Įkraunama...
Įkraunama...

Aeroterminis šildymas 3, Oras-vanduo

Parašiau emailą į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2020 02 20, 21:42)
Yra visi planai, kaip ir ignicio, mano planas namai vieno tarifo tai as toki ir toliau imu, koks tavo planas , parasysiu kiek ten gaunasi,arba geriau emeila ten imesciau visa exxeline lentele ka man atsiunte</p>

Ir man, ir man įmesk. dzukiskapirkia@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 21 vasario 2020 - 00:34
QUOTE(Rimvis @ 2020 02 20, 10:00)
Kaip gal kas savo siurbliams jau pasirinkote nepriklausoma elektros tiekeja? As jau pasirinkau su planu namai vietoj 0.133 eur mokesiu 0.123 eur uz 1 kwh, 1 cnt pigiau per metus suvartojam 7-8 tuks, kwh tai apie 70-80 eur pigiau 

kažin kaip tie nepriklausomi tiekėjai draugauja su saulės elektrinės turėtojais?
Atsakyti

kažin kaip tie nepriklausomi tiekėjai draugauja su saulės elektrinės turėtojais?

Pasaugojimo mokestis eina ESo, tai draugauja lygiai taip pat

Atsakyti
QUOTE(Rimvis @ 2020 02 22, 13:56)
Pasaugojimo mokestis eina ESo, tai draugauja lygiai taip pat.

Bet turėdamas saulės elektrinę aš iš to nepriklausomo tiekėjo per metus nupirksiu gal kokius 500 trūkstamų kWh. Ar toks klientas jam bus įdomus?
Atsakyti

Bet turėdamas saulės elektrinę aš iš to nepriklausomo tiekėjo per metus nupirksiu gal kokius 500 trūkstamų kWh. Ar toks klientas jam bus įdomus?

Nu as niekur neperskaiciau kad būtų surasytas kiekis elektros kiek turi nupirkti , ar tai 500 kwh ar tai 6000

Atsakyti

Bet turėdamas saulės elektrinę aš iš to nepriklausomo tiekėjo per metus nupirksiu gal kokius 500 trūkstamų kWh. Ar toks klientas jam bus įdomus?

Tai jeigu gerai suprantu, po metu visi tures rinktis nepriklausomus tiekejus. ESSO(IGNITIS) liks kaip tinklo paslaugu tiekejai. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2020 02 23, 14:10)
Tai jeigu gerai suprantu, po metu visi tures rinktis nepriklausomus tiekejus. ESSO(IGNITIS) liks kaip tinklo paslaugu tiekejai.

Eso ir Ignitis nėra tas pats. Ignitis nuperka elektrą, kuri atkeliauja aukštos įtampos tinklu kuris priklauso Litgrid ir tada ta elektra patenka į skirstomajį tinklą, kuris priklauso Eso. Tai tiek Litgrid, tiek Eso taip ir liks, nes ten nėra jokių alternatyvų. Galėsi tik rinktis kas tau elektrą biržoje nupirks. Kažkaip taip smile.gif
Atsakyti

I ESo daly ieina jau litgrid perdavimo tinklo kaina eso sumoka litgrid, bet cia ju jau tarpusavio reikalai, litgrid valdo 110kv ir aukščiau esancias oro perdavimo linijas, o nepriklausomi tiekėjai, pirks elektra rinkoje tipo rinkos makleriai, girdejau kad pavasarį pavarys į rinką skandinavai pigios hidroelektrinių elektros nes visi upiu baseinai perpildyti h20, tai tie nepriklausomi makleriai pirks elektra ir ja perparduos mums:)

Atsakyti

Daikin Altherma 3, nustacius zemesne nei 25 lapsniu apduodama temperatura i grindis nsutoja sildyti, ir palaikyti nustatyta temperatura. pakelus iki 25 lapsniu vel viskas ok. Kas galetu buti? ar teko kam susidurti?

Atsakyti

Daikin Altherma 3, nustacius zemesne nei 25 lapsniu apduodama temperatura i grindis nsutoja sildyti, ir palaikyti nustatyta temperatura. pakelus iki 25 lapsniu vel viskas ok. Kas galetu buti? ar teko kam susidurti?

 

Na realiai raso jog heating minimum 15C, tai reiketu ziureti kokie nustatymai. Pas Daikina nera ten taip paprastai.... Tai dirba ne pagal lauko kreive jeigu jus rankomis paduodama nustatot? Ar cia lauko kreive aukstyn keliat? 

Atsakyti

Issiaiskinau, zemiau +25 paduodamo neveikia, arba veiks mazesne tik su el tenais. kadangi dabar prie 25 paduodamo namie yra 22-23, tai kad sumazinti temparatura reikia statyti daikin controleri arba patalpu termostatus. va tau ir Daikin

Atsakyti