Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos

Sveikos, nežinau ar čia pataikiau... 4u.gif
Ar šioje temoje ieškote siuvimo mašinos meistriukų? smile.gif
Jei taip, gal žinote patikimą Kaune.
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Babylock imagine overlokas- už ir prieš. Vertas kainos?
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galite patarti kus gauti siuvimo mašinai KFIF ANAM čiulnoką? Pati nesu siuvėja, bet kaimynė prašė paieškoti, nes pati yra gražaus amžiaus. ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2017 07 20, 20:31)
Sveiki. Babylock imagine overlokas- už ir prieš. Vertas kainos?


Laba diena,
Turiu Babylock, tačiau kitokį. Kai nusipirkau, tai pagalvojau, kad man protelis pasimaišė ar kas užhipnotizavo, kad tiek sumokėjau. Tačiau dabar nesigailiu nei vieno išleisto cento. smile.gif Rinkausi ir svarsčiau gal pora metų.
Atsakyti
Sveiki,

Kaip manot, ar pradedančiajam tiktų janome 2200xt, ar vertėtų iš karto daugiau investuoti ir pirkti mandresnę? Labai laukiu nuomonių, nes ant dienų planuoju pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RugiųPieva @ 2017 08 02, 11:12)
Sveiki,

Kaip manot, ar pradedančiajam tiktų janome 2200xt, ar vertėtų iš karto daugiau investuoti ir pirkti mandresnę? Labai laukiu nuomonių, nes ant dienų planuoju pirkti 4u.gif

Man paprastos uzteko 20 metu, bet dabar pirkau, kad geresne butu, nes planuoju daugiau siuti, Cia priklauso nuo poreikiu. Jei masina daugiau laiko stoves nei naudosit, tai geriau paprastesne
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2017 08 03, 10:03)
Man paprastos uzteko 20 metu, bet dabar pirkau, kad geresne butu, nes planuoju daugiau siuti, Cia priklauso nuo poreikiu. Jei masina daugiau laiko stoves nei naudosit, tai geriau paprastesne

Vis tik užsisakiau janome j3-24 smile.gif
Atsakyti

Turiu Janome J3-24,nauja,pavezta iš Uk,tai be garantijos. Noreciau 140 eur.

Atsakyti

Turiu Janome J3-24,nauja,pavezta iš Uk,tai be garantijos. Noreciau 140 eur.

Atsakyti

Turiu Janome J3-24,nauja,pavezta iš Uk,tai be garantijos. Noreciau 140 eur.

Atsakyti

Sveikos mamytes ,gal ir ne cia pataikiau ,jei ka atsiprasau . :4u: Tik vat turiu toki pasiulyma ieskom Lietuvisku prekiu :lietuva: rubu,batu ,zaislu tiekeju savo naujai atidaromai parduotuvelei Zemaitijoje,Jeigu jus dirbat su individuale veikla  ar kitaip ir galit israsyt saskaiteles maloniai lauksim jusu pasiulymu bendradarbiaut .Lauksim jusu kuriamu groziu ,su nuotraukom ir pasiulymo kaina.

Gero vakaro visom .

Atsakyti
Sveiki,

įsigyjau buitinę plokščiasiūlę mašiną - elna easycover. Nors pardavėjas sakė,kad reguliavimas nesudėtingas,bet man sunkokai gaunasi. Gal kas tokią turit ir galit duoti patarimų,kaip ją reguliuoti?
Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti