Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Matrioska beprasmes jusu pastangos irodyti savo tiesa, visi gimde ir gimdys biggrin.gif patausokit savo ir kitu nervus smile.gif Jus tiesa sakant konkreciai atsibodot verysad.gif Uz ka mums tokia bausme, kad jus atejot i musu foruma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 16 gruodžio 2016 - 16:29

Matrioska beprasmes jusu pastangos irodyti savo tiesa, visi gimde ir gimdys biggrin.gifpatausokit savo ir kitu nervus smile.gifJus tiesa sakant konkreciai atsibodot verysad.gifUz ka mums tokia bausme, kad jus atejot i musu foruma biggrin.gif

:D  :D 

Kaip sveikatos visu? Nuotaikos pries sventes? :)  

As cia skaitinejau senas temas truputi.. kadangi vaistu nevartoju, tai sakau pameginsiu kitais budais padet sau. Jau tris metus is eiles pries Kaledas vis atakas turedavau nemazas, tai jau laukiau svenciu su baime. Pries nepilna menesi jau jauciu, kad koja idomiai nelanksti. Ir kaip tik sutapo, kad pradejau gert Evelor ir zuvu taukus. Dar neurorubino geriamo nusipirkau. Ir nezinau ar cia sutapimas, ar padejo visas tas kompleksas, bet atakos taip ir nebuvo(tfu tfu tfu aisku )  :bigsmile: 

Tai va idomu pasidare, kas dar ka vartoja? Galvoju ateity dar enzymus pabandyt. Gal D vitamina dar pagert...Ar geria kuri!

Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2016 12 17, 01:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ruteleee26" data-cid="71299162" data-time="1481898444"><div><p>Matrioska beprasmes jusu pastangos irodyti savo tiesa, visi gimde ir gimdys vartotojo įkelta nuotraukapatausokit savo ir kitu nervus vartotojo įkelta nuotraukaJus tiesa sakant konkreciai atsibodot vartotojo įkelta nuotraukaUz ka mums tokia bausme, kad jus atejot i musu foruma vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p> biggrin.gif  biggrin.gif </p><p></p><p>Kaip sveikatos visu? Nuotaikos pries sventes? smile.gif  </p><p>As cia skaitinejau senas temas truputi.. kadangi vaistu nevartoju, tai sakau pameginsiu kitais budais padet sau. Jau tris metus is eiles pries Kaledas vis atakas turedavau nemazas, tai jau laukiau svenciu su baime. Pries nepilna menesi jau jauciu, kad koja idomiai nelanksti. Ir kaip tik sutapo, kad pradejau gert Evelor ir zuvu taukus. Dar neurorubino geriamo nusipirkau. Ir nezinau ar cia sutapimas, ar padejo visas tas kompleksas, bet atakos taip ir nebuvo(tfu tfu tfu aisku )  bigsmile.gif </p><p>Tai va idomu pasidare, kas dar ka vartoja? Galvoju ateity dar enzymus pabandyt. Gal D vitamina dar pagert...Ar geria kuri!</p>

Sveiki, Kaledos ir Nauju sutikimas praejo kosmariskai. Pries kaledas ataka buvo, tai gydytojas sake reikes keisti vaistus. Skaitinejau internete visokiu atsiliepimu apie tuos vaistus,kiti sako kad tie vaistai ir toliau ardo visa imunine sistema, kad nepadeda tai IS, esu visai pasimetus...Siandien nusipirkau enzymu, pradejau jau gerti. Siaip geriu dar magni+kalci+D3.
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2017 01 02, 19:48)
Sveiki, Kaledos ir Nauju sutikimas praejo kosmariskai. Pries kaledas ataka buvo, tai gydytojas sake reikes keisti vaistus. Skaitinejau internete visokiu atsiliepimu apie tuos vaistus,kiti sako kad tie vaistai ir toliau ardo visa imunine sistema, kad nepadeda tai IS, esu visai pasimetus...Siandien nusipirkau enzymu, pradejau jau gerti. Siaip geriu dar magni+kalci+D3.


Man neurologe sale dabar bent stabilaus oro islaukti nes tie orai labai daznina paumejimus.. kokius vaistus siulo ? Man jai 4 karta naujus vaistus laskyre
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2017 01 03, 21:05)
Man neurologe sale dabar bent stabilaus oro islaukti nes tie orai labai daznina paumejimus.. kokius vaistus siulo ? Man jai 4 karta naujus vaistus laskyre

Turbut orai ir visokie priessventiniai rupesciai paskatino paumejima...Nezinau dar kokius vaistus pasiulis,dar Avonex 4 svirkstus turiu,bet man baisu, kad ta liga progresuoja, galvojau kad viskas bus gerai, o cia bum pries sventes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2017 01 03, 21:05)
Man neurologe sale dabar bent stabilaus oro islaukti nes tie orai labai daznina paumejimus.. kokius vaistus siulo ? Man jai 4 karta naujus vaistus laskyre

Deimante, kaip jus laikotes po Lemtrados? smile.gif Itariu, kad man gilenya nebeveikia, gali buti, kad keis pavasari po mrt verysad.gif bus du metai kaip vartoju siuos vaistus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2017 01 05, 23:06)
Deimante, kaip jus laikotes po Lemtrados? smile.gif Itariu, kad man gilenya nebeveikia, gali buti, kad keis pavasari po mrt verysad.gif bus du metai kaip vartoju siuos vaistus blink.gif



Sveikos merginos 4u.gif

mmhm, gilenya jaučiu ir man gali keisti..MRT turiu pasidaryti pavasarį, tai ir man gausis du metai.. blink.gif bent taip gydytoja minejo.. O ruteleee26 kelintas jau čia Jums vaistas? aš kai tokia įsibaiminus panikuotoja..tai tuoj jau laidosiu save tokiuosi čia įkvėpti pozityvo ax.gif
Atsakyti
Nepergyvenkime ir bukime stiprios wub.gif mano ketvirtas vaistas lemtrada kuris sio metu nekompensuojamas ir kad ji paskirti turi atitikti tam tikrus kriterijus.. sis vaistas kaip chemoterapija, bet neissigaskyte netoks baisus.. nors plaukai ir slenka ir imuniteto neber, jauciuosi palyginti gerai kaip po 4 menesiu po sio vaisto sulasinimo nors jis pilnai veikti pradeda po 6 menesiu... viena jau geras dalykas kuri pastebejau kad nors buna ir blogai visada islieka pozityvios emocijos, to su kitais vaistais nebudvo smile.gif sudejau viltis i si vaista nes jau pabodo keitinejimai... manau bus viskas gerai ir to paciu esu kaip eksperimentinis triusiukas nes dabar labai grieztas stebejimas nors sis vaistas yra labai senai pasaulyje... na nors prisidesiu kad greiciau lietuvoje kompensuotu smile.gif
Atsakyti
Merginos, Lemtrada jau kompensuojamas!!!
Sypsena, gilenya man treciasis vaistas. Jeigu lemtrada kaip chemoterapija, tai kazin ar neturi jis neigiamu pasekmiu vaisingumui? Nes vaiku dar neturiu, noreciau susilaukti bent 1 atzalos huh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2017 01 08, 01:39)
Merginos, Lemtrada jau kompensuojamas!!!
Sypsena, gilenya man treciasis vaistas. Jeigu lemtrada kaip chemoterapija, tai kazin ar neturi jis neigiamu pasekmiu vaisingumui? Nes vaiku dar neturiu, noreciau susilaukti bent 1 atzalos  huh.gif


Galima po jo vaiku tureti jau po keturiu menesiu... saunu kad jau kompensuojamas... po jo kas menesi tyrimai kad nebutu pasaliniu ir t.t... PASIDALINKITE KUR RADOTE KAD SIS VAISTAS KOMPENSUOJAMAS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimante88: 08 sausio 2017 - 09:33
QUOTE(deimante88 @ 2017 01 08, 10:28)
Galima po jo vaiku tureti jau po keturiu menesiu... saunu kad jau kompensuojamas... po jo kas menesi tyrimai kad nebutu pasaliniu ir t.t... PASIDALINKITE KUR RADOTE KAD SIS VAISTAS KOMPENSUOJAMAS?

Lapkricio menesi gulejau su paumejimu santariskese. Su manim gulejo moteris, jai lasino Lemtrada. Ji man sake, kad kompensuojamas, nes atceit lauke, kol prades kompensuoti ir iskart gavo vaista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2017 01 08, 12:53)
Lapkricio menesi gulejau su paumejimu santariskese. Su manim gulejo moteris, jai lasino Lemtrada. Ji man sake, kad kompensuojamas, nes atceit lauke, kol prades kompensuoti ir iskart gavo vaista smile.gif


Kazkaip idomei man rugpjucio gale lasino bet tada nebuvo kompensuojamas ir dabar kiek domejausi nekompensuoja :/ bet baisoka dabar antra diena kaip paumejimas kimba verysad.gif
Atsakyti