Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 08:10)

nors aš kažkada gal tik pernai vasarą suvokiau kad vien su kardiotreniruotem nieks nebus, busiu kuda bet iki grazios toli smile.gif


drinks_cheers.gif mano vyras uztai bando mane perkalbet nuo begiojimo ir siulo eit i sale ax.gif bet sakiau kai lasini numesiu, rudeniop smile.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 09:10)
thumbup.gif
nu bet tu juk ir sportuoji jau va kiek laiko bėgioji

Na ir kas, kad bėgioju schmoll.gif
Nežinau kaip kitom, bet man bėgimas kūno nesutvirtina. Kur matau, kad kitaip, tai ant kojų. Visa kita ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 04 07, 08:12)
drinks_cheers.gif mano vyras uztai bando mane perkalbet nuo begiojimo ir siulo eit i sale  ax.gif bet sakiau kai lasini numesiu, rudeniop smile.gif


tai vienas kitam netrukdo, vieną dieną bėgioji, kitą į salę
bet lelis tavo dar mažas, spėsi smile.gif

QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:16)
Na ir kas, kad bėgioju schmoll.gif 
Nežinau kaip kitom, bet man bėgimas kūno nesutvirtina. Kur matau, kad kitaip, tai ant kojų. Visa kita ne schmoll.gif

nu tą ir sakau man irgi tas pats
tik man kardiotreniruotės nė kojų nepagražina, deja celiulitas niekur nedingsta man apimtim mažėjant sad.gif
nors MB sako ai koks jau čia celiulitas, celiulitukas tik...bet jis mane nervina, ir suprantu kad dėl to kad oda jau nebe tokia stangri kaip jaunystėj, dar šlaunys strijom pasipuošę...
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 08:22)
tai vienas kitam netrukdo, vieną dieną bėgioji, kitą į salę
bet lelis tavo dar mažas, spėsi smile.gif
nu tą ir sakau man irgi tas pats
tik man kardiotreniruotės nė kojų nepagražina, deja celiulitas niekur nedingsta man apimtim mažėjant sad.gif
nors MB sako ai koks jau čia celiulitas, celiulitukas tik...bet jis mane nervina, ir suprantu kad dėl to kad oda jau nebe tokia stangri kaip jaunystėj, dar šlaunys strijom pasipuošę...

dabar neiseina man i sale, nespeciau tarp maitinimu ir seip butu perdaug, o ir noro mazai, jei noreciau gi namie galiu su svoriais daryt pratimus, bet biggrin.gif
noreciau tik celiulituko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 09:22)
nu tą ir sakau man irgi tas pats
tik man kardiotreniruotės nė kojų nepagražina, deja celiulitas niekur nedingsta man apimtim mažėjant sad.gif
nors MB sako ai koks jau čia celiulitas, celiulitukas tik...bet jis mane nervina, ir suprantu kad dėl to kad oda jau nebe tokia stangri kaip jaunystėj, dar šlaunys strijom pasipuošę...

Aš celiulito neturiu. Bet turiu riebalinų sluoksnį kuris liula blush2.gif biggrin.gif Buvau stambesnė, taip nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:31)
Aš celiulito neturiu. Bet turiu riebalinų sluoksnį kuris liula  blush2.gif  biggrin.gif Buvau stambesnė, taip nebuvo biggrin.gif

man celiulitas buvo dingęs per nėštumą kai priaugau nemažai svorio ir viskas įsitempė, o paskui atsirado strijos, po gimdymo grįžo ir celiulitas kai svoris ėmė krist
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 09:37)
man celiulitas buvo dingęs per nėštumą kai priaugau nemažai svorio ir viskas įsitempė, o paskui atsirado strijos, po gimdymo grįžo ir celiulitas kai svoris ėmė krist

Pabandyk kavos pilingą smile.gif Jis man labai veiksmingas ir odą padaro dar lygesnę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:42)
Pabandyk kavos pilingą smile.gif Jis man labai veiksmingas ir odą padaro dar lygesnę mirksiukas.gif

jo reikia daryt, bet labai vonią apteršiu sunku prisiruošti
kas kiek dienų kažin jį daryt?kasdien gal nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 09:47)
jo reikia daryt, bet labai vonią apteršiu sunku prisiruošti
kas kiek dienų kažin jį daryt?kasdien gal nereikia? g.gif

Man pilnumoj pakanka 1 kartą per savaitę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 07:38)
dėl kaklo pritariu NoTa pakontroliuok kitą kartą kad nebūtų įtemptas
pvz minant atbulą dviratį tarp smarkro ir krutinės kumštis bent jau tilpt turi


Mums bet kokius preso pratimus darant sakydavo, kad apelsinas turi tilpt biggrin.gif

QUOTE(qqte @ 2016 04 07, 07:47)
teoriškai gaila o praktiškai gaunasi ai rytoj nueisiu
nu bet nuo žmogaus priklauso
man pvz svarbu kad būtų aiškus grafikas tam tikru laiku tam tikrą valandą be galimybės atidėt rytojui
nu pvz su asmeniniu treneriu arba grupinės treniruotės
bet va planuoju nueit pamėgint treniruoklius kai netoli namų atsidarys naujas sporto klubas, gal patiks  biggrin.gif
bet tada pilatesą mest teks  smile.gif

As tai is tu, kur megstu pilnai isnaudot. Kai isejau i dekreta, turejau abonementa sporto klube, tai vaiksciojau i baseina ir i sale kur nesciosioms, is viso praleidau tik viena diena, nes svarbiu reikalu buvo ax.gif bet ir tai gaila praleist biggrin.gif Del tingejimo is vis niekad kiek turejau abonementus nesu praleidus biggrin.gif

QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:08)
Pabandysiu. Gal neteisingai. Kaip moku, taip darau. Niekada nesu darius su trenerio pagalba.
Man lengviau maistą prisižiūrėti, nei sportuoti blush2.gif Bet pamažu ateina suvokimas, kad nebėra iš ko mesti jau, o tik tvirtinti kūną reikia, tai ir pamažu bandau prisiversti.

Nota, butinai paziurek youtube video, pasiskaityt kaip teisingai atlikti 4u.gif Esme tame, jeigu neteisingai darai pratima: 1) neidarbini pilnai raumens, kuriam jis skirtas, todel nauda menka/menkesne, 2) zaloji organizma (dazniausiai kencia nugara, sanariai ir pan.) labai svarbu pratimus daryt kaip gaima taisyklingiau. galima daryt kartu su youtube, tik tada kakla velgi saugot reikia, nes noredamas matyt, padarai neteisinga galvos padeti.
Apsiziurejau, pas mane irgi greiciau celiulitukas nei celiulitas biggrin.gif bet gal as per gerai apie save galvoju blush2.gif
MB dziaugias jei ka darau, bet ne kad kudeju, o del to, kad susirandu veiklos sau. o kad skatintu mane pats, tai ne, nelabai jis sportininkas pas mane schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:08)
Pabandysiu. Gal neteisingai. Kaip moku, taip darau. Niekada nesu darius su trenerio pagalba.

Nei kumstis nei apelsinas, man treneris sake darant nepilna atsilenkima ziuret i lubas smile.gif pilnu osvis neleido, nebent tiesia nugara atsikelti iseina, tad darau atskirai apatiniams ir virsutiniams pilvo raumenims pratimus, saugau nugara smile.gif

QUOTE(**NoTa** @ 2016 04 07, 08:31)
Aš celiulito neturiu. Bet turiu riebalinų sluoksnį kuris liula  blush2.gif  biggrin.gif Buvau stambesnė, taip nebuvo biggrin.gif

Pas mane ant uzpakalio yra biski celiulito g.gif nezinau kaip ji is ten isnaikint g.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2016 04 07, 10:31)
Nei kumstis nei apelsinas, man treneris sake darant nepilna atsilenkima ziuret i lubas smile.gif


man irgi taip liepdavo daryt drinks_cheers.gif
Atsakyti