Įkraunama...
Įkraunama...

Aeroterminis šildymas 3, Oras-vanduo

QUOTE(Dronata @ 2018 12 12, 14:34)
Tai jei pas silainiai LWT, tai ir klausiu ar lauko blokas nuolat veikia ar paveikia, o po to kažkiek laiko "ilsisi"???</p>


Tikrai taip, kas kažkiek laiko sustoja. Pas mane nustatyta delta 6C. Į namą paduodamo termofikato temperatūra +38C. Sukelia iki kokių +39...+39,5C ir išsijungia. Cirkuliacinis siurblys per laiką pravaro porciją vandens, temperatūra kažkiek nukrenta ir vėl įsijungia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 12 gruodžio 2018 - 14:43

O namas su radiatoriais?

Atsakyti
QUOTE(Dronata @ 2018 12 12, 14:44)
O namas su radiatoriais?

1a. - grindinis su atskiru pamaišymo vožtuvu ir cirkuliaciniu, 2a. - radiatoriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 12 gruodžio 2018 - 14:48
QUOTE(vaikis_ @ 2018 12 12, 14:08)
Bet nuliudinsiu, COPas deja bus geresnis nei Rimvio atveju, jau dabar matosi smile.gif Mano vidaus temperatura palaikoma aukstesne, rekuperacija ir vistiek sanaudos mazesnes nei pas ji. Na aisku namas kazkiek siltesnis, taciau istiklinimo kokius x2 o gal ir x3 kart turiu. Saules nera, tai kaip ir i minusa dabar. Na ir sildomo ploto dar turiu daugiau smile.gif

QUOTE
Motors tend to be most efficient between 60 and 100 percent of their full-rated load, and most inefficient below 50 percent loading.

Kadangi kompresorius galima sakyti ir yra variklis, tai jo naudingumas didžiausias turėtų būti jam dirbant 60-100% diapazone nuo maksimalios galios smile.gif
Atsakyti

Ačiū SILAINIAI  už greitus ir aiškius atsakymus.

Atsakyti

Kadangi kompresorius galima sakyti ir yra variklis, tai jo naudingumas didžiausias turėtų būti jam dirbant 60-100% diapazone nuo maksimalios galios smile.gif

Del ribos klysti, ji arciau 50-75%, bent buvau tokia mates kazkuriam coperland kompresoriaus lankstinuke. 

Atsakyti

Jeigu mano namo šilumos poreikis prie vidaus 21c ir lauko -23 yra 2,6kw/h ivertinus ventiliacija apie 2,9kwh tai koks mano atveju butu optimaliausios galios siurblys?

Atsakyti

Jeigu mano namo šilumos poreikis prie vidaus 21c ir lauko -23 yra 2,6kw/h ivertinus ventiliacija apie 2,9kwh tai koks mano atveju butu optimaliausios galios siurblys?

5kw per akis, tik aisku tuos praktiskai visus 5kw reiketu jog turetu ir prie - 15C. Bet beveik visi mazos galios islaiko ja ir prie minuso. 

Atsakyti

Va tarkim Daikin Altherma 3   6 kw raso: kad Nominal heating power 1.24 kw , tai cia elektrine galia ar jau ivertinus COP, nes jei elektrine galia tai gali dirbti tik, 1.24 kw el galia,tai irgi dirbs su sustojimais

Atsakyti

Ačiū už pastebėjimą.

O kaip vis tik su tuo nuolatiniu siurblio veikimu. Na, pvz., rudenį įjungi, o pavasarį išjungi. Jis taip ir dirba nuolat tik defrostui išsijungdamas.

Ar veiks jis taip apie 10 numatyt metų, ar greičiau užsilenks?

Bendrai ar yra tokių vartotojų, kurių siurbliai dirba be pertraukų visą šildymo sezoną?

su akumuliacine kai buvau pajunges, siurblys dirbdavo su gerom pertraukom, siemet tiesiai i sistema pajungiau, tai nedidelem apsukom sukasi praktiskai istisai

Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2018 12 12, 19:10)
<p>Va tarkim Daikin Altherma 3   6 kw raso: kad Nominal heating power 1.24 kw , tai cia elektrine galia ar jau ivertinus COP, nes jei elektrine galia tai gali dirbti tik, 1.24 kw el galia,tai irgi dirbs su sustojimais</p>

nurodoma silumine galia,o ne elektros ;)
Atsakyti

nurodoma silumine galia,o ne elektros ;)

Nu tada gales ssuktis 300-400w el galia:)nuo oro priklausys:)

Atsakyti