Įkraunama...
Įkraunama...

Aeroterminis šildymas 3, Oras-vanduo

5 ar 11kw, koks skirtumas, maniskis buvo pirktas pries kelis metus ir kainavo puse tavo panasonico kainos. Cop panasus, tai kaip ir panasonicas niekad neatsipirktu. Taip, modernesne technologoja, nors panasonico jau dabar nebepirkciau del melavimu apie suvartojama el. Energija. Uzteks tu nesamoniu, geriau papasakokit kaip grindini vedziojot ir kas geriau ar 18 kas 15cm ar 20 kas 20;)
Kokia puse Panasonico, su matematika draugauji?Pats panasonicas tik 2500 eur. Visokiu talpu neskaiciuoju, nes cia jau asmeninis fetishas ar emaliuota ar nerudijanti. Apie garantinius net nepradesiu kalbu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 13 gruodžio 2018 - 16:23
Vaiki, o tu gali garantuot kad pas tave ne pvz. 8kW siurblys su programiškai apribota galia iki 5kW? Ir tokiu būdu jis išlaiko pastovią galią iki -15 ar kiek ten? mirksiukas.gif
Atsakyti

Šiaip - geriausia pirkti produktą, kurio info turi, netgi ir blogą.

Kai perki paveiksliukus ir skaičiukus - garantijos nėra, kad taip yra ir bus...

Aš labiau būčiau už panasonic'ą, nes jį tiekia stambieji. Tai, kas tiekiama iš Kinų, gali po metų tiekėjas užsilenkti ir paskui bus vargo.

Asmeninė patirtis su iš mūsų 'pavogtu' brandu, tik kaip Korida sako iš Europos Kinijos... Dabar skambina, prašo pagalbos, pečiais gūžčiojam, nes tiekėjas tai užsilenkė... Ieškom 'apėjimų', kaip kuo greičiau išspręsti serviso klausimus...

Atsakyti
QUOTE(Marius PNV @ 2018 12 13, 13:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Rimvis" data-cid="72293996" data-time="1544627343"><div><p>Jeigu mano namo šilumos poreikis prie vidaus 21c ir lauko -23 yra 2,6kw/h ivertinus ventiliacija apie 2,9kwh tai koks mano atveju butu optimaliausios galios siurblys?</p></div></blockquote><p>Jeigu tik tokie namo nuostoliai, tai mąstyti apie šilumos siurblį yra klaida.
</p><p>Šildytis elektra ir tik elektra. O jei norisi šilumos siurbliui numatytus pinigus išleist, tai įsirenkit ant stogo saulės elektrinę.
</p>

2.9kwh i valanda *24 val i para gaunasi 70kwh ele energijos, prie nulio lauko apie 1.5-1.6kwh plius ventiliacija 1.9kwh tai i para apie 45 kwh elektros tai manau tik elektra butu brangu
Atsakyti
QUOTE(balamūtas @ 2018 12 13, 16:18)
Tu dar spėk ar tavo siurblyje ne Panasonico kompresorius biggrin.gif Aš dėjau 18 kas 15, gavosi 12 kilpų, bet santechnikai sugebėjo taip išvedžiot kad kilpų ilgiai skiriasi tik 1-2m. Tai net jokio balansavimo nereikėjo, viskas atsukta pilnai ir šyla tolygiai.

kokio ilgio konturai?
Atsakyti

Vaiki, o tu gali garantuot kad pas tave ne pvz. 8kW siurblys su programiškai apribota galia iki 5kW? Ir tokiu būdu jis išlaiko pastovią galią iki -15 ar kiek ten? mirksiukas.gif

Deja ne 8 kw, nes kompresorius pats tiek nepatempia. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 13 gruodžio 2018 - 18:59
QUOTE(Orginalus @ 2018 12 13, 18:48)
kokio ilgio konturai?

52m
Atsakyti

Panasonicas tai irgi ne stebuklas... ypatingai su garsiais atitirpimais, kitas mano modelis tikrai nebus panasonico gamybos. Na bet tikiuosi kad greitai to kito neprireiks... Ir kiek kartų aš pas savo panasonicą mačiau tą tūpą algoritmą kai nedėkingai lauko ir vidaus temp tesidėsto... padirba 15 min, pašyla biški temp, išsijungia 15 ir taip kokias 3h...:) Ne bet pakalbam po 7 metų, jei bus atgrojęs 10 metų sakysiu kad buvo puikus aparatas:))

Atsakyti
QUOTE(balbiesas @ 2018 12 13, 19:56)
<p>Panasonicas tai irgi ne stebuklas... ypatingai su garsiais atitirpimais, kitas mano modelis tikrai nebus panasonico gamybos. Na bet tikiuosi kad greitai to kito neprireiks... Ir kiek kartų aš pas savo panasonicą mačiau tą tūpą algoritmą kai nedėkingai lauko ir vidaus temp tesidėsto... padirba 15 min, pašyla biški temp, išsijungia 15 ir taip kokias 3h...smile.gif Ne bet pakalbam po 7 metų, jei bus atgrojęs 10 metų sakysiu kad buvo puikus aparatas:))</p>


kiekvienas siurblys turi savo niuansu ;) Dar nemates tobulo.
Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2018 12 13, 18:14)
2.9kwh i valanda *24 val i para gaunasi  70kwh ele energijos, prie nulio lauko apie 1.5-1.6kwh plius ventiliacija 1.9kwh tai i para apie 45 kwh elektros tai manau tik elektra butu brangu

Tai teoriškai ir praktiškai beveik sutampa pagal matavimus?
Atsakyti

Tai teoriškai ir praktiškai beveik sutampa pagal matavimus?

Seip labai panasei ka suskaiciavo Narvid , gal kokiais 3 kwpara daugiau gaunasi, bet cia gali buti del to kad mano siueblys kai dira su pertraukomis tai skaiciavimas vyksta iki 00-00 tai kazkaip prasitempe,laikas, nors narvid neiveetina dar nuostoliu per pamata, o mano juostiniai dugnas kad ir apie 1.7 metro gylyje bet neatsiltintas

Atsakyti

Sveiki,

Gal kas turėjote problemų su vandens srautu?

Kaip žinia, mažiausias turi būti 10 l/s, bent jau Daikin.

Viskas buvo normaliai, o dabar antrą rytą iš eilės randu klaidą: problemos su vandens srautu. Klaidą ištrinu ir vėl viskas gerai, visą parą puikiai važiuoja, įsijungia pašildo, išsijungia ir t.t..

O ryte vėl klaida...

Valdymas nustatytas pagal kambario temperatūrą (RT), todėl manau, kad ryte kai reikia pagal nustatymus sukelti temperatūrą (iki 6 val. būna 21C, o nuo 6 turi kelti iki 22C), jis įsijungia, testuojasi, randa mažą vandens srautą ir meta klaidą.

Kas čia gali būti?

Atsakyti