Įkraunama...
Įkraunama...

Švarkai

DIVIDED BY H&M firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Labai stilingas jaukus modeliukas wub.gif Ilgo plauko wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Universalus patogus modeliukas wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 56 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 57 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
VYRISKAS SVARKAS, DYDIS L, KAINA 23 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

VILNIUS, BET GALIU SIUSTI

RASYKIT I AZ 4u.gif
Atsakyti
Jeff&Co by Jeff Banks firmos naujas švarkas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Stilingų raštų modeliukas wub.gif Taikliai suderintos spalvos : juoda bei kreminė wub.gif Priekį puošia kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Švarkas užsisega saga. Sagas turi ir dailia juoda juostele padailintos rankovės wub.gif Yra atsarginės sagos. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenuką - 42 cm. Apačia - 50 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per petukus - 39 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Redherring naujas švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Tamsiai juodas audinukas padailintas baltais paukščiais wub.gif Stilinga wub.gif 3/4 ilgio rankovės - madinga wub.gif Priekyje yra du kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinė - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas ilgis - 54 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti

porą katr dėvėtas švarkelis . Labai geros būklės Dydis UK 12 (40) Kaina 10 eur

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Stefanel firmos nauja palaidinukė - švarkelis atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rausvos spalvos jaukus modeliukas dailiai apipavydalintas wub.gif Jaukumą bei švelnumą suteikia audinuke esantis šilkas bei kašmyras wub.gif Stilinga apykaklė wub.gif Yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Priekis madingai ilgesnis mirksiukas.gif Audinuko sudėtis: 53% - SILK. 42% - COTTON. 5% - CACHEMIRE. Per krūtinę - 46 cm. (MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS). Rankovės ilgis - 56 cm. Ilgis - 57 cm. Ilgis priekyje - 71 cm. Dydis - XS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Laura di Sarpi firmos naujas švarkutis atvėžtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai stilingas modeliukas wub.gif Priekis bei apykaklė dvigubi - labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif Rankovės reguliuojasi iki madingo 3/4 ilgio - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - matuota nuo siūlės iki siūlės. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 56 cm. Priekio ilgis - 92 cm. Dydis - 42(L). Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Laura di Sarpi firmos naujas švarkutis atvėžtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai stilingas modeliukas wub.gif Priekis bei apykaklė dvigubi - labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif Rankovės reguliuojasi iki madingo 3/4 ilgio - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - matuota nuo siūlės iki siūlės. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 56 cm. Priekio ilgis - 92 cm. Dydis - 42(L). Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PRIE ŠVARKELIO LABAI TINKA MANO SPINTOJE ESANTI GELTONA SUKNELĖ wub.gif

Silvian heach firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga audinuko spalva wub.gif REALYBEJE SODRESNĖ. ELEGANTIŠKAS IR TUO PAČIU PUOŠNUS MODELIUKAS wub.gif Audinukas dvigubas mirksiukas.gif Apykaklė dailiai krenta klostele wub.gif Klostelės puošia ir petukus wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinys krenta dailiomis lengvomis klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 50 cm. TEMPIASI IKI 56 CM. IR DAILIAI ATRODO. Per juosmenuką - 40 cm. TEMPASI IKI 60 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - L(42). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
New look firmos naujas švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Madinga tamsiai mėlyna spalvytė wub.gif Modeliuką priekyje puošia dailios sagos wub.gif Petukų sritis šiek tiek paraukta wub.gif Švarkelis susisega kilpelių dėka. Vidutinio storumo sudinuko sudėtis: 100% - COTTON. Apačia dailiai užapvalinta - ji dvigubo audinuko mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 37 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS ELASTINGAS. Rankovės ilgis - 62 cm. Per petukus - 33 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - S/M(38). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
H&M firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Megztą jaukų modeliuką TINKANTĮ VISIEMS SEZONAMS puošia #ilgo #plauko #siūlas wub.gif Labai padailina modeliuką #odinės #kišenės wub.gif Stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 55 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - XS/S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
PARDUODU ANN TAYLOR PETITE TROPICAL WOOL OLYMPIA JACKET

spalva FACADE GREY dydis 2P (petite), tiks ugiui ~162-167

72 EUR, pagautas su didele nuolaida

labai grazus pasiuvimas, idealios linijos

vartotojo įkelta nuotrauka

rankoves ilgis nuo peties: 58 cm
tarp peciu siuliu 38 cm
po pazastim 44x2
Ilgis per nugara (nuo apykakles virsaus iki apacios) 55 cm
Ilgis nuo peties virsaus iki apacios 49 cm

smile.gif medziaga labai kokybiska ir stangri, nesiglamzo.

Sudetis: 86 proc. virgin wool (nekanda)
9 proc nylon
5 proc elastanas/lycra

Atsakyti

cn17354328.jpg classic-houndstooth-girlfriend-blazer-no

GAP švarkai, abi spalvos, dydis 6. https://www.gap.com/...dp-page-content

Kaina 49 Eur, Vilnius, galiu siųsti   :4u:

Atsakyti