jam reikia palikti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 05 03, 08:53)
Aš manau ,kad dar per anksti ax.gif Dar į šiltnamį nesodinu.

o kada I siltnami sodinsite?as tik du daigus uzsiauginusi,ir jau labia nemazi g.gif
Atsakyti
gal kas zinot, nusipirkau dvieju skirtingu rusiu agurkus, jei juos salia vienas kito pasodinsiu ar jie susikryzmins, ar islaikys savo rusies savybes ar taps kaip viena rusis? smile.gif
Atsakyti