Įkraunama...
Įkraunama...

''Same same, but different''

Ka gi nuveikus geriausiam pasaulio oro uoste??? Beskaudant nusedetiems uzpakaliams kyla nebloga ideja: pradeti visiskai nedetalu, chaotiska ir kaip visuomet labai neinformatyvu fotoreportaza...
Eilini karta kelios frazes, kelios nuotraukos ir baigta.
Taigi, pradedam:
Kinija: Shanghai
Kambodza: Siem Reap ir Phnom Phen
Indonezija: Jakarta, Yogikarta, Bali
Singapore: Singapore
Keliaujam kiek ilgiau nei 5 savaites.
Kai ka pamilstam, kai ko pradedam neapkesti, kaip visuomet, surandame kazko naujo ir patiriame siokiu tokiu nuotykiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Beje, ar minejau, jog siuo metu sedim oro uoste, uz lango spigina saule, o mes ruosiames naktinei kelionei atgal i Kinija mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Taigi, kelios nuotraukos izangai ir reportazo pristatymui is visu saliu, beje, internetas Changi nemokamas ir siek tiek letokas, tad nemanau, jog pavyks ikelti keliolika vaizdu, tad teks pasitenkinti keliais is keliolikos

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gezike: 16 gruodžio 2013 - 11:55

Na atostogu kryptis 2013 metams jau buvo zinoma, tereikejo nugriebti pigius bilietus ir deliotis marsruta. Pasitaikiusios akcijos buvo lyg ir nieko, taciau ne viena ju neuzkabino, nes norejom normalaus skrydzio i Kambodza. Pigiausia, ka buvom rade Qatar airways derini su Kambodza virsijo 2800 lt zmogui, o si kaina neviliojo.
Cha, surandu bilietus is Romos i Shanghaju, is ten i Kambodza jega!!!!! Kaina super, mokame apie 1600 lt ir turime bilietus: jie atrodo taip: Roma, Shanghajus- Siem reap -Singapore - Shanghai - London.
Skrendam i Roma uz 10 svaru su Ryanair.
Roma kaip visuomet zavi, puikus maistas bei zmones. Neverta plestisdaugiau, nes daugelis jau esate buve ir mate ja savo akimis. Vienintele ir nepakartojama Roma!!!
Skrydis su China Eastern nauju, blizganciu, ka tik is gamyklos. Filmu pasiula, tv sou, koncertu, video klipu galybe neleidzia nuobodziauti.
Shanghajus:
72 valandu visu postas prie 5-6 langelio, pareigunai rimti, tyrineja visus dokumentus. Privalu tureti viesbucio bei kito skrydzio informacija. Suskaiciuoja musu buvimo Shanghajuje valandas ir patenkinti ispaudzia stampa. Welcome to Shanghai!!!!
Pirmosios dvi dienos praeina slankiojant po centra, parkus, gatves, amatu bei linksmybiu kvartalus. Arbatos namai, aukso namai, silko namai, visko pilna, tik griebk, ko sirdis geidzia!!!

user posted image
Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:

Shanghajus maloniai nustebina modernumu. Daznas zmogus pasisveikina angliskai, ypac metro, pagrindiniuose prekybos centruose esantys restoranai pasiulo angliskus meniu. Zinia, iskelus koja is miesto, sunkiai sutiksi ka nors snekanti angliskai, taciau musu vizu galimybes o neleidzia, tai mes ir nepergyvenam del to biggrin.gif biggrin.gif
Nustebina daugybes kinu susitikimai parkuose, ypac tokiu, su lentelemis :ugis, amzius, plauku isvaizda ir nuotrauka biggrin.gif biggrin.gif pazinciu klubai parke- normalus dalykas, tad gali pamatyti pagyvenusia babyte su skelbimu, kuriame ji iesko junikio savo dukrai ax.gif ax.gif ax.gif
Liekame patenkinti Shanghajumi abieju apsilankymu metu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Toliau: kelione i Siem reapa. Trukme kokios geros 5 valandos.....
tiek svajota ir laukta Cambodza!!!! Whats next.........
Atsakyti
Nekantriai laukiam tolesnio pasakojimo ir smulkiai
Atsakyti
QUOTE(Eslieu @ 2014 01 02, 15:52)
Nekantriai laukiam tolesnio pasakojimo ir smulkiai



4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Neiseina man greit nuotrauku sutvarkyt, ju per kelione prisidarem apie 5 tukst, tai katorga vien i papkes pazvelgt doh.gif doh.gif doh.gif
taip ir nukelineju kasdien, nekisu nagu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na o smulkiai man neiseina pasakot, nes man atrodo, kad niekam neidomu ir visiem dzin, tad dazniausiai apibendrinu ir tiek. g.gif g.gif
Kadangi pagal meistra ir kurpalis, o tai man galioja, man daznai neidomu kazkieno marsrutai bei pasirinktys, nebutos pasakos bei isitikinimai, tad ir as apie savus marsrutus bei sprendimus nerasau, nes TADAHHH...., tikriausiai niekam neidomu. blush2.gif tongue.gif tongue.gif
Beje, mes daznai nukrypstame nuo protu suvokiamu marsrutu ir renkames chaosa, nes tik jame slypi ideali ramybe mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gezike @ 2014 01 02, 19:01)
4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Beje, mes daznai nukrypstame nuo protu suvokiamu marsrutu ir renkames chaosa, nes tik jame slypi ideali ramybe mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Man net labai įdomūs būtent tavo įspūdžiai, tu tiek keliavus, pavydas ima, ir taip, kaip aš įsivaizduoju tikras keliones.
http://www.mantaspra...t-atnaujinamas/
Tiesiog čia įspūdžiai irgi įdomūs, bet prasti iš Kambodžos, tai noriu palyginti su tavo, nes gal likimas (t.y. kokia nors akcija)nublokš būtent ten, nors iš tikrųjų noriu į Tailandą, bet negaunu antri metai norimos kainos Beje, Holydaypirates paskelbė nerealią, bet neveiksmingą kol kas akciją į Indiją, minėjai, kad trokšti ten. Gal ji dar galios.
Atsakyti
QUOTE(Eslieu @ 2014 01 02, 21:14)
Man net labai įdomūs būtent tavo įspūdžiai, tu tiek keliavus, pavydas ima, ir taip, kaip aš įsivaizduoju tikras keliones.
http://www.mantaspra...t-atnaujinamas/
Tiesiog čia įspūdžiai irgi įdomūs, bet prasti iš Kambodžos, tai noriu palyginti su tavo, nes gal likimas (t.y. kokia nors akcija)nublokš būtent ten, nors iš tikrųjų noriu į Tailandą, bet negaunu antri metai norimos kainos Beje, Holydaypirates paskelbė nerealią, bet neveiksmingą kol kas akciją į  Indiją, minėjai, kad trokšti ten. Gal ji dar galios.



4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu uz komentara.
Beje, kai sakai, negauni pigios keliones i Tailanda, tai uz kokia daugmaz kaina?? 1200 lt jei nera per brangu, bandyk ieskoti nuo dabar kasdien, kasnakt. Jei tau netrukdo, kad iskrisi is Romos, Milano, grisi i Paryziu, Frankfurta, Amsterdama, ar Londona tai tikrai rasi uz tokia kaina. thumbup.gif thumbup.gif
Mes ieskojom expedia ir ebookers ir radome sios keliones bilietus, kaip minejau Rome- Shanghai - Siem reap - Singapore - Shanghai - London. 410 svaru.
Tokiu paciu marsrutu jei butume rinkesi i Bankoka ir butume grize is Kuala Lumpuro, tai kaina buvo 380svaru, o jei butume skride i Seula - 320 svaru. Ir tai, radom vos ne paskutinius bilietus su jau kilsteletom kainom. g.gif g.gif
Indija mane ir traukia ir gasdina, bet uz ta 135 euru kaina buciau pasirasiusi, tik itraukusi ne vien ja, bet ir Tibeta, Maldyvus ir kelias rojaus vertas saleles biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Belieka laukti ir tiketis, kad kokia aviakompanija suklys ir paskelbs klaidingas kainas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei ne, vis vien nujauciu naujojo marsruto vietas, noriu kazko naujo, neaprasyto, mazai pabuvoto, nepopuliaraus. Ir manau suradau tinkama vieta, bereikia ziureti, ka atnes naujieji metai ir tiketis, jog lukesciai issipildys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiūriu, žiūriu aš tavo variantus nuolat ir skaičiuoju.Dar riboja atostogų laikai, trukmė. Beje, šiandien yra žiauri akcija į Centrinę Ameriką, jei nebuvai.
http://www.fly4free.pl/
san salvadoras, gvatemala ar panama
Atsakyti
QUOTE(Eslieu @ 2014 01 03, 12:33)
Žiūriu, žiūriu aš tavo variantus nuolat ir skaičiuoju.Dar riboja atostogų laikai, trukmė. Beje, šiandien yra žiauri akcija į Centrinę Ameriką, jei nebuvai.
http://www.fly4free.pl/
san salvadoras, gvatemala ar panama


Taip, matau sia akcija, tik kad vasara nesinori keliaut. Man ziema labai salta, tad stengiuosi ziema keliaut ten, kur silta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Be to, mane riboja darbas. Vasara dirbu, ziema poilsiauju!!!!!
Laukiam nauju akciju ax.gif ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi su malonumu laukiu Jusu pasakojimo ir ispudziu 4u.gif
Atsakyti
Laukiam pasakojimo toliau .As ikysiu savo"trigrasi" kaip ieskoti geru kainu, gal man paprasciau nes gyvenu vokietijoje. 1.kainos bus pakeltos kaip europoje prasideda vasaros mokyklines atostogos ir per visas kitas sventes. 2.bilietius pirkti pries metus, na zinoma jei supklanave atostogas ir zinote kur kitais metais norite, o dar karta akcija bus paskelbta mazdaug likus pusiai metu likus iki skrydzio.3. registruokites tiesiogei i airline puslapi, na pvz singaporeaitlin.com ir jie jus prades siusti kokias akcijas jie vykdo. Centrine amerika patariu skris su linijom "LAN" ir vel ziurekite tiesiogei per ju puslapi, as su jais i ispanija skraidau, ziuariai pigiai, FRA-Madridas pirmyn atgal apie 80 euru ir dar pavalgyti duoda biggrin.gif , nes madride jis leidziasi kaip tarpinis sustojimas , ispankalbiu susirinkti, o kiti pasinaudoja tik iki Madrido, todel kaina nedidele.oi prirasiau, kaip ir nevietoje-atsiprasau
Atsakyti
QUOTE(dominika 2 @ 2014 01 04, 19:38)
Laukiam pasakojimo toliau .As ikysiu savo"trigrasi" kaip ieskoti geru kainu, gal man paprasciau nes gyvenu vokietijoje. 1.kainos bus pakeltos kaip europoje prasideda vasaros mokyklines atostogos ir per visas kitas sventes. 2.bilietius pirkti pries metus, na zinoma jei supklanave atostogas ir zinote kur kitais metais norite, o dar karta akcija bus paskelbta mazdaug likus pusiai metu likus iki skrydzio.3. registruokites tiesiogei i airline puslapi, na pvz singaporeaitlin.com ir jie jus prades siusti kokias akcijas jie vykdo. Centrine amerika patariu skris su linijom "LAN" ir vel ziurekite tiesiogei per ju puslapi, as su jais i ispanija skraidau, ziuariai pigiai, FRA-Madridas pirmyn atgal apie 80 euru ir dar pavalgyti duoda biggrin.gif , nes madride jis leidziasi kaip tarpinis sustojimas , ispankalbiu susirinkti, o kiti pasinaudoja tik iki Madrido, todel kaina nedidele.oi prirasiau, kaip ir nevietoje-atsiprasau



4u.gif 4u.gif
Daug tiesos jusu komentare. Taciau kaip nebutu keista, esu prisiregistravus keliu aviakompaniju pasiulymus ir pan., neisena gauti pigiu pasiulymu is ju tinklapiu. g.gif g.gif g.gif
Mes bandem ieskoti chinaeastern tinklapy tokiu multicity bilietu, jie isvis ju nedaro. Paskambinom i ju ofisa, tai pasiule musu norimiems bilietams kainele, kuri virsijo 3000lt. unsure.gif unsure.gif
O va, tokius pacius bilietus gavom uz 1600 pirkdami is expedia.com. Beje, kai atsispausdinom, pamatem, kad bilietai kainavo 1400 lt, tik prie ju buvo priskaiciuoti ju komisiniai blink.gif blink.gif blink.gif
Nors nesvarbu, tie kelesdesimt svaru, jei neina gauti nieko pigiau. doh.gif doh.gif
Siaip bilietus pirkom kokiam pusmeciui, gal maziau likus iki keliones mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Manyciau, jei atmestume klasikines ''akcijas'' ir tiesiog ieskotume laaaabai pigiu bilietu, klaidingai apmokestintu bilietu (eror fare) ar kazkokiu super pasiulymu, kurie butu itakoti oro uostu mokesciu akcijomis ar keleiviu mokesciu nebuvimu, taip pat paskutiniu vietu lektuve pirkimu, pamatytume, jog pasiulymai atsiranda bet kokiu metu laiku, net keliskart per menesi, chaotiskai ir be jokiu grieztu taisykliu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Svarbiausia, nusitaikyt ir ciupt ta pigu bilieta, nes jie isgaruoja kaip dumai, nespejus ne klaviso ''pirkti'' nuspausti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as esu prisiregistravus, tai jie man siuncia, o gal tik super puper linijos g.gif .na dar reikia ir ne naujokui buti tu bilietu kainu sistemoje mirksiukas.gif biggrin.gif ,kad zinoti kiek mazdaug pigis bilietas kainuoja.as esu suplanavus viena trasa indonezija (salu nevardisiu)-singapuras-malaizija ir jau kelinti metai negaliu isvazioiuoti, nes kompanijos nera, viena nenoriu, nes per daug hop-hop per salas ir sunui tik kitais metais vasaros atostogos prasides geru laiku, kaip ten dar ne "karsciausias" sesonas ir viesbuciu be problemos ir uzkeltu kainu dar galima gauti.kas liecia keliones ,as esus "knyslys"-kuo pigiau ,tuo geriau lotuliukas.gif
Atsakyti