Įkraunama...
Įkraunama...

Tailandas

Nuostabusis Tailandas
Karta paragavęs negali sustot.

user posted image

Sena tema
Sena tema
Sena tema

Kelionių fotoreportažai:
Ramybe sužavėjęs Tailandas, ir maloniai nustebinusi Kombodža
Tailandas - Laosas - Kambodža
Tailandas ir Kambodža, Mano pamatytas Tailandas
Tailandas, Malaizija, Puketas bei Kuala Lumpur
Tailandas 2010 gruodis, Bangkok, Kanchanaburi, Ayutthaya, Phuket
Tailandas 2010 sausis, 3 savaitės be agentūrų
Singapūras-Filipinai-Tailandas-Malaizija
Pataja-tai lyg ir ne Tailandas, bet.... Pirma pažintis su Azija 2013
Įvairiaspalvis Tailandas.... ir šiek tiek Kambodžos
Tailandas-tūkstančio šypsenų šalis
Tailandas 2008 arba Paekstrimaukim
"Same same but different"arba keletas Azijos šalių
Tailandas ir Kambodza dienorastis
Siek tiek foto is Tailando

Retkarčiais vis papildomos tiesiai iš įvykių vietos....

5 mėnesiai Tailande

Paskutinės Bangkoko naujienos

Tailandas savarankiškai (Facebook grupė)

Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 03 15, 10:42)
Su sitom Qatar avialinijom skridau abu kartus i Tailanda, tik is Londono per Doha, tai rekomenduoju 100%. Patogu, zmones tvarkingi, duoda dukart maista, gerimai visi iskaiciuoti, naujausi filmai.


Kiek laiko persedimas? Mums i prieki gautusi 2.45val, atgal 1,5val. Bet skrydziai jungtiniai, tai turetume spet g.gif


Dar klausimelis, koks geriausia butu salu eiliskumas? Phuket - Phi Phi - Krabi - Railay - Phuket? Gal dar kokia sala prideti vertetu?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 03 16, 14:17)
Kiek laiko persedimas? Mums i prieki gautusi 2.45val, atgal 1,5val. Bet skrydziai jungtiniai, tai turetume spet  g.gif
Dar klausimelis, koks geriausia butu salu eiliskumas? Phuket - Phi Phi - Krabi - Railay - Phuket? Gal dar kokia sala prideti vertetu?


Tuikrai spesit. Mes atvirksciai nuskrendant apie 1-1.5val turejom, parskrendant 2-2.5val bet viska spejom, kadangi jungtinis skrydis tikrai nereikia pergyvent smile.gif

Kiek laiko busit?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 03 16, 17:36)
Tuikrai spesit. Mes atvirksciai nuskrendant apie 1-1.5val turejom, parskrendant 2-2.5val bet viska spejom, kadangi jungtinis skrydis tikrai nereikia pergyvent  smile.gif

Kiek laiko busit?


Dar nenusprendziau. Kadangi busim tik salose, tai nzn kiek dienu geriausia imti g.gif Skrydziai susidelioja 12, 16 ir 18 dienu. Koks optimaliausias variantas?
Papildyta:
Tiesa, gal kas turit patirties g.gif

Kazkada esu girdejus, kad zmonems kilo problemos JAE oro uoste, nes pase buvo Egipto vizos. Kazin kaip Katare, neuzkliutumem? Ar geriau pasus pasikeist?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 03 16, 20:37)
Dar nenusprendziau. Kadangi busim tik salose, tai nzn kiek dienu geriausia imti  :hm Skrydziai susidelioja 12, 16 ir 18 dienu. Koks optimaliausias variantas?
Papildyta:
Tiesa, gal kas turit patirties  :hm

Kazkada esu girdejus, kad zmonems kilo problemos JAE oro uoste, nes pase buvo Egipto vizos. Kazin kaip Katare, neuzkliutumem? Ar geriau pasus pasikeist?


Jei skrendate su jungtiniu skrydžiu, viza nereikalinga - jūs tiesiog neišeinate iš oro uosto tranzitinės zonos. viza reikalinga tik tuo atveju, jei norite išeiti iš oro uosto smile30x30.png
Papildyta:
Pirmą kartą keliaujant į Tailandą kyla daug klausimų. Taip buvo ir mums - ieškojome informacijos, klausinėjome draugų, skaitėme straipsnius... Ir ką gi - Tailande taip patiko, kad čia gyvename jau daugiau nei metai! Todėl norime padėti ir kitiems, kaip kažkada pagalbos sulaukėme ir patys.
Tad jei turite klausimų, mielai atsakau visiems. Deja, temos nelabai seku, tad geriau, kad rašytumėte man asmeninę žinute.

Mano blogas apie mūsų šeimos gyvenimą ir kasdienybę Tailande: Apie gyvenimą Džiaugsmo gatvėj
Mano vyros blogas apie nardymą Tailande: Nardymas Tailande
o čia šiek tiek įkvėpimui jei svarstote apie dideles savo gyvenimo permainas: Metai Tailande

Visiems karšti Tailandietiški linkėjimai iš Ao Nang, kur šiuo metu mes gyvename smile30x30.png
http://lh3.googleuse...1014_104709.jpg[/img]
Atsakyti
QUOTE(Simis @ 2016 03 17, 05:44)
*Jei skrendate su jungtiniu skrydžiu, viza nereikalinga - jūs tiesiog neišeinate iš oro uosto tranzitinės zonos. viza reikalinga tik tuo atveju, jei norite išeiti iš oro uosto smile.gif


**Pirmą kartą keliaujant į Tailandą kyla daug klausimų. Taip buvo ir mums - ieškojome informacijos, klausinėjome draugų, skaitėme straipsnius...  Ir ką gi - Tailande taip patiko, kad čia gyvename jau daugiau nei metai! Todėl norime padėti ir kitiems, kaip kažkada pagalbos sulaukėme ir patys.



*Dėl Kataro vizos viskas aišku, neišeini iš oro uosto, nereikia. Nors kazkur skaiciau, kad jei persedimas ilgesnis nei 8 val., Qatar oro linijos suteikia viesbtuka ir duoda viza. Kiek tiesos nezinau, bet kazkuria diena skaiciau, tik nebepamenu kur.

Mane neramina tas, kad musu pasuose yra Egipto vizos ir bent jau JAE zmones turejo su jomis problemu oro uoste.

**Aciu, butinai paskaitysiu ir kreipsiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 03 17, 10:35)
*Dėl Kataro vizos viskas aišku, neišeini iš oro uosto, nereikia. Nors kazkur skaiciau, kad jei persedimas ilgesnis nei 8 val., Qatar oro linijos suteikia viesbtuka ir duoda viza. Kiek tiesos nezinau, bet kazkuria diena skaiciau, tik nebepamenu kur.

Mane neramina tas, kad musu pasuose yra Egipto vizos ir bent jau JAE zmones turejo su jomis problemu oro uoste.

**Aciu, butinai paskaitysiu ir kreipsiuos  mirksiukas.gif

Laba diena.
Elvita ,jus kada skrendate?as tai balandzio 5 d skrendu su vyru.As irgi kaz kaip stengiausi visada visas savo keliones planuoti savarankiskai.Si syki pirkome bilietus su finair skrisime iki Bankoko,is ten su airasia i Phuketa.Ten planuoju i similanus salas plaukti 1 dienai ir 2 d i kao Sak ir Cheolan ezera.Daugiau neplanuoju ekskursiju ,nes vyras nemegsta ,jam tik prie juros paguleti,o man atvirksciai .tad gal but dar i Krabi ikalbesiu ji.
Veliau skrendame i Bankoka ir ten 3 dienas dar pagyvensime Bayoke viesbutyje,nuvaziuosime i Ajutaja ir i aisku pati miesta .Niu ir namo))
Truputi mano planai pasikeite,nes vyras liko be darbo,tai finansiskai sunku kaz ka dar planuoti.
Atsakyti
Elvita, buvom šią žiemą JAE, draugai turėjo Egipto vizas, niekam neužkliuvo. Per kur bilietų ieškai su Qatar? mūsų planuose, greičiausiai ateinančiais metais, irgi Tailandas yra, noriu pradėt irgi žiūrėtis bilietus, kad paskui netektų staigiai pirkti ir skristi su kokiu Aeroflot. Nors dabar, kiek žiūriu, mūsų planuojamam laikui su jais pigiausia, bet norisi kažko geriau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Diari @ 2016 03 17, 17:14)
Elvita ,jus kada skrendate?


Oj, as tai dar negreit irnesakyk.gif Ka tik is keliones grizom biggrin.gif I Tailanda planuojam kitu metu vasario menesi bigsmile.gif

QUOTE(Girl. @ 2016 03 17, 18:26)
Elvita, buvom šią žiemą JAE, draugai turėjo Egipto vizas, niekam neužkliuvo. Per kur bilietų ieškai su Qatar? mūsų planuose, greičiausiai ateinančiais metais, irgi Tailandas yra, noriu pradėt irgi žiūrėtis bilietus, kad paskui netektų staigiai pirkti ir skristi su kokiu Aeroflot. Nors dabar, kiek žiūriu, mūsų planuojamam laikui su jais pigiausia, bet norisi kažko geriau cool.gif


Tai tikiuos ir mums viskas bus ok.
Ziuriu kitu metu vasariui per skyscanner meta Varsuva/Doha/Puketas, i prieki 14val., atgal 15val skrydis su persedimais. Man priimtiniausias variantas. Juolab skrydis jungtinis.

Kuri menesi tu planuoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 kovo 2016 - 23:16
Jei 3-4 dienas gyvenu Railay west puseje, ar dar reikia imti viesbuti kazkur kitoje Krabi puseje? Ar viska galima apziureti is Railay?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 03 19, 11:39)
Jei 3-4 dienas gyvenu Railay west puseje, ar dar reikia imti viesbuti kazkur kitoje Krabi puseje? Ar viska galima apziureti is Railay?

Viską iš Railay galite apžiūrėti
Atsakyti
Išėmiau savo postą, įdėsiu gal kitame puslapyje, nes puslapis nenormaliai ištampytas įdėta per didelės raiškos nuotrauka doh.gif

Negi autorė nematė kaip išdarkė puslapį, juk galima foto sumažinti rolleyes.gif Dabar, žinoma, jau per vėlu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 22 kovo 2016 - 23:20