Įkraunama...
Įkraunama...

Histeroskopija

Dėkui 4u.gif paprasčiausiai norėčiau paraginti ir kitas moteris, kurios turi tokių pat ginekologinių problemų. Nes nemanau, jog visokios žolelės ar arbatos gali pagelbėti. Aš pati pusę metų gėriau Balvočoiūtės žolelių arbatą Nr. 12 nuo miomų, polypų ir kt., tačiau nei man ji sunyko, nei sumažėjo. Kaip tik kaskart viskas vis blogiau buvo, todėl ir dariausi histeroskopiją. Čia rimti dalykai, todėl neverta laukt, o reikia imtis konkrečių veiksmų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Typota @ 2012 11 20, 22:36)
Dėkui  4u.gif  paprasčiausiai norėčiau paraginti ir kitas moteris, kurios turi tokių pat ginekologinių problemų. Nes nemanau, jog visokios žolelės ar arbatos gali pagelbėti. Aš pati pusę metų gėriau Balvočoiūtės žolelių arbatą Nr. 12 nuo miomų, polypų ir kt., tačiau nei man ji sunyko, nei sumažėjo. Kaip tik kaskart viskas vis blogiau buvo, todėl ir dariausi histeroskopiją. Čia rimti dalykai, todėl neverta laukt, o reikia imtis konkrečių veiksmų  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Man ir vėl kažko neramu. Reikia pagalbos. Pernai vasarą kai atliko histeroskopiją, man viskas susitvarkė. Labai dėl to džiaugiausi. Seniai buvau turėjusi tokiu mmm ciklų. Po pusės metų, t. y. sausio mėn. pasirodžiau savo gydytojai. Ji buvo labai patenkinta ir liepė kuo greičiau ,,daryti" lėliuką, kol vėl kas nors neatsitiktų. Na, nuo tos dienos, t. y. koks mėnuo, mes ir bandom ,,daryti" lėliuką. nestuke.gif

Ir ką Jūs manote. Prieš porą dienų man prasidėjo dešiniojo šono ir apačios nedideli skausmai, o vakar pradėjo ir vėl rudai tepliotis. Man mmm buvo prieš gerą savaitę, todėl jų neturėtų būti.

Nejaugi man vėl reikės lįsti po peiliu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidalike @ 2013 02 10, 19:34)
Sveikos merginos.

Man ir vėl kažko neramu. Reikia pagalbos. Pernai vasarą kai atliko histeroskopiją, man viskas susitvarkė. Labai dėl to džiaugiausi. Seniai buvau turėjusi tokiu mmm ciklų. Po pusės metų, t. y. sausio mėn. pasirodžiau savo gydytojai. Ji buvo labai patenkinta ir liepė kuo greičiau ,,daryti" lėliuką, kol vėl kas nors neatsitiktų. Na, nuo tos dienos, t. y. koks mėnuo, mes ir bandom ,,daryti" lėliuką. nestuke.gif

Ir ką Jūs manote. Prieš porą dienų man prasidėjo dešiniojo šono ir apačios nedideli skausmai, o vakar pradėjo ir vėl rudai tepliotis. Man mmm buvo prieš gerą savaitę, todėl jų neturėtų būti.

Nejaugi man vėl reikės lįsti po peiliu.  verysad.gif


Labas Vaidalike, jau praejo daug laiko nuo paskutines tavo zinutes. Norejau paklausti ar pavyko jums pastoti?
As esu naujoke sitame forume, pries savaite man padare histeroskopija, prasidejo pirmosios menesines po operacijos, skausmai kaip ir nesirodo, kraujavimas irgi negausus, laukiu ir tikiuosi kad ziauriosios menesines kurias labai gerai pazystu nebepasikartos... po mm planuoju is kart nestuke.gif bijau ilgiau laukti, nes bandziau pastoti 5 metu ir vis nepavyko verysad.gif

Atsakyti
sveikos.gal kas Klaipedoje Apskrities ligonineje daresi histeroskopija?
Atsakyti
Sveikos,
prieš pusantros savaitės pasidariau histeroskopiją, pašalino du polipus.
Šiandien pasimylėjus iškrito kažka kieto, panašaus į baltą pupelę, kaip su kraujagysle šone. blush2.gif Noriu pasiklausti ar kam taip buvo, ar reiktų pasiiskambinti gydytojui (kažkaip jam nesinori dėl šito skambint)? Tiesiog jei tai buvo polipas, tai maniau kad juos ir išima operacijos būdu.
Atsakyti
Gal man galit kazkas tiksliau pasakyti kaip ten viskas vyksta operacijos metu, ka reikia veztis I ligonine? Ar gulite vienos ar antra puse buna salia kai atsigavot po narkozes? Veiksmas antakalnio kl.

Aciu labai uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(visagi @ 2013 10 23, 11:35)
Gal man galit kazkas tiksliau pasakyti kaip ten viskas vyksta operacijos metu, ka reikia veztis I ligonine? Ar gulite vienos ar antra puse buna salia kai atsigavot po narkozes? Veiksmas antakalnio kl.

Aciu labai uz atsakymus. 4u.gif


Gulim vienos, šešios gulėjom. Po narkozės buvo uošvienė pas mane, bet iš tikro labai greit palyginus atsigaunbi, ir visai nereikia kad kas nors šalia būtų. Vyrų neleidžia, nes ir įklotą pirmą kart keliantis reik įsidėt, ir visokių nelaimių nutinka girdėjau, tai nejauku būtų jei svetimi vyrai būtų palatoje. Pasiimk šlepetes, chalatą, vandens, jei galėsi skaityt - knygą.
Atsakyti
QUOTE(Tiutte @ 2013 10 23, 19:04)
Gulim vienos, šešios gulėjom. Po narkozės buvo uošvienė pas mane, bet iš tikro labai greit palyginus atsigaunbi, ir visai nereikia kad kas nors šalia būtų. Vyrų neleidžia, nes ir įklotą pirmą kart keliantis reik įsidėt, ir visokių nelaimių nutinka girdėjau, tai nejauku būtų jei svetimi vyrai būtų palatoje. Pasiimk šlepetes, chalatą, vandens, jei galėsi skaityt - knygą.

O operacijai reikia kazkokiu spec rubu turet,kokia ilga maikute ar ne? Ar ilgai reikia laukt kol isveza i operacine?jei 7.30 reikia buti,tai kelinta isveza mazdaug?
Atsakyti
Typota, tu tikrai papuolei į geras rankas, šitas daktaras juvelyriškai operuoja.
Atsakyti
QUOTE(visagi @ 2013 10 24, 13:58)
O operacijai reikia kazkokiu spec rubu turet,kokia ilga maikute ar ne? Ar ilgai reikia laukt kol isveza i operacine?jei 7.30 reikia buti,tai kelinta isveza mazdaug?


Turbut priklauso nuo situacijos kiek ta diena operuojamu ir su kokiom problemom g.gif Kada numatoma hystero? mano tik 11.21 mazdaug (dar nuo ciklo priklausys) as Kaune darysysiuosi 4u.gif
O del rubeliu tai sake pasiimt savo patogius, bet manau i operacine su ligonines eini 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamour @ 2013 10 24, 14:30)
Typota, tu tikrai papuolei į geras rankas, šitas daktaras juvelyriškai operuoja.

Bet paziurejau kad 2 Dirzauskai yra jurininku lig. , sunus ir tevas berods 4u.gif As Kaune pas Vanaga,bet paziurejau tikrai Dirzauskas vyresnysis tai jau labai labai isgirtas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyna27: 24 spalio 2013 - 14:40
QUOTE(visagi @ 2013 10 24, 13:58)
O operacijai reikia kazkokiu spec rubu turet,kokia ilga maikute ar ne? Ar ilgai reikia laukt kol isveza i operacine?jei 7.30 reikia buti,tai kelinta isveza mazdaug?


Man darė operaciją Klp Jūrininkų ligoninėj, tai įleido vyrą į palatą, nors buvom keturios mergikės ax.gif tik aišku kai jau sesutė kažką daryt ateidavo - išprašydavo lauk vyriuką rolleyes.gif Man iš tiesų labai gerai buvo, kad vyras šalia buvo - kai parvežė glostė mane, padėjo atsikelt kai reikėjo rolleyes.gif

Man reikėjo būti priimamajam 7 h, kol supildė dokus, tada nuvedė į palatą, atėjo gydytoja trumpam, anesteziologė vėliau trumpai paklasuinėjo, liepė nusirengt nuogai ir po kaldra gultis ir tada jau vežė su visa lova į operacinę - apie 9 h jau buvau parvežta atgal į palatą mirksiukas.gif vakare jau išleido namo (aišku su mano parašu), išrašė biliotenį 10 dienų ir liepė saugotis - nesušalt, nesportuot, nieko nekilnot sunkaus, nesilankyt viešose vietose.
Ten kur mane operavo spec rūbelių neliepė jokių turėt su savim - vistiek juk nuogai nusirengi ir kai jau parveža būni aprengta su kažkokiais labai jau trumpais baltais marškinukais. Tik įsidėk chalatuką būtinai, šlepetes, higienos priemonių ir rankšluostuką jei reiktų rolleyes.gif
Atsakyti