Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Lin1 @ 2016 06 17, 13:21)
merginos espadriles su 23 cm peda 6.5 dydzio reiktu ar  7 medium tiktu ?

Espadriles su 38 euro dydziu pirkau 7 H. Mazesniu nenoreciau.
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2016 06 17, 10:55)
S virsuj bus per didele, dabar idealiai guli.  smile.gif


drinks_cheers.gif tikrai didesnio nereikia schmoll.gif 4u.gif

QUOTE(Cocainna @ 2016 06 17, 12:02)
as juos ir uz 60$ paimciau uzmerktom akim,o cia 29.99...

o gal kuri turi parduoti pamirstus spintoje? biggrin.gif



QUOTE(Lyn @ 2016 06 17, 12:12)
kad  as  su  7  us  ju  neemiau,  nes  raso  didinti  -  o  buvo 7H


as parduodu - niekam nereikia biggrin.gif

pagal mane jie nedidinti, bent jau vidpadis atitinka 8,5 dydzio ~25,5cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2016 06 17, 10:23)
Jos būtent viršutinė dalis - per krūtinę, pečius - labai laisva, o į apačią siaurėja. Ne kaip maišas smile.gif


Šviesi lape, dėkoju, kad parašėte apie šią suknelę. Į ją žiūriu jau nuo pavasario, tačiau atbaido komentarai. Nors kaina tikrai ideali. Ar galėtumėte parašyti jos ilgį? Esu virš 1.81 cm. Nenoriu, kad būtų labai trumpa. Ir jei man per krūtinę apie 94 cm. ir visuomet perku iš jcrew 8 arba 6, į kokį dydį žiūrėti geriau šios suknelės S ar M? Dėkoju už jūsų atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kengure @ 2016 06 18, 15:29)
Šviesi lape, dėkoju, kad parašėte apie šią suknelę. Į ją žiūriu jau nuo pavasario, tačiau atbaido komentarai. Nors kaina tikrai ideali. Ar galėtumėte parašyti jos ilgį? Esu virš 1.81 cm. Nenoriu, kad būtų labai trumpa. Ir jei man per krūtinę apie 94 cm. ir visuomet perku iš jcrew 8 arba 6, į kokį dydį žiūrėti geriau šios suknelės S ar M? Dėkoju už jūsų atsakymą smile.gif

Sveiki, dabar pamatuoti negaliu, bet ilgis bus normalus: man su 177 cm ji čiut virš kelių, jums neturėtų būti aukščiau nei sprindis virš kelių (nes jos modelis ale ilgintas - ant manekenės žiūrint).
Dėl dydžio - tiktų tiek S, tiek M, priklausomai, kiek jos laisvos norite. Aš su 12 d. perku L smile.gif
Atsakyti
Cocainna, labai gražiai jums ta suknutė thumbup.gif neparduokit schmoll.gif bene, gražiausiai atrodo, kiek esu mačiusi internetinių nuotraukų smile.gif
Atsakyti
Labai labai graziai.. Cocainna.. wub.gif Ir man jau turbut reik.. Nors nebs taip graziai..
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 06 17, 12:06)
As tai neturejus jcrew bateliu,o koki 7H atitinka? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

viskas,daugiau nebesirodysiu ir nebendrausiu,depresija... cool.gif

biggrin.gif

Suknutė tau puikiai atrodo!
O batų bus dar! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2016 06 16, 14:30)
Gal galite parašyti kiek šis megztukas XS ar S dydžio turi tarp pažastėlių?
user posted image


Gal dar kas gali pakomentuoti?
Atsakyti
Sveikos, maciau aptarinejot J.Crew ruffle sleeve dress. Gavau xs, man ji kaip ir didoka. Kaip manot jus? Kazkaip is sono negraziai atrodo. Gal galetumet kas savo turimos xs ismatavimus parasyt 4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(teardrop @ 2016 06 20, 21:01)
Sveikos, maciau aptarinejot J.Crew ruffle sleeve dress. Gavau xs, man ji kaip ir didoka. Kaip manot jus? Kazkaip is sono negraziai atrodo. Gal galetumet kas savo turimos xs ismatavimus parasyt  4u.gif


Specialiai dar nuėjau pažiūrėti, kaip atrodo Cocainna su šia suknele, tai kas pas jus užkliuvo, tas pats ir pas Cocainną, pečiai kažkaip nelabai gražiai krenta, kaip būtų per didelis. Šiaip tokia maišiukas toks atrodo, bet jos toks modeliukas gal, iš nuotraukos nelabai galima pasakyti, pati geriausiai matote, ar ji jums ne perdidelė.
Atsakyti
QUOTE(teardrop @ 2016 06 20, 22:01)
Sveikos, maciau aptarinejot J.Crew ruffle sleeve dress. Gavau xs, man ji kaip ir didoka. Kaip manot jus? Kazkaip is sono negraziai atrodo.


Man irgi atrodo, kad gal visgi didoka g.gif ax.gif
Atsakyti
Pas mane zymiai daugiau uzpildytas virsus negu pas Jus
smile.gif ir del peciu nesutiksiu visiskai. Cia del sukneles taip atrodo. Ji tikrai standi nors ir nera sunki todel ir stovi peciai.

P.s. aciu dar karta mergaites uz liaupsius 4u.gif

Teardrop o koks Jusu ugis? Man atrodo pas Jus tikrai ne xs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 21 birželio 2016 - 09:32