Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet"

Tai kiek žiūrinčių?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2019 12 04, 00:09)
Tai kiek žiūrinčių?

As ziurejau. smile.gif Gerai kad yra likusiu aktoriu is ano serialo, salia tu nauju. Gaila kad Emilijus numire, tokia liudna pirma serija pasirode. Antra jau geresne. Idomu tai kad Emilijus turejo sunu ir dar nuo investuotojo zmonos. smile.gif Gerai kad jau nuo antros serijos intrigele padare, nes galvojau kad jau neidomu bus, o dabar suteike vilties. smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad Barbaros daugiau ir nebebus, tik toje vienoje serijoje buvo. Nes man visai patikdavo jos personažas smile.gif
Atsakyti
Bea as truputi nesusigaudau koks laiko tarpas praejo? Seriale paminejo kad trys metai, bet atrodo kad 13, nes Pedro sunus jau uzauges ir Enrikes dukra jau paaugle, kiek atsimenu rode kudiki.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2019 12 14, 18:10)
Bea as truputi nesusigaudau koks laiko tarpas praejo? Seriale paminejo kad trys metai, bet atrodo kad 13, nes Pedro sunus jau uzauges ir Enrikes dukra jau paaugle, kiek atsimenu rode kudiki.

Su laiku tai kažkokią nesąmonę sumalė. Nes „Velvet“ prasidėjo 1958 metais, Barbara pagimdė 1 sezono pabaigoj, o „Velvet Coleccion“ veiksmas vyksta 1967 metais, tai matematiškai dukteriai turėtų būti 9 metai biggrin.gif Su Manolitu jau truputį įtikinamiau, nes per "Velvet" jis jau ne kūdikis buvo.
Atsakyti
Aš neiškenčiau ir pažiūrėjau paskutinę seriją, kai Ispanijoje tiesiogiai rodė biggrin.gif Galiu pasakyti tiek, kad pabaiga graži, bet viskas labai paskubom, matėsi pastangos vietoj planuoto sezono sugrūsti viską į vieną seriją... Ir gale buvo gana netikėtos vestuvės.
Vis dėlto manau geriau būtų visą sezoną padarę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 22 gruodžio 2019 - 01:09
Kazin parodys abu sezonus iskart? Noretusi kad abu parodytu.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2019 12 22, 18:39)
Kazin parodys abu sezonus iskart? Noretusi kad abu parodytu.

Aš kažkaip maniau, kad dėl to taip ilgai ir laukė pas mus, kad iškart viską galėtų parodyti.
Atsakyti

Nekažką man tas naujas sezonas, rodo visokius vėjus. Gerai tik kad nors po 2 serijas iškart. Gal žinote kiek serijų turi būti?

Atsakyti
Kokius vėjus? biggrin.gif Man kaip tik patinka, kad įvairialypis, visiems veikėjams vienodai dėmesio skiriama, nes „Velvet“ labai jautėsi, kad viskas sukoncentruota į du veikėjus.
Ir dar įdomu, kad parodo Ispanijos kultūrą – buvau Ispanijoje, tai labai įdomu žiūrėti tą flamenko. Skaičiau, kad Monica Cruz (Penelopės sesuo) šitam serialui specialiai mokėsi to šokio.

Tai jau pirmą sezoną parodė. Dar yra antras su tiek pat serijų (10) ir tada jau ta užbaigiamoji serija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 01 sausio 2020 - 16:50
Vis dėlto nerodys 2 sezono iškart verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 04 sausio 2020 - 23:50
Kam smalsu, paskutinė serija su angliškais subtitrais:
https://drive.google...qbo7ot4IPP/view
Atsakyti