Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(mylima2007 @ 2016 09 25, 15:10)
O kaip su spinatais?
Paimt, uzsaldyt ir paskui patrupint?
Kiek?
Eda samai ar ir gupijos?

Nusiziurejau is youtubes. Pavirt 5-10 min, paskui gerai isdziovint ant kokio popierinio ranksluoscio ir susukus gabaliukus i saldymo kamera.
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2016 09 25, 15:14)
Nusiziurejau is youtubes. Pavirt 5-10 min, paskui gerai isdziovint ant kokio popierinio ranksluoscio ir susukus gabaliukus i saldymo kamera.

O jei nevirus?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 09 25, 15:10)
O kaip su spinatais?
Paimt, uzsaldyt ir paskui patrupint?
Kiek?
Eda samai ar ir gupijos?

Turetu visi est. O talmude raso, kad pries duodant salota ja dar nuplikyt reikia 4u.gif
Ei, jus ten neperserkit tu zuvu!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 26, 07:21)
Turetu visi est. O talmude raso, kad pries duodant salota ja dar nuplikyt reikia  4u.gif
Ei, jus ten neperserkit tu zuvu!!!  bigsmile.gif

Tai vat tas nuplikymas del minkstumo ar del ligu/infekciju?..
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 09 26, 17:49)
Tai vat tas nuplikymas del minkstumo ar del ligu/infekciju?..

Turbut ir del to, ir del to, bet asmeniskai man atrodo, kad labau del minkstumo, nes salota juk ir be pilkinimo imanoma gan svariai nuplaut? Tiesa, as pats dar niekad nebandziau; bet galiu garantuot, kad per ducliaga kuo puikiausiai nusiplauna ir net smelis tarp dantu neperlabiausiai grigz.. girgzt.. blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Buvau snd uzklydus i Kauno Urmo bazes. Nu kieeeek grozybiu buvo. Ir uz gera kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 09 27, 18:37)
Buvau snd uzklydus i Kauno Urmo bazes. Nu kieeeek grozybiu buvo. Ir uz gera kaina smile.gif

Grazu grazu ten smile.gif

Pavirtos darzoves geriau del minkstumo.
Cia siandien imeciau, uzpuole iskart, net eile susidare biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2016 09 27, 18:37)
Buvau snd uzklydus i Kauno Urmo bazes. Nu kieeeek grozybiu buvo. Ir uz gera kaina smile.gif

Pagrinde atveztines tos gerybes. Nemazai ir vietiniu zuvyciu yra, tai perkant reikia ziuret, kad butu su firminiu "Akvazoo" zenklu. (Ten taip atzymi ka Domeikavoj patys isveise). Tada zuvys buna be kelioninio streso.
O iranga bazej tikrai pigesne negu kitur ir pasirinkimas afigenas thumbup.gif
Atsakyti
Syryt radau samanu dziunglese pastrigusi gupijos lavoneli unsure.gif Didoka. Mazgiai tai nixai kasdien dvesia desintimis, bet man ju anei kiek negaila schmoll.gif (Vis tiek nezinau kiek yra ir kiek buvo). Bet uz tai dabar jau esu ant 100 procentu garantuotas, kad mano patinasas uzdziobina miniatiurinius konkurentus dar kol net ju pimpalu nesimato. Kazkaip uzuodzia, zaraza g.gif Jo teveli atidaviau (nes irgi taip pat nekulturingai elgdavos); tai sitas rupuziokas isaugo ir nuseke butent(!) tecio pedomis. Nepavyko perauklet verysad.gif
Ale uz tai patelkiu tai pilnas viedras ir visos nescios! nestuke.gif biggrin.gif
---------------------
Kodel nieks man nepadovanojat paaugusio gupino su neryza vuodega? Galeciau keistis i belenkiek mazu zuviuku arba i augalus. Netycia samanos sviesoj atsidure, tai dabar pucias, kad net krokodilai pastringa. Niu ir elodejos kas savaite po pora salyginiu/kubiniu metru nusienaunu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 29, 10:47)
Syryt radau samanu dziunglese pastrigusi gupijos lavoneli  unsure.gif  Didoka. Mazgiai tai nixai kasdien dvesia desintimis, bet man ju anei kiek negaila  schmoll.gif  (Vis tiek nezinau kiek yra ir kiek buvo). Bet uz tai dabar jau esu ant 100 procentu garantuotas, kad mano patinasas uzdziobina miniatiurinius konkurentus dar kol net ju pimpalu nesimato. Kazkaip uzuodzia, zaraza  g.gif Jo teveli atidaviau (nes irgi taip pat nekulturingai elgdavos); tai sitas rupuziokas isaugo ir nuseke butent(!) tecio pedomis. Nepavyko perauklet  verysad.gif
Ale uz tai patelkiu tai pilnas viedras ir visos nescios!  nestuke.gif  biggrin.gif
---------------------
Kodel nieks man nepadovanojat paaugusio gupino su neryza vuodega? Galeciau keistis i belenkiek mazu zuviuku arba i augalus. Netycia samanos sviesoj atsidure, tai dabar pucias, kad net krokodilai pastringa. Niu ir elodejos kas savaite po pora salyginiu/kubiniu metru nusienaunu  rolleyes.gif

Neturiu ir as ne ryzo, bet itariu kad auga gupijos ir endlerio misrunu... Dar jauni, bet gal tiktu? smile.gif
Dar ir is mailiaus auga gupes, nors dideliu nebeturiu.
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2016 09 29, 10:47)
---------------------
Kodel nieks man nepadovanojat paaugusio gupino su neryza vuodega? Galeciau keistis i belenkiek mazu zuviuku arba i augalus. Netycia samanos sviesoj atsidure, tai dabar pucias, kad net krokodilai pastringa. Niu ir elodejos kas savaite po pora salyginiu/kubiniu metru nusienaunu  rolleyes.gif

atiduočiau savo "leopardinį" juoda-geltona", bet kad Vln jis gyvena... o paštu neišsisiųs smile.gif))
Atsakyti
Prisipazinkit gal kieno nors is jusu?
http://www.skelbiu.l...l-23147925.html
Noriu didesnio akvos....
Bet ir seno noriu...
Zodziu akvariumlige biggrin.gif
Atsakyti