Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

Sveikos, gal matete Umckalor, (vokiskai Umckaloabo) atitikmeni lenku vaistinese?
Atsakyti
QUOTE(Žibuoklė @ 2016 05 22, 11:26)
Olecko yra Kauflandas, bent jau taip nurodyta ju puslapyje
http://m.kaufland.pl...jsp?detail=true


Ačiū! Buvome Augustowe, Tesco neieškojom, užteko Kauflando, Stokrotkos ir Biedronkos. Lietuviù sutikom, bet ne masiškai. Yra Augustowe ir Gemini, kiek ten daug visko! Kainù labai nežiūrėjau, bet turi net mano mylimo Lierac wub.gif Labai norėjau dar į Rossman, bet nespėjom, liko kitam kartui.Prie kažkokios pa dės pirkau braškiù, po 12zł/kg, skanios, tik neklausiau, ar jù vietinès, ar atvežtinės.
Kurios jau seniau važinėjat, gal užmatèt kokiù skanėstù parduotuviù ar saldumynù pačiuose prekybcentriuose, vertesniù dėmesio? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akoya_lt: 22 gegužės 2016 - 14:01
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2016 05 21, 18:40)

Dekui! 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2016 05 22, 13:59)
Prie kažkokios pa dės pirkau braškiù, po 12zł/kg, skanios, tik neklausiau, ar jù vietinès, ar atvežtinės.


PC gali buti atveztines, bet prie parduotuviu ir turguose jau vietines. Pries pora savaiciu kai pirkom, tai 15 zl mokejom, saldzios buvo. Jie kazkur uz Varsuvos braskynus iveise, tokie mini siltnamiukai padaryti, tai ir turi jau savu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 05 22, 15:58)
PC gali buti atveztines, bet prie parduotuviu ir turguose jau vietines. Pries pora savaiciu kai pirkom, tai 15 zl mokejom, saldzios buvo. Jie kazkur uz Varsuvos braskynus iveise, tokie mini siltnamiukai padaryti, tai ir turi jau savu.

Vakar turguj po desimt uz kg buvo.tesco sesi zl uz pyse kg ispanisku.turguj nzn kokios.agurkai turguj nuo 4.9-5.9zl uz kg.bulves sviezios nuo 2.8zl uz kg.
Atsakyti
Labas, gal kas Lenkijoje pirkote sportui skirtui papildu?
Kur jus uzmatete? gal vaistinese yra?
Atsakyti
QUOTE(Andzelikiene @ 2016 05 22, 20:18)
Labas, gal kas Lenkijoje pirkote sportui skirtui papildu?
Kur jus uzmatete? gal vaistinese yra?

Mes pirkom Teco pirmam aukste.
Papildyta:
QUOTE(Damute @ 2016 05 22, 14:31)
Sveikos  4u.gif

Planuojame antradienį į Suvalkus. Sudarinėju pirkinių sąrašą ir turiu klausimuką, gal kuri žinosite...
Kokios kainos Piko žalios kiaulienos (nugarinės, kumpio ir pan.) ir vištienos (viso viščiuko, vištų ketvirčių, sparnelių ir pan.) kainos?

Ačiū už atsakymą  4u.gif  ax.gif

kainos prieš men.kai buvau tokios bet jos nieko daug nesikeičia smile.gif
Vištienos krutinėlė 14,90zl.
Sparneliai 4,79zl.
Blauzdelės 5,50zl.
kiaulienos kumpinė 12,99zl.
Sprandinė 12,30zl.
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2016 05 22, 19:23)
Mes pirkom Teco pirmam aukste.
Papildyta:

kainos prieš men.kai buvau tokios bet jos nieko daug nesikeičia smile.gif                                 
Vištienos krutinėlė 14,90zl.
Sparneliai 4,79zl.
Blauzdelės 5,50zl.
kiaulienos kumpinė 12,99zl.
Sprandinė 12,30zl.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kur geriau važiuoti į Suvalkus ar Augustovą?
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2016 05 16, 15:12)
Man patinka Blue city ir kitoje kelio puseje yra Atrium Reduta, daug labai parduotuviu, patinka labiau negu Arkadia. Miesto centre ulica Marszalowska yra TK Maxx isparduotuve tokia ten visko kaip universamas aksesuarai,moteriski ir vyriski drabuziai, vaikiski, dekoro skyriu ir pan. Ir toje gatveje dar daug parduotuviu House, Marks Spencer,Reserved,C&A, ir panasios. Yra Marywislka 44 kaip musu Gariunai, tik dar daugiau parduotuviu, bet nzn ar ten verta ir ar patiks pora kartu buvau. Siap siuo metu dar nera ispardavimu (buvau praeitai savaite Varsuvoje), bet kai buna tai tikrai verta pabuvoti Varsuvoje, pasirinkimas nemazas.



Ačiū visoms kurios pasidalino patirtim 4u.gif Dievaži kai pamačiau TK Maxx parduotuvę su dizainerių prekėm pigiau grybo, galvojau apsiverksiu... gal porą valandų ten praleidau. Labai apsimoka ten apipirkt pvz kiekvienam sezonui.sekasi gi tiem lenkam rolleyes.gif Tikra tiesa dėl Blue city - ten tikrai žymiai geresnis centras nei Arkadia. Aš nusibeldžiau į arkadia ir pasigailėjau. Reikėjo iš karto ten važiuot. Nuolaidų jau buvo smile.gif

Apsipirkt sustojom Augustovo Kauflande. Gaila nebuvo laiko daug važinėt todėl tik ten maistą apsipirkom. Šeip manęs nesužavėjo asortimentas, be to vakare daug jau buvo išpirkta ypač mėsos.

Mano verdiktas toks po pirmo apsipirkimo - kas tik gali važiuokit pas lenkus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute @ 2016 05 22, 12:31)
Sveikos  4u.gif

Planuojame antradienį į Suvalkus. Sudarinėju pirkinių sąrašą ir turiu klausimuką, gal kuri žinosite...
Kokios kainos Piko žalios kiaulienos (nugarinės, kumpio ir pan.) ir vištienos (viso viščiuko, vištų ketvirčių, sparnelių ir pan.) kainos?

Ačiū už atsakymą  4u.gif  ax.gif

Ketvirtadieni buvome Suvalkuose,10 val.ryte PIKO bazė sausakimša,vos prasibrovėm kad nors pasižiūrėt,reikia labai anksti ten važiuoti ir šiltai apsirengus apsišarvuoti kantrybe,mūsų vyram kantrybes nebuvo biggrin.gif tik mačiau kad vištų šlaunelės buvo brangiau,nei TESKO (AKCIJA 3,49 ZL.)Perverskit lankstinukus visų parduotuvių suvalkai lt.,bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2016 05 21, 11:27)
Nežinau kaip jūs ten skaičiavot, bet konkrečiai ta mėsytė tesco yra 9.99pln už kilogramą, kas yra na ~2.26 euro. Pigiausias variantas maximoje 3.62 eur.

Pas mus vietinėj mėsos parduotuvėj panaši kaina (gal truputį brangesnė) mėsytės kaip buvo Tesco ir šviežia nevakumuota.
Atsakyti