Įkraunama...
Įkraunama...

Tai- mano gyvenimas

Sunus Dorukas atsibudo vidury nakties ir rado mama girta gulincia, isejo ieskot tecio arba pagalbos is namu. O ten kaip tik buvo Kenanas su savo padejeju ir jie pagrobe vaika, nes Kenanas norejo per vaika atkersyti Atesui (priezasciu nezinau). Vaika nusiveze i sena fabrika, ten laike, po to kai jau pradejo policija aktyvia paieska, perveze i toki dideli nama. Ir ta nama policija pradejo itarinet, tada du priziuretojai sugalvojo begti lauk su vaiku is to namo, kur nors kitur sleptis, priziuretojas bande issivest vaika, vaikas priesinosi, priziuretojas ejo link vaiko, vaikas ejo atbulas ir vaikas visu svoriu trenkesi i antro auksto tvorele, ir iskrito is antro auksto
Atsakyti
Jau nesamones tikros prasidejo, pasirode kazkoks Kenanas, ir visi soka palei jo dudele, Atesas visai suvaikejo- perraso akcijas, nors nezino nei kam, nei jokiu garantiju, kazkoks vaiku zidimas, tik Efsune savo juokeliais dar pakelia nuotaika
Atsakyti
Seriala žiuriu tik del Efsunės, kai pradejau žiureti seriala negalvojau kad man ji taip patiks biggrin.gif laukiu kada ji su Arda susieis pagaliau. O Bahare man tokia pilka, gal veliau bus kažkas idomiau su ja. Gaila labai akd Hasreta mire, tik pasipiršo Mahmetas Emiras ir baba unsure.gif
Papildyta:
Tiesa gal žinote kur ta ju kaimyne megstanti sausainius Sakine pradingo ? Tik paskambino Mahmetui Emirui apie ta senelį Bahares užkasta pasakyti ir pradingo ji unsure.gif nereali man ji irgi buvo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 12 gruodžio 2016 - 15:24
QUOTE(otea @ 2016 12 12, 16:18)
Seriala žiuriu tik del Efsunės, kai pradejau žiureti seriala negalvojau kad man ji taip patiks  biggrin.gif  laukiu kada ji su Arda susieis pagaliau. O Bahare man tokia pilka, gal veliau bus kažkas idomiau su ja. Gaila labai akd Hasreta mire, tik pasipiršo Mahmetas Emiras ir baba  unsure.gif
Papildyta:
Tiesa gal žinote kur ta ju kaimyne megstanti sausainius Sakine pradingo ? Tik paskambino Mahmetui Emirui apie ta senelį Bahares užkasta pasakyti ir pradingo ji  unsure.gif nereali man ji irgi buvo.  biggrin.gif

Ji gi ten turejo reikalu su nuomininkais, kuriems savo nama isnuomavo. Jie nuomos nemokejo. Iljasas tipo pamoke juos, priverte sumoket. O veliau tas nuomininkas ja isprievartavo kiek supratau, tada ji ir dingo. Zodziu, dingo taip pat ne i tema, kaip ir Nurana su ta avarija. Nors is anonsu dabar leidzia suprast, kad Nurana vel "prisikels is numirusiu. Kadangi serialas panaseja i muilo opera, tai gal ir Sakine i pabaiga parsibels biggrin.gif
Atsakyti
Kokia tyla temoje, net nustebau. As truputi praleidau, dabar ziuriu ir nesusigaudau, kaip cia yra, ji jau baigs, ar vel nutraukia? lyj tais pas rusus skaiciau, kad dar daug siuzeto vingiu bus, ir kad labai istestas bus,tai ka, jau isseko tie vingiai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2017 01 03, 21:15)
Kokia tyla temoje, net nustebau. As truputi praleidau, dabar ziuriu ir nesusigaudau, kaip cia yra, ji jau baigs, ar vel nutraukia? lyj tais pas rusus skaiciau, kad dar daug siuzeto vingiu bus, ir kad labai istestas bus,tai ka, jau isseko tie vingiai? blink.gif


Man irgi idomu, ar ir vėl Tv8 ne visas serijas nusipirko unsure.gif
Atsakyti
TV8 parodys 100 seriją šio serialo ir rodys kitą serialą smile.gif 100-oji serija yra 3 sezono pabaiga, toliau šį serialą per TV8 rodys manau, kai pasirodys visos 4 sezono serijos, 115 serija bus rodoma turkiškai sekmadienį. Šiaip jau turėjo būti atrodo 117 serija rodoma sekmadienį, bet vieną kartą nerodė jei neklystu dėl teroro akto, o kitą dėl kažkokio žaidimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2017 01 03, 22:32)
TV8 parodys 100 seriją šio serialo ir rodys kitą serialą smile.gif 100-oji serija yra 3 sezono pabaiga, toliau šį serialą per TV8 rodys manau, kai pasirodys visos 4 sezono serijos, 115 serija bus rodoma turkiškai sekmadienį. Šiaip jau turėjo būti atrodo 117 serija rodoma sekmadienį, bet vieną kartą nerodė jei neklystu dėl teroro akto, o kitą dėl kažkokio žaidimo 4u.gif


Ačiū už atsakymą 4u.gif gal žinote kiek serijų turės 4 sezonas? Ir ar 4 sezonas bus jau paskutinis?
Atsakyti
QUOTE(Jonete @ 2017 01 03, 21:37)
Ačiū už atsakymą  4u.gif gal žinote kiek serijų turės  4 sezonas? Ir ar 4 sezonas bus jau paskutinis?

Kažkur skaičiau, kad 50 serijų, bet tikiuosi bus mažiau. O ar paskutinis ką gali žinoti. Buvo rašyta, kad 3 bus paskutinis, bet paskui persigalvojo smile.gif
Atsakyti
Si filma pradejau ziureti ir isimylejau Turkija, ju paprocius, tai kaip jie valgo, kaip bendrauja, man taip patikdavo ziureti kaip jie eina i turgu apsipirkti, valgo susede, kaip net "blogieciai" pergyvena, sapnuoja savo negerus darbu, o dabar filmas grynu gryniausias muilas doh.gif cray.gif mad.gif kaip gaila, kad taip nusivaziavo. Dabar nei Bahare nei jos tevos Hastretos neatsimena, net nepagalvoja, o meile su Dzemre man isvis absurdas. Ech, galejo ties 70 serija ir baigtis, issiaiskinti tiesa del sukeisto gyvenimo ir viskas. Kam tas Dorukas, arba Ateso tevas - pasirodo ir mirsta. Kaip pikta frusty.gif beee.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2017 01 08, 12:37)
Si filma pradejau ziureti ir isimylejau Turkija, ju paprocius, tai kaip jie valgo, kaip bendrauja, man taip patikdavo ziureti kaip jie eina i turgu apsipirkti, valgo susede, kaip net "blogieciai" pergyvena, sapnuoja savo negerus darbu, o dabar filmas grynu gryniausias muilas  doh.gif  cray.gif  mad.gif  kaip gaila, kad taip nusivaziavo. Dabar nei Bahare nei jos tevos Hastretos neatsimena, net nepagalvoja, o meile su Dzemre man isvis absurdas. Ech, galejo ties 70 serija ir baigtis, issiaiskinti tiesa del sukeisto gyvenimo ir viskas. Kam tas Dorukas, arba Ateso tevas - pasirodo ir mirsta. Kaip pikta  frusty.gif  beee.gif

O gal kas gali pasakyti kaip su Bahares vaikuciu buvo/ bus? 😊😊
P. S. Paskutines serijos nemaciau
Atsakyti
QUOTE(strashylka @ 2017 01 08, 17:40)
O gal kas gali pasakyti kaip su Bahares vaikuciu buvo/ bus? 😊😊
P. S. Paskutines serijos nemaciau


Kaip supratau Atesas, Arda ir Efsunes tevas zuvo avarijoj ( nusirito nuo skardzio ir sudege ) , Baharei veida apipyle rugstim. Bahares vaika augins Efsune ( Baharei buvo pasakyta ,kad vaikas mire) . Filmas be pabaigos, tikiuos sulaukt kito sezono.
Atsakyti