Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA 33 tema

Man prideda prie pirkiniu saraso, tik raso, kad jei norimissaugoti, reikia prisiregistruoti
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2016 03 17, 09:18)
Gal kas naudojatės bulvių skutukais iš IKEA. Nežinau, kuris geresnis: STAM ar IKEA365+ serijos ?

Pirmąjį turiu, tai nelabai man g.gif Niekaip nepriprantu prie tokios storos kriaunos ir daugiau paskutus man net pūslę pritrina, manau mesiu lauk ir pirksiu 365+
Atsakyti
Gal kuri turite Brimnes spintą? Pamenu kalba lyg apie šios serijos lovas buvo, bet neužfiksavau apie spintas, gyvai dar nečiupinėjau. Galvoju į vaikų kambarius paimti g.gif Kažin ar visai kledariukas? Aišku už tokią kainą negali būti super duper, bet vis tiek nesinori po metų lauk mesti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2016 03 17, 09:18)
Gal kas naudojatės bulvių skutukais iš IKEA. Nežinau, kuris geresnis: STAM ar IKEA365+ serijos ?

Ne vienas nera geras, bet 365+ geresnis. Stam labai juda metaliukas, nepatogus. 365 tvirtas, sunkus, bet vis vien kazkuom nepatogus.

Siuo metu super super yra sis SMABIT rinkinukas:
user posted image

Taip pat turiu nauja Verdagen peili ir jau gailiuosi, nes peilio galiukas, idetas i irankiu detuva, kartu su sakutem ir saukstais, nulinko, o po to kazkur ir nuluzo, o Smabit peiliukas tobulo astrumo ir bukas, dabar gaminant nepakeiciamas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 03 18, 21:15)
Gal kuri turite Brimnes spintą? Pamenu kalba lyg apie šios serijos lovas buvo, bet neužfiksavau apie spintas, gyvai dar nečiupinėjau. Galvoju į vaikų kambarius paimti  g.gif  Kažin ar visai kledariukas? Aišku už tokią kainą negali būti super duper, bet vis tiek nesinori po metų lauk mesti  blush2.gif

Taip, kledariukas, bet kas jam gali atsitikti, nieko turbut. Askvoll spinta kur kas tvirtesne ir pigesne. O siaip as vaikui kambaryje padariau dvi atviras Mulig pakabeles, kad pats viska galetu pasiimti, pasikabini, issirinkti, nes spintoje ta pakabele aukstoka pasirode
Atsakyti
QUOTE(.sermuksniai... @ 2016 03 19, 13:01)
Ne vienas nera geras, bet 365+ geresnis. Stam labai juda metaliukas, nepatogus. 365 tvirtas, sunkus, bet vis vien kazkuom nepatogus.

Siuo metu super super yra sis SMABIT  rinkinukas:
user posted image

Taip pat turiu nauja Verdagen peili ir jau gailiuosi, nes peilio galiukas, idetas i irankiu detuva, kartu su sakutem ir saukstais, nulinko, o po to kazkur ir nuluzo, o Smabit peiliukas tobulo astrumo ir bukas, dabar gaminant nepakeiciamas smile.gif
Papildyta:

Taip, kledariukas, bet kas jam gali atsitikti, nieko turbut. Askvoll spinta kur kas tvirtesne ir pigesne. O siaip as vaikui kambaryje padariau dvi atviras Mulig pakabeles, kad pats viska galetu pasiimti, pasikabini, issirinkti, nes spintoje ta pakabele aukstoka pasirode

Ačiū Jums labai 4u.gif Ir prie Malm komodos Askvoll man labiau žiūrėtųsi, gal tik Brimnes filingas beveik identiškas planuojamų durų, bet greičiausiai nesandėliuosiu iki rudens, kai reikės važiuosiu ir spręsiu vietoje blush2.gif
Atsakyti
http://www.ikea.com/...ducts/00263727/
Gal kas turit šią lyginimo lentą? ar stabili, ar verta dėmesio, ar maloni lyginti?
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2016 03 17, 10:18)
Gal kas naudojatės bulvių skutukais iš IKEA. Nežinau, kuris geresnis: STAM ar IKEA365+ serijos ?

Antrasis labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na ka, galiu pasidziaugti, kad pas mus jau stovi PAX spintaaaaaaaa thumbup.gif Gyvenom be spintu nuo praejusiu metu geguzes, tai dabar spinta man - geriu geris biggrin.gif

Meditavau prie PAX planerio pora savaiciu, visaip kaip deliojau, kad ir patogu butu ir kaina labai negasdintu smile.gif

Rezultate turim 2,5 m plocio ir 2.36 m aukscio baltos spalvos nemaza spinta. Kokybe nebloga, nieko blatno, bet kaip visada IKEA apie viska pagalvoja: varztukai, skylutes vietoj, visokie laikikliai vinukam.

Pagrindine priezastis, del kurios neuzsakinejom pas baldininkus - kaina ir tai, kad visi siulo stumdomas duris, o mes norim varstomu dazytos plokstes duru, tokiu atveju kaina pabrangsta +400€ doh.gif Nes reikia tvirtesnio karkaso, o ir dazyta MDF brangi.

Ir dar vienas svarbus niuansas, kad PAX gali susirinkti kaip tau patogu, lentynas, skersinius ir kitas detales gali sumontuoti auksciau arba zemiau, o jei prireike papildomos lentynos - nuvaziavai i IKEA ir turi wink.gif Baldininkai del vienos lentynos nesivargins.. Na ir visko supirkti vienu metu nebutina, mes kol kas be dureliu pagyvensim blush2.gif


Zodziu esu apsipatenkinus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2016 03 21, 08:35)
Na ka, galiu pasidziaugti, kad pas mus jau stovi PAX spintaaaaaaaa  thumbup.gif Gyvenom be spintu nuo praejusiu metu geguzes, tai dabar spinta man - geriu geris  biggrin.gif

Meditavau prie PAX planerio pora savaiciu, visaip kaip deliojau, kad ir patogu butu ir kaina labai negasdintu smile.gif

Rezultate turim 2,5 m plocio ir 2.36 m aukscio baltos spalvos nemaza spinta. Kokybe nebloga, nieko blatno, bet kaip visada IKEA apie viska pagalvoja: varztukai, skylutes vietoj, visokie laikikliai vinukam.

Pagrindine priezastis, del kurios neuzsakinejom pas baldininkus - kaina ir tai, kad visi siulo stumdomas duris, o mes norim varstomu dazytos plokstes duru, tokiu atveju kaina pabrangsta +400€  doh.gif Nes reikia tvirtesnio karkaso, o ir dazyta MDF brangi.

Ir dar vienas svarbus niuansas, kad PAX gali susirinkti kaip tau patogu, lentynas, skersinius ir kitas detales gali sumontuoti auksciau arba zemiau, o jei prireike papildomos lentynos - nuvaziavai i IKEA ir turi wink.gif Baldininkai del vienos lentynos nesivargins.. Na ir visko supirkti vienu metu nebutina, mes kol kas be dureliu pagyvensim  blush2.gif
Zodziu esu apsipatenkinus  wub.gif

Sveikinu su puikiu pirkiniu 4u.gif Man labai patinka Pax, tik kaip suprantu aukštesnių nelabai yra, nes labai norėčiau iki lubų unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
O kokio aukscio lubos?
nes 236cm tai tik tik pastatymui spintos kambaryje. tarpas nedidelis lieka

Louhi sveikmu su pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 03 21, 13:51)
O kokio aukscio lubos?
nes 236cm tai tik tik pastatymui spintos kambaryje. tarpas nedidelis lieka

Louhi sveikmu su pirkiniu 4u.gif

apie 270 cm, tad lieka daug neišnaudotos erdvės ir dulkių kaupykla pasidarys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 09:10)
Sveikinu su puikiu pirkiniu  4u.gif  Man labai patinka Pax, tik kaip suprantu aukštesnių nelabai yra, nes labai norėčiau iki lubų  unsure.gif  unsure.gif

Ačiū wink.gif

QUOTE(Alchemie @ 2016 03 21, 13:51)
O kokio aukscio lubos?
nes 236cm tai tik tik pastatymui spintos kambaryje. tarpas nedidelis lieka

Louhi sveikmu su pirkiniu 4u.gif


Ačiū wink.gif

QUOTE(B'ena @ 2016 03 21, 13:57)
apie 270 cm, tad lieka daug neišnaudotos erdvės ir dulkių kaupykla pasidarys  unsure.gif


Pas mus 2,8 m. kambario aukštis, tai liko apie 40 cm, bet dėl to nepergyvenam, dar planuojame dėžes ant viršaus sudėti. Kažką panašaus:
user posted image

Atsakyti