Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 13:24)
Dar vis renkamės, blaškomės. Labiau linkstam į Ispaniją, Italiją. Planuojam ir į UK, ...
Žymiai vėliau, greičiausiai į Kairą (Egiptas), nes mano vyrą darbovietė iškomandiruoja ten 1,5 metams gyvent ir dirbt.


rolleyes.gif panašu, kad neliūdnos bus atostogos thumbup.gif oho į Kairą 1,5 m unsure.gif važiuosi kartu ar vyras vienas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2016 05 30, 15:43)
rolleyes.gif panašu, kad neliūdnos bus atostogos thumbup.gif oho į Kairą 1,5 m unsure.gif važiuosi kartu ar vyras vienas? rolleyes.gif
Vienas. Aš liksiu čia. Vaikams juk mokslai, mokykla.
Jei būtų ikimokyklinio amžiaus, tai važiuočiau, net nedvejočiau.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 15:07)
Vienas. Aš liksiu čia. Vaikams juk mokslai, mokykla.
Jei būtų ikimokyklinio amžiaus, tai važiuočiau, net nedvejočiau.


pasiilgsit vieni kitų, bet toks gyvenimas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 29, 16:56)
user posted image

Žiūriu šį kriminalinį serialą. Žiūriu ir kaifuoju. Nepaprastai patinka, net labai.

drinks_cheers.gif patinka ir man.

Patinka ir Провокатор http://kinozal.tv/de....php?id=1420337, bet palikau vyrui. Tiek neperziuresiu...

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 29, 15:56)
user posted image

Žiūriu šį kriminalinį serialą. Žiūriu ir kaifuoju. Nepaprastai patinka, net labai.

mane jis irgi sudomino,bet laukiu visu seriju.
Dar Provokator laukiu visu seriju.

QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 13:24)
Žymiai vėliau, greičiausiai į Kairą (Egiptas), nes mano vyrą darbovietė iškomandiruoja ten 1,5 metams gyvent ir dirbt.

Tiesą pasakius, šiuo metu aš niekur nebenoriu. Tiesiog noriu pabūti namuose ir nieko neveikti.

oho,kaip ilgai unsure.gif

O as jau gal visai ir nieko pries buciau padirbeti cool.gif jau 3 menesius namie ir dar negreitai grisiu i darba, nes operacija tik birzelio 28,o dar po jos reabilitacija ir neaisku kaip ten viskas bus. jau is darbo kelis kartus skambino,jauciu atleis mane,kad taip ilgai nedirbu cool.gif

Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2016 05 30, 18:40)
O as jau gal visai ir nieko pries buciau padirbeti cool.gif jau 3 menesius namie ir dar negreitai grisiu i darba, nes operacija tik birzelio 28,o dar po jos reabilitacija ir neaisku kaip ten viskas bus. jau is darbo kelis kartus skambino,jauciu atleis mane,kad taip ilgai nedirbu cool.gif
Krištolinė ledi, šimtas metų! Sveika!
Eik sau, kaip nesmagu, vasara o tau operacija, reabilitacija, tokie rūpesčiai.
Pamenu, kai minėdavai, kad turi sveikatos problemų. Tai čia vis tos pačios problemos tęsiasi?
Kaip tavo pupos uogos (vaikai)_jau jaunėlė gal tuoj į mokyklą keliaus?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 18:14)
Krištolinė ledi, šimtas metų! Sveika!
Eik sau, kaip nesmagu, vasara o tau operacija, reabilitacija, tokie rūpesčiai.
Pamenu, kai minėdavai, kad turi sveikatos problemų. Tai čia vis tos pačios problemos tęsiasi?
Kaip tavo pupos uogos (vaikai)_jau jaunėlė gal tuoj į mokyklą keliaus?

Sitos bedos prasidejo praeita vasara,is pradziu geriau vitaminus ir pan. Paskui po naujuju jau pradejo siuntineti pas gydytojus,2 menesius niekas nenusate kas man yra,siule kreiptis pas psichiatara lotuliukas.gif ,man truko kantrybe,pati paprasiau siuntimo pas gydytoja,kuris mane jau operavo,jis per 20 min. nustate diagnoze be visokiu rezonansu ir pan. paskyre operacija,dabar belieka laukti. Tik va dabar kiekviena diena vazineju i reabilitacija,kad kazkiek sumazinti skausmus,tik man vistiek nepadeda. Dar nezinau ar abi rankas is karto operuos,ar is pradziu tik viena, o paskui kita. Dziagiuosi,kad butent vasara operuos,kai nereikes niekur vazineti,vaiku vezioti,nes po operacijos vairuoti negalesiu, tai tikosi iki rugsejo pasveiksiu.
Vaikai jau laukia atostogu labai biggrin.gif vyresnele rudeni keliau i 8 klase, kita i 3 klase,o mazoji dar 2 metus lankys 0 klase biggrin.gif Siule siais metais jau lesiti i tikra 0 klase,bet paziurejus kokia sunki programa mokykloje nusprendziau neskubeti,tegu vaikas dziaugias vaikyste smile.gif

Bet nera to blogo,kas neiseitu i gera,dabar turiu laiko filmams lotuliukas.gif
Paziurejau nemazai,bet labiausiai patiko Nevskij, Mentovskije vojny (9 sezona ziurejau) ir Po zakonam vojennogo vremeni. Tiesa dar visai smagu buvo paziureti Liubimyje zensciny Kazanovy ax.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

"Охрана" /2016/
Tрейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1451649

user posted image
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2016 05 30, 19:47)
<....>Tik va dabar kiekviena diena vazineju i reabilitacija,kad kazkiek sumazinti skausmus,tik man vistiek nepadeda. Dar nezinau ar abi rankas is karto operuos,ar is pradziu tik viena, o paskui kita.

Dziagiuosi,kad butent vasara operuos,kai nereikes niekur vazineti,vaiku vezioti,nes po operacijos vairuoti negalesiu, tai tikosi iki rugsejo pasveiksiu.

Vaikai jau laukia atostogu labai biggrin.gif vyresnele rudeni keliau i 8 klase, kita i 3 klase,o mazoji dar 2 metus lankys 0 klase biggrin.gif Siule siais metais jau lesiti i tikra 0 klase,bet paziurejus kokia sunki programa mokykloje nusprendziau neskubeti,tegu vaikas dziaugias vaikyste smile.gif

Bet nera to blogo,kas neiseitu i gera,dabar turiu laiko filmams lotuliukas.gif
Paziurejau nemazai,bet labiausiai patiko Nevskij, Mentovskije vojny (9 sezona ziurejau) ir Po zakonam vojennogo vremeni. Tiesa dar visai smagu buvo paziureti Liubimyje zensciny Kazanovy ax.gif
Dar ir skausmais besikamuoji, ir dar abi rankos unsure.gif
Na ir reikia gi šitaip... Tavo sveikata tikrai trapi.
Palinkėsiu tau, kad viskas sklandžiai praeitų ir greitai.

Teisingai sakai, gerai kad vasarą, kai vaikams nereik į mokyklą.
Nes paskui suk galvą, nerimauk kaip ir kas...

Tikiu, mano irgi laukia. Ši savaitė jau paskutinė. Mano jaunėlis rudenį keliaus į 9 klasę.
Ir labai teisingai padarei, aš irgi taip pasielgčiau. Suspės su tais mokslais,
niekur jie vis vien nedings, o ir kam užtrumpinti tą vaikystę...

Aaa, filmams tai geras laikas smile.gif

Aš žiūrėjau, ką tik baigiau "Контрибуция" /2016/
Įdomu buvo spręsti detektyvinį rebusą.
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1439230

user posted image
Atsakyti
Na va, pagaliau.

Сегодняшняя премьера

"Экипаж" /2016/
Tрейлер-1
Tрейлер-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1444257

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 21:36)
Tavo sveikata tikrai trapi.
Palinkėsiu tau, kad viskas sklandžiai praeitų ir greitai.

Aš žiūrėjau, ką tik baigiau "Контрибуция" /2016/

gydytoja irgi stebisi kodel pas mane limpa tikios ligos tongue.gif nu reikes tevu paklausti,kaip ten sakoma " vse pretenzii k proizvoditeliu" lotuliukas.gif
Aciu uz linkiejimus friends.gif 4u.gif

Reikes paziureti,sito dar nemaciau smile.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
laba vakara 4u.gif
dar vakar pradėjau, o šian toliau žiūriu kažkurios rekomenduotą - Когда прошлое впереди (1-12 серии из 12)/ [2016, мелодрама - thumbup.gif filmas. Gal kiek kraupokas vietomis, kai tas "vyrelis" savo žmoną plakė diržu...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 05 30, 23:23)
Na va, pagaliau.

Сегодняшняя премьера

"Экипаж" /2016/
Tрейлер-1
Tрейлер-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1444257

user posted image

Nuostabus filmas!!!Dievinu aviacija,kunas pagaugais eina wub.gif
Atsakyti