Įkraunama...
Įkraunama...

Aeroterminis šildymas 3, Oras-vanduo

5 ar 11kw, koks skirtumas, maniskis buvo pirktas pries kelis metus ir kainavo puse tavo panasonico kainos. Cop panasus, tai kaip ir panasonicas niekad neatsipirktu. Taip, modernesne technologoja, nors panasonico jau dabar nebepirkciau del melavimu apie suvartojama el. Energija. Uzteks tu nesamoniu, geriau papasakokit kaip grindini vedziojot ir kas geriau ar 18 kas 15cm ar 20 kas 20;)
Kokia puse Panasonico, su matematika draugauji?Pats panasonicas tik 2500 eur. Visokiu talpu neskaiciuoju, nes cia jau asmeninis fetishas ar emaliuota ar nerudijanti. Apie garantinius net nepradesiu kalbu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: [b!]Šiandien[/b!], 16:23
Vaiki, o tu gali garantuot kad pas tave ne pvz. 8kW siurblys su programiškai apribota galia iki 5kW? Ir tokiu būdu jis išlaiko pastovią galią iki -15 ar kiek ten? mirksiukas.gif
Atsakyti

Šiaip - geriausia pirkti produktą, kurio info turi, netgi ir blogą.

Kai perki paveiksliukus ir skaičiukus - garantijos nėra, kad taip yra ir bus...

Aš labiau būčiau už panasonic'ą, nes jį tiekia stambieji. Tai, kas tiekiama iš Kinų, gali po metų tiekėjas užsilenkti ir paskui bus vargo.

Asmeninė patirtis su iš mūsų 'pavogtu' brandu, tik kaip Korida sako iš Europos Kinijos... Dabar skambina, prašo pagalbos, pečiais gūžčiojam, nes tiekėjas tai užsilenkė... Ieškom 'apėjimų', kaip kuo greičiau išspręsti serviso klausimus...

Atsakyti
QUOTE(Marius PNV @ 2018 12 13, 13:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rimvis" data-cid="72293996" data-time="1544627343"><div><p>Jeigu mano namo šilumos poreikis prie vidaus 21c ir lauko -23 yra 2,6kw/h ivertinus ventiliacija apie 2,9kwh tai koks mano atveju butu optimaliausios galios siurblys?</p></div></blockquote><p>Jeigu tik tokie namo nuostoliai, tai mąstyti apie šilumos siurblį yra klaida.
</p><p>Šildytis elektra ir tik elektra. O jei norisi šilumos siurbliui numatytus pinigus išleist, tai įsirenkit ant stogo saulės elektrinę.
</p>

2.9kwh i valanda *24 val i para gaunasi 70kwh ele energijos, prie nulio lauko apie 1.5-1.6kwh plius ventiliacija 1.9kwh tai i para apie 45 kwh elektros tai manau tik elektra butu brangu
Atsakyti