Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

As siandien dideli darba padariau - patupdziau saka.
Kai pirkau, atrode per maza, o kai idejau, vos tilpo.
Dar visokiais augalais kol apsukau..
Dar likucius pabandziau prie moliniu sukiu su tinkleliu nuskandint..
Zodziu eksperimentai.


O ir ivykis buvo. Zarnele, kuri iseina is filtro, pas mane palikta ilgoka. Jau atlikau darbus, ijungiau filtra, tik ziuriu..vanduo is kazkur bega.. ziuriu is zarneles.. ir tiesiai po rozeciu ilgintuvu. Ciupt uz zarnele..ir auch, elektra per nagus. Bet pavyko isjungt filtra is rozetes, o zarneles isorinis galas nukrito zemiau akvos, vanduo toliau bega... na bet sugaudziau galus, viska sutvarkiau..tiek to vandens, stikline kokia.. bet bukit visi atsargus su elektra ir vandeniu.

Papildyta:
QUOTE(evora @ 2016 04 03, 15:28)
Nepergyvenk dėl plepumo-tam ši temelė ir sukurta. drinks_cheers.gif
Ar geriau, kad nukeliausi į  vyrišką forumiuką ir būsi trumpai paauklėta? Kiek visur landžiojau, tai mažai kas iš senių akvamanų kantrybės turi nepatyrusiems atsakinėti.
Po kokių metukų ir pati kitiems p

Tikrai taip, Evora visad atsako issamiai, nepagaili laiko, be pasaipu.

Va skaitineju kitus forumus, tai durneliais isvadina, issitycioja ir pasiuncia toliau skaityt internete. O kai esi sviezias, ar to klausimo pradzioje esi, tai net nezinai, ka i google parasyt, kad paskaityt...
Zodziu, cia draugiskiausias forumas.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 04 03, 18:38)

O ir ivykis buvo. Zarnele, kuri iseina is filtro, pas mane palikta ilgoka. Jau atlikau darbus, ijungiau filtra, tik ziuriu..vanduo is kazkur bega.. ziuriu is zarneles.. ir tiesiai po rozeciu ilgintuvu. Ciupt uz zarnele..ir auch, elektra per nagus. Bet pavyko isjungt filtra is rozetes, o zarneles isorinis galas nukrito zemiau akvos, vanduo toliau bega... na bet sugaudziau galus, viska sutvarkiau..tiek to vandens, stikline kokia.. bet bukit visi atsargus su elektra ir vandeniu.


Atbulinį vožtuvą nusipirkit ir jokių bėdų mirksiukas.gif
user posted image

Ei, o tai kur vaizdinė medžiaga? Jolancike išsigriovė viską, Mylima2007 irgi eksperimentuoja ir nei viena nieko nerodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 04 03, 17:38)
O ir ivykis buvo. Zarnele, kuri iseina is filtro, pas mane palikta ilgoka. Jau atlikau darbus, ijungiau filtra, tik ziuriu..vanduo is kazkur bega.. ziuriu is zarneles.. ir tiesiai po rozeciu ilgintuvu. Ciupt uz zarnele..ir auch, elektra per nagus. Bet pavyko isjungt filtra is rozetes, o zarneles isorinis galas nukrito zemiau akvos, vanduo toliau bega... na bet sugaudziau galus, viska sutvarkiau..tiek to vandens, stikline kokia.. bet bukit visi atsargus su elektra ir vandeniu.

Man pro slangute irgi bego is mazo akvo doh.gif dabar pakelta ji buna auksciau. O prie didesnio visas prailgintojas su knopke issijungia ir padaryta ta "nuvarvejimo kilpa" ar kaip ten vadinasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 04 03, 15:28)
Nepergyvenk dėl plepumo-tam ši temelė ir sukurta. drinks_cheers.gif
Ar geriau, kad nukeliausi į  vyrišką forumiuką ir būsi trumpai paauklėta? Kiek visur landžiojau, tai mažai kas iš senių akvamanų kantrybės turi nepatyrusiems atsakinėti.
Po kokių metukų ir pati kitiems patarinėsi.

Leisk tas krevetes. Jos tik iš pradžių smarkiai dauginasi. Vėliau šis procesas lėtėja ir reik ,,šviežio kraujo". Jei augaliukų tankiai-mažyliai pasislėps. Aišku, viens kits mazgius gali būti ir desertui sulapnotas. Nebandysi-nežinosi kaip seksis.
Vėliau gal kurių nors žuvų ir atsisakysi, atsibos ar nepasiteisins.

Tikrai labai ačiū už atsakymus ir patarimus 4u.gif Labai draugiškas ir tolerantiškas šitas forumas wub.gif

o dėl krevečių, - kiek patartumėt pradžiai įsigyti?

QUOTE(mylima2007 @ 2016 04 03, 17:38)
*As siandien dideli darba padariau - patupdziau saka.

**O ir ivykis buvo.

***Tikrai taip, Evora visad atsako issamiai, nepagaili laiko, be pasaipu....
....Zodziu, cia draugiskiausias forumas.

* Labai smalsu būtų pamatyti rezultatą 4u.gif
** Atsargiai su elektra ir vandeniu unsure.gif Nors aš kažkada irgi esu už lempos čiupus, - netyčia iki akvos pasmuko keičiant vandenį doh.gif Nieko nenutiko, bet tik po to susimąsčiau, kad gi galėjo ir papurtyt doh.gif
*** drinks_cheers.gif

Mes šiandien irgi akva vandenį keitėm, - nuo šakos vis dar kažkiek rudavo vanduo tai db pakeitus skaidrus kad net gražu žiūrėt wub.gif
Beje, nustebino, kad radau oro šlangelėje, (kur į filtrą orą paduoda) raudonos/rožinės spalvos nuosėdų/ar kaip gelį kokį.... nu ir neturiu jokių idėjų iš kur ir kodėl ir dar tokios spalvos reikalas čia atsirado? g.gif Burbuliukus leidžiam gana intensyviai, - nu bet nesitiki kad nuo to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2016 04 03, 19:41)
Ei, o tai kur vaizdinė medžiaga? Jolancike išsigriovė viską, Mylima2007 irgi eksperimentuoja ir nei viena nieko nerodo doh.gif


Mano dar vandenuks nenuskaidrėjo pilnai po visų petvarkų doh.gif Matyt seniukas vidinis filtras nebesusitvarko, reiks pagalvot gal apie išorinį jau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2016 04 03, 23:32)
Mano dar vandenuks nenuskaidrėjo pilnai po visų petvarkų  doh.gif  Matyt seniukas vidinis filtras nebesusitvarko, reiks pagalvot gal apie išorinį jau.  biggrin.gif

Grunto užteko? O tai tu 200 l su vidiniu varinėji bigsmile.gif doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2016 04 03, 22:57)
Grunto užteko? O tai tu 200 l su vidiniu varinėji bigsmile.gif  doh.gif ?


Užteko, dar ir kalniukas gavos, vidury šiek tiek JBL Sansibar River takelį papyliau. Dabar galvoju ar gerai padariau... g.gif Kiek pajudinu tą smėliuką, tiek burbuliukai į viršų kyla. Prisiskaičiau apie smėliuko rūgimą, nu bet per kelias valandas ar parą tikrai neužrūgo turbūt. Dabar judinsiu kasdien, kad neužrūgtų doh.gif
Dėl filtro tai jau anksčiau mąsčiau apie JBL CristalProfi e1501 Greenline arba JBL CristalProfi e901 Greenline, bet niekaip neišsirinkau. Taip ir liko vidinis kolkas. Bet jau labai pradėjo užsikišinėt, dažnai skalbt reikia jį, tai jei keisiu, tai jau manau į išorinį. Tik bais bijau kaimynus užliet. rolleyes.gif
Sakė kad su Tetra filtrais yra tokia bėda. Gal kas turit kokių patarimų išorinių filtrų klausimu ?
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2016 04 04, 11:37)

Dėl filtro tai jau anksčiau mąsčiau apie JBL CristalProfi e1501 Greenline arba JBL CristalProfi e901 Greenline, bet niekaip neišsirinkau. Taip ir liko vidinis kolkas. Bet jau labai pradėjo užsikišinėt, dažnai skalbt reikia jį, tai jei keisiu, tai jau manau į išorinį. Tik bais bijau kaimynus užliet.  rolleyes.gif
Sakė kad su Tetra filtrais yra tokia bėda. Gal kas turit kokių patarimų išorinių filtrų klausimu ?

901 tau per mažas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiulykit koki augaliuka, kuris puikiai augtu priristas ant sakos ir deretu su anubiu barteri nana, kongo paparciu. Nenoriu kad butu aukstas,iki 10 cm gal g.gif akva be co2,vanduo vandentiekio,trasos vimi micro ir vimi accelerator,apsvietimas led,labai jau lepaus. gal kas is Microsorum tiktu g.gif
Atsakyti
microsorium windelow graziai ziurisi prie anubiu man. Siaip jis lyg ir didesnis turetu augti, bet pas mane per 3metus isauga iki 7cm ir vaikus leidzia
Atsakyti
QUOTE(ramashka.s @ 2016 04 04, 14:34)
microsorium windelow graziai ziurisi prie anubiu man. Siaip jis lyg ir didesnis turetu augti, bet pas mane per 3metus isauga iki 7cm ir vaikus leidzia

Va va,apie ji ir galvojau.pamaciau-isimylejau wub.gif gal galetumet parduot vaikiuka?
Atsakyti
galeciau, parasiau i AZ
Atsakyti