Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 14 tema

o man jau antras ciklas, kai daugmaz vidury pateplioja su kazkokiu nemaloniu jausmu g.gif 10 ciklo diena ir visa diena siandien sitaip. anksciau tokiu dalyku nebudavo g.gif cia skaitos normalu ar nelabai? na bet kokiu atveju reiks uzklaust gines, o tai neramu kazkaip nei is sio nei is to tokie dalykai
Atsakyti
Pasiskambinau daktarui, sako ir vel tas Ascus, liepe panaudoti nuo uzdegimo. Sako po naudojimo darysim skystoj terpeje, dabar jau ziauriai bijau jog skystoje kas blogo neislystu, ar kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2016 04 14, 15:26)
Pasiskambinau daktarui, sako ir vel tas Ascus, liepe panaudoti nuo uzdegimo. Sako po naudojimo darysim skystoj terpeje, dabar jau ziauriai bijau jog skystoje kas blogo neislystu, ar kam taip buve?

Tai dabar tyrimas buvo ne skystoje terpėje?
O ką išrašė nuo uždegimo?
manęs kitą savaitę konizacija laukia ax.gif (ojojoj..) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2016 04 14, 01:18)
o man jau antras ciklas, kai daugmaz vidury pateplioja su kazkokiu nemaloniu jausmu g.gif 10 ciklo diena ir visa diena siandien sitaip. anksciau tokiu dalyku nebudavo g.gif cia skaitos normalu ar nelabai? na bet kokiu atveju reiks uzklaust gines, o tai neramu kazkaip nei is sio nei is to tokie dalykai

man šįkart irgi patepliojo po ovuliacijos, kaip ik tepinėlį dar ėmė, bet nieko dėl to nepakomentavo kai pasakiau.


mano skysta terpė rodo žymius pakitimus, ŽPV 16... dar susiskambino mano prižiūrinti ginė su operavusia daktare, tai prognozės neoptimistiškos. nežinau, ką toliau darys, bet mano ginė pasakė, kad jei po trečios konizacijos vis tiek rodys pakitimus, teks taikyt drastiškiausią gydymą - gimdos šalinimą... verysad.gif
rekomendavo užsiregistruoti Santariškėse pas Bumbulienę pasikonsultuoti, gal kas esat susidūrusios?
metų eigoj turiu viską tvarkytis, kol neperėjo man ten viskas į vėžinius pakitimus.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 15, 09:59)
Tai dabar tyrimas buvo ne skystoje terpėje?
O ką išrašė nuo uždegimo?
manęs kitą savaitę konizacija laukia ax.gif (ojojoj..)  bigsmile.gif

Nuo uzdegimo zvakuciu panaudoti israse, o ar yra taip buve, jog skysta terpe po pap ka blogiau gali parodyti? Kazka daktaras sake, reikia skystoj terpeje pasidaryti ir gali nieko nerodyti tai vat nesupratau
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2016 04 15, 17:45)
Nuo uzdegimo zvakuciu panaudoti israse, o ar yra taip buve, jog skysta terpe po pap ka blogiau gali parodyti? Kazka daktaras sake, reikia skystoj terpeje pasidaryti ir gali nieko nerodyti tai vat nesupratau

aš kaip suprantu tai tas pats tyrimas tik tikslesnis, tai jei nuo žvakučių uždegimas praeis tai ir nerodys nieko skysta terpė. Jeigu yra pakitimai tai skystoj terpėj juos tikrai parodo, o paprastas tyrimas gali ir neparodyti, nes jis nėra toks jautrus kaip skystoje terpėje.
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 04 15, 13:30)
mano skysta terpė rodo žymius pakitimus, ŽPV 16... dar susiskambino mano prižiūrinti ginė su operavusia daktare, tai prognozės neoptimistiškos. nežinau, ką toliau darys, bet mano ginė pasakė, kad jei po trečios konizacijos vis tiek rodys pakitimus, teks taikyt drastiškiausią gydymą - gimdos šalinimą...  verysad.gif
rekomendavo užsiregistruoti Santariškėse pas Bumbulienę pasikonsultuoti, gal kas esat susidūrusios?
metų eigoj turiu viską tvarkytis, kol neperėjo man ten viskas į vėžinius pakitimus.

Užsiregistravot?
Esu gulėjus palatoje su moterimi, kuriai šalino gimdą ir kiaušides. Paguoda ta, kad jau nebereikės daugiau vargti su šiomis bėdomis.
Papildyta:
Kokios dar procedūros būna prieš konizaciją kai jau ateini operuotis? Ateini paskirtą valandą, kaip viskas vyksta toliau, kol jau pradeda leisti narkozę?
Atrodo jau viską žinau, bet vis tiek kyla klausimų. Jei tą pačią dieną paleidžia, tai įmanoma normaliai paeiti fiziškai, taip pat lipti laiptais, sėdėti kol važiuoji namo. Ar grįžus reikia gulėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naujoke25: 18 balandžio 2016 - 08:57
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 18, 09:49)
Užsiregistravot?
Esu gulėjus palatoje su moterimi, kuriai šalino gimdą ir kiaušides. Paguoda ta, kad jau nebereikės daugiau vargti su šiomis bėdomis.

pagalvojau, kad palauksiu dar savo gydytojos skambučio, ką gi mūsų ginekologinio gydytojai pasakys, tada bandysiu registruotis. kelios dienos kažin ar ką pakeis smile.gif
tai va, kad tiek tos paguodos... nebeplanavom vaikų, bet vis tiek baisus dalykas, nes kiaušidėse, placentoje moteriški hormonai gaminami, vyras erzino, kad ūsai užaugs biggrin.gif
jaunesnė sesė po nulinių vėžių pakitimų konizacijos gegužę eis pirmam tepinėliui, bijom, kad nebūtų tas pats.


iki konizacijos įstato veninį kateterį, duoda pasirašyti dokumentus dėl operacijos, ateina operuosianti gydytoja, kuri supildo ligos istoriją ir viskas, guli, lauki, kol ateis eilė ir išveš su visa lova. pirma operacinėj trumpai su anesteziologu aptariat, ar turėjai narkozę iki tol, kokia operacija buvo, koks tavo ūgis ir svoris. tada iš sykio lipi ant stalo, prie piršto prijungia širdies monitorių, duoda deguonies kaukę, pajungia prie kateterio lašelinę narkozei ir staigiai atsijungi. operacinės viskas labai ten greit vyksta, nespėji nei išsigąsti, daugiausia nerimo palatoj gulint.
po visko tikrai galima vaikščioti, ten išpjauna mažą gabaliuką, net nejauti. namie grįžus norisi gulėti, nes narkozė tebevaikšto ir šiaip nuovargis jaučiasi prisinervinus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 18 balandžio 2016 - 09:03
QUOTE(egliosha @ 2016 04 18, 08:56)
tai va, kad tiek tos paguodos... nebeplanavom vaikų, bet vis tiek baisus dalykas, nes kiaušidėse, placentoje moteriški hormonai gaminami, vyras erzino, kad ūsai užaugs biggrin.gif
jaunesnė sesė po nulinių vėžių pakitimų konizacijos gegužę eis pirmam tepinėliui, bijom, kad nebūtų tas pats.

ta moteris irgi bijojo, kad atseit kiaušidės neveiks tai klimaksas, paskui kad pilvo organai pasislenka, ir pati operacija kiek sudėtingesnė, ilgiau gulėti, paskui sanatorija priklauso. Bet vistik jei dar daro konizaciją, tai gal trečia bus sėkminga. Vat man ginekologė sakė mano konizaciją galima atidėti maksimum savaitei, tai gal vistik yra tas svarbumas laike.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 04 18, 10:05)
ta moteris irgi bijojo, kad atseit kiaušidės neveiks tai klimaksas, paskui kad pilvo organai pasislenka, ir pati operacija kiek sudėtingesnė, ilgiau gulėti, paskui sanatorija priklauso. Bet vistik jei dar daro konizaciją, tai gal trečia bus sėkminga. Vat man ginekologė sakė mano konizaciją galima atidėti maksimum savaitei, tai gal vistik yra tas svarbumas laike.

kiekviena operacija ne juokas...
man sakė metų bėgy būtinai reikia kažką daryti, netempti gumos, nes yra vėžio sukėlėjas. aš pati pasimetusi ir išsigandusi, nežinau nė ką daryt kol kas. iš tų nervų ciklas vėlavo, tai dar ir dėl to nutempiau registraciją, kad žinočiau, kada čia bus tarpas tarp mmm.
Atsakyti
neklizmuoja prieš konizaciją?
man tai buvo staigmena, kad prie poliklinikos stacionaro įėjimo ant durų parašytą galima įeiti tik su spec. maišeliais ant batų ir jei neturi tai galima nusipirkti iš šalia esančio aparato, tai gerai, kad turėjau monetų sus savimi.
O dar kaip su maistu, iš ryto nei valgyti nei gerti? o po operacijos man sakė stebėjimas keturias valandas. Tai per tą laiką niekas turbūt neduos valgyti poliklinikoje (ligoninėje tai duoda), ar reikia ko isidėti ar turi kas nors atnešti, ar nesinori visai valgyti? Aš galvoju nevalgius, net neužkandus bus silpna. Vandens tai įsidėsiu.
O per tą laiką kai tas vadinamas stebėjimas vyksta, tai guli palatoj ir viskas? Į tualetą pati gali nueiti?
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2016 04 18, 09:09)
kiekviena operacija ne juokas...
man sakė metų bėgy būtinai reikia kažką daryti, netempti gumos, nes yra vėžio sukėlėjas. aš pati pasimetusi ir išsigandusi, nežinau nė ką daryt kol kas. iš tų nervų ciklas vėlavo, tai dar ir dėl to nutempiau registraciją, kad žinočiau, kada čia bus tarpas tarp mmm.

jeigu siūlė registruotis gal reiktų registruotis, nes iš karto ko gero vis tiek nepakliūsite, reikės laukti. O atšaukti galite bet kada arba perkelti. Pats užsiregistravimo faktas dar nereiškia, kad privalėsite ir vykti, jeigu bus abejonių.
Man irgi vėlavo ciklas, teko pakeisti datą ir prieš operacinių tyrimų datas.
Atsakyti
neklizmuoja tikrai. jei operacija pirmoj dienos pusėj, geriau nevalgyt ir negerti. man pirma konizacija buvo po 16 val, tai sakė nereikėjo kentėt, reikėjo suvalgyt ką lengvo.
dėl maitinimo negaliu pasakyt, šiaip tą pačią dieną paguldžius valgyti neduoda, geriau pasiimti kažką iš namų po visko sukrimst. stebėjimas tik toks, ar nepradėsi kraujuoti po operacijos. mane po abejų konizacijų paleido po valandos-dvejų. tiksliau kai atsipaipaliojau visai, atėjo gydytoja, papasakojo, kaip gydytis, kada atsakymai, ir pasakė, kad kai norėsiu galiu važiuot namo. apsirengiau ir išėjau.
po visko tikrai nieko nesijaučia, ramiai iš lėto einat į mašiną.


ką čia užsiregistruosi, kad dar nėra birželiui laikų pateikta, reik skambinėtis klausinėt biggrin.gif


Atsakyti
[quote=Naujoke25,2016 04 18, 11:32]
neklizmuoja prieš konizaciją?
man tai buvo staigmena, kad prie poliklinikos stacionaro įėjimo ant durų parašytą galima įeiti tik su spec. maišeliais ant batų ir jei neturi tai galima nusipirkti iš šalia esančio aparato, tai gerai, kad turėjau monetų sus savimi.
O dar kaip su maistu, iš ryto nei valgyti nei gerti? o po operacijos man sakė stebėjimas keturias valandas. Tai per tą laiką niekas turbūt neduos valgyti poliklinikoje (ligoninėje tai duoda), ar reikia ko isidėti ar turi kas nors atnešti, ar nesinori visai valgyti? Aš galvoju nevalgius, net neužkandus bus silpna. Vandens tai įsidėsiu.
Prieš nejautrą negalima nei valgyt, nei gert, o paskui būtina vandens turėt,1,5l kaip minimum. Aš pavalgiau tik grįžus namo.
Atsakyti