Įkraunama...
Įkraunama...

Italija

Sveiki
Gal kad is patirties galite pasakyti: ar imanoma per 1 d. apiplaukti 3 salas: Murano, Burano ir Mikeles? Ir su kuo reiktu plaukti?
Atsakyti
Vietoje yra kas plukdo, bent jau man Murano ir Burano saloms uzteko pusdienio, jos nedideles ir ramios. Tos trecios deja nezinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2018 06 11, 12:24)
Sveiki
Gal kad is patirties galite pasakyti: ar imanoma per 1 d. apiplaukti 3 salas: Murano, Burano ir Mikeles? Ir su kuo reiktu plaukti?


Per akis dienos, mes išplaukėm 8-9 val. ryte ir grįžom apie 6 val. tiesa į kapinių salą neužsukom, tai labai lėtai viską išvaikščiojom, nes aš pamačius tų namukų grožį, pasakiau kol kiekvieno skersgatvio neišvaikščiosiu manęs iš čia niekas neišvež biggrin.gif didžiausias žmonių pikas buvo apie 12-13 val. kai ne visi ir į vorpetus tilpo, aš patarčiau atvirkščiai nei visi daro, pirmą į tolimiausią Burano plaukti, ryte ten nebus masės žmonių, o tada į Murano ir grįžtant į Mikeles.
Man regis net specialus vorpetų bilietas yra, kuris apima šias salas.
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2018 06 11, 08:24)
Sveiki
Gal kad is patirties galite pasakyti: ar imanoma per 1 d. apiplaukti 3 salas: Murano, Burano ir Mikeles? Ir su kuo reiktu plaukti?

Laisvai, mes ir daugiau apiplaukėm, pasivaikščiodami, papietaudami, kavos pagerdami. Einat prie vaporeto stotelės ir skaitot, kokie variantai, perkatės bilietą ir plaukiat.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2018 06 11, 14:15)
...vorpetus...
...vorpetų...


blink.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2018 06 11, 13:15)
Per akis dienos, mes išplaukėm 8-9 val. ryte ir grįžom apie 6 val. tiesa į kapinių salą neužsukom, tai labai lėtai viską išvaikščiojom, nes aš pamačius tų namukų grožį, pasakiau kol kiekvieno skersgatvio neišvaikščiosiu manęs iš čia niekas neišvež  biggrin.gif  didžiausias žmonių pikas buvo apie 12-13 val. kai ne visi ir į vorpetus tilpo, aš patarčiau atvirkščiai nei visi daro, pirmą į tolimiausią Burano plaukti, ryte ten nebus masės žmonių, o tada į Murano ir grįžtant į Mikeles.
Man regis net specialus vorpetų bilietas yra, kuris apima šias salas.

aciu dideliausas smile.gif bandysime planuoti nuo tokiausios... dar mastau ar vaziuiti i Mikeles sala.
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2018 06 11, 19:11)
blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2018 06 11, 15:17)
Laisvai, mes ir daugiau apiplaukėm, pasivaikščiodami, papietaudami, kavos pagerdami. Einat prie vaporeto stotelės ir skaitot, kokie variantai, perkatės bilietą ir plaukiat.

kur plauket? Gal pamenat nr. vaporeto? nuo kur ilipot Venecijoje?
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2018 06 11, 20:36)
kur plauket?  Gal pamenat nr. vaporeto? nuo kur ilipot Venecijoje?

Nebeprisimenu 😃
Bandžiau rasti senesnę Venecijos temą, nes lyg esu rašiusi, bet nepavyko.
Išplaukėm nuo vienos iš mažesnių stotelių - pasigūglinom artimiausią. Grįžom jau į pagrindinę dideliu keltu. Nusiteikit, kad ten šioks toks chaosas, žmonių daug, stotelių pavadinimus parėkauja, bet ne visad pavyksta suprasti. Kartą net paklausėm, ar čia jau ta stotelė - si si! Išlipom - ne ta. Dėka to chaoso ir prablūdyjom daugiau nei planavom, bet be streso, tai buvo linksma. Kai kurios mažos salelės jungiasi tiltais, smagu pasivaikščioti.
Abi Burano ir Murano - gražios, bet mažiukės, ilgai ten tiesiog nėra ką veikti, nebent domitės stiklu / audiniais. Vaizdai su tais namukais - atvirukiniai, smagu prisėst pietų kur nors palei kanalą. Antrą kartą neplaukčiau į salas, bet vieną kartą tikrai verta paskirti joms dieną.
Atsakyti
mes neradom kas plauktu i kapiniu sala, kazkaip visi ja lenke... o ir ko ten? bet vat keista, kad nekalbama apie Torcelo sala, ji ne maziau ispudinga, tik kad siek tiek toliau. ir imanoma, per 1d aplankyti ir torcelo ir musrano su burano 4u.gif
Atsakyti
Aciu visiems!! 4u.gif
Gal kas pamenate kaip kainis kavinese? parduotuvese? busime didziaja dali prie Gardos ezero ir 3 d Venecijoje
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2018 06 14, 16:18)
Aciu visiems!!  4u.gif 
Gal kas pamenate kaip kainis kavinese? parduotuvese? busime didziaja dali prie Gardos ezero ir 3 d Venecijoje

Na, Venecijoje nepigu. Kol kas mums ją nurungė tik Santorinis ir Stokholmo senamiestis 😃
Meniu būna gatvėje - skaitydami atkreipkite dėmesį ne tik į maisto, bet ir į gėrimų kainas. Kad ir ne pirmą kartą buvau, o vis tiek išdūrė: picos buvo po maždaug 10, bet paprašius pintos alaus, atnešė litrą, kuris pasirodo kainavo 15, o man paprašius namų vyno, atnešė 0,3 buteliuką, kuris kainavo 25... Bet mums visose kelionėse su pirmu valgymu taip, nei nesiginčijom, nesigadinom nuotaikos.
Parduotuvėse nebuvom, kainų nežinau.
Atsakyti
kainos kainom, jos neatspindi galutines saskaitos biggrin.gif kuo geresne staliuko vieta, kuo grazesnis vaizdas, ypac jei staliukas ''pirmoj'' eilej, tai serviso mokestis gali buti neprognozuojamas blink.gif
tiek, kad kai kur italijoje yra 2 meniu, arba parasyta- kaina prie baro(stovint) ir kaina prie staliuko, kai kur tiesiog parasytas servizo mokestis asmeniui. kaip pvz kava paprastoj kavinej, ne venecijoje, 1.5 ir 2.5 eur. o venecijoj skirtumas gali siekti n kartu 4u.gif

parduotuviu venecijoje apstu, kai kurios, ypac paciam centre, labai gerai uzsleptos, kad vos ne selint paskui bobulyte su pirkiniu vezimuku biggrin.gif kainos normalios, gal kiek aukstesnes nei kitur, bet visumoje galima pirktis. jei turesite virtuve ir ar megstate gaminti, labai neblogas turgelis yra plaukiant 1(lyg) vaporetu, kuriuo siaip plaukiama del grazaus marsruto, nepamenu stoteles pavadinimo, lyg taip ir vadinasi- turgus rialto mercato, tai ten mesa, zuvis, vaisiai darzoves irgi draugiskom kainom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 15 birželio 2018 - 10:33
sveiki bigsmile.gif
Atvykome jau i Italija, kilo klausimas su kainomis voporetu.. jei ryt planuojame skirti Venecijai, poryt saloms, kokie bilieta labiau apsimoka ar dienos/ dvieju/ trieju? ir kur jis perkamas? smile.gif aciuuu! 4u.gif
Atsakyti