Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 12, 17:49)
Net ėjau į youtube paieškot  biggrin.gif
https://youtu.be/aD_C4KJvt4A  apie valią ir natašą nuo 02:44, bet šiaip visas video vertas pažiūrėti biggrin.gif  4u.gif

prisijuokiau thumbup.gif
Dar palauksiu valandele ir eisiu pabegiot. Svorio neatgavau,bet cm liemens taip, dar pilvo siek tiek liko.
Papildyta:
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 04 13, 15:43)
Ir mano sąskaitoje jau 3 puodeliai, bet visko gali būti, kad bus dar ir 4  blush2.gif

O as siandien atsisveikinu su kava. Nors sportuojant kas diena ir prisiziurint maista labainebloga savaite isejo. Ir kvepavimo nukrypimu dideliu neturejau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vos ištvėriau vakar savo "iškrovą" schmoll.gif Nežinau, kada kartosiu, negreit prisiversiu... Be angliavandenių gyvenimas - ne gyvenimas, o badas protest.gif Užtat rezultatas -900 rolleyes.gif

Valgiau taip: pusryčiams 2 kiaušiniai, priešpiečiams liesa grūdėta varškė, pietums kepenėlės su daržovėmis, pavakariams - nusidėjau blush2.gif kapučinas, pudingas, liesa varškė, vakarienei - Cezario salotos, naktipiečiams - gurgiantis pilvas tongue.gif

Kur gi dingo *CoCoNuT*? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 14, 06:16)

Kur gi dingo *CoCoNuT*g.gif


Aš čia, aš čia 4u.gif
Kiekvieną dieną paskaitau jūsų diskusijas, tik kalbėti energijos trūksta blush2.gif Sunkios dienos darbe buvo ax.gif
Bet lieknėjimo neapleidau, stengiuosi valgyti tvarkingai, judėti kiek galima daugiau. Vakar pvz net per lietų žingsnius ėjau lotuliukas.gif Būčiau žinojusi, kad lis, būčiau nėjus, bet taip gavosi biggrin.gif
Vakar dar pažiūrėjau savo praėjusios vasaros foto, nu storulė totali. Sakau MB kodėl man niekas iki šiol negalėjot pasakyt kad tu esi stora, nėėsk lotuliukas.gif
Žodžiu....gyvenimas juda pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Vakar buvo svenciamas dvigubas gimtadienis darbe, tai as gal nekomentuosiu, tegu viskas lieka tarp eiluciu biggrin.gif blush2.gif Manau puikiai suprantat apie ka as biggrin.gif
Pusryciauju su kava ir trpuciais su sudyta lasisa ir riesutu sviestu smile.gif i darba pasiimsiu banana, riesutuku ir svieziu darzoviu salotu. Taip pat 1,5l vandens. Grizus greiciausiai bus salotos tik dar nezinau su kuo smile.gif Rytoj iseigyne - o tai reiskia treniruote, man dar nuo pirmadienio kai kurios vietos skauda biggrin.gif
Nustataciau tiksla iki geguzes 15d numesti 5kg (tikslas buvo nustatytas pries savaite), nu ir ka.... nei gramelis per savaite nepajudejo... verysad.gif doh.gif Nusivilusi savim ziauriai unsure.gif Bet tikiu kad susiimsiu smile.gif
Geros dienos visoms ir kuo maziau pagundu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Aš jau po 4 stiklinių vandens, puodelio kavos, ir dabar garuoja šalia mėtų arbata bigsmile.gif
Pusryčiams buvo kiaušinis su krabų lazdelėm, sūriu, majonezu ir rieke juodos duonos.
Kažkaip šiandien esu pilna energijos smile.gif

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 14, 09:47)
Sakau MB kodėl man niekas iki šiol negalėjot pasakyt kad tu esi stora, nėėsk lotuliukas.gif 


Dabar taip sakai, o jeigu tada tau kas nors taip būtų pasakęs, manau būtum įsižeidus ir sakytum "Kaip galima taip sakyt žmogui į akis" lotuliukas.gif

Nu gi kaip žinot, su sportu aš nelabai draugauju, net ne tai kad nelabai, o visiškai biggrin.gif Tai atradau tokį dalykėlį, kaip ir ne sportas, bet vistiek judesys - 5 Tibeto pratimai cool.gif Prisiskaičiau teigiamų atsiliepimų, o ir užtrunka ji pasiekus maksimalų pratimų kiekį apie 20 minučių, man tinkama pasirodė. Šiandien buvo antra diena biggrin.gif Aišku dalis įtaigos matyt, bet tikrai kiek daug energijos atsirado, ir nuotaika gera biggrin.gif O didžausias pliusas, kad atsivėrė akys, oj oj kokia aš užsisėdėjus ir sumedėjus, jaučiu kiekvieną kūno raumenėlį, nors sakau, čia labiau kaip joga ar tempimai, o ne intensyvus sportas smile.gif Bandysiu išsijudint, nes žada gi lankstumą, stangrumą, emocijų stabilizavimą, net pms lengvina bigsmile.gif Tiesa, visna sąlyga yra, juos reikia daryti kasdien, va čia ir yra didžiausias iššūkis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 04 14, 10:47)
Aš čia, aš čia 4u.gif 


O ar pradėjai jau pagal valgiaraštį valgyt? smile.gif

Aš vis karts nuo karto pagalvoju, ar neužsisakius valgiaraščio g.gif Visgi labai seniai maitinuosi pagal savo trenerės rekomendacijas, reikėtų kažką keist. Galima ir iš jos užsisakyti patobulintą, bet kaina ta pati, kaip kitos sudarinėja, o gal kito žmogaus požiūris bus kitoks ir duos daugiau naudos? g.gif Tik man netinka tokie variantai, kur tiksliai surašyta, tarkim pirmadienis: pusryčiams tas, pietums anas... Negalėsiu aš tokio laikytis, man reikia laisvės kūrybai šiek tiek cool.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 14, 09:29)
g.gif Tik man netinka tokie variantai, kur tiksliai surašyta, tarkim pirmadienis: pusryčiams tas, pietums anas... Negalėsiu aš tokio laikytis, man reikia laisvės kūrybai šiek tiek  cool.gif  ax.gif


O man atvirkščiai, turi būti viskas aiškiai, detaliai juodu ant balto surašyta, nes aš tokia kūrybinga, kad dviguba dieta gautūsi biggrin.gif
Laba diena gražėjančios damos 4u.gif . Mano fronte nieko naujo, sportuoju kolkas minimaliai, tik maisto rėžimo laikausi. Antras mėnuo prasidėjo..., svoris stabiliai laikosi 49.6 kg. Jau laukiu, nesulaukiu kada lėksiu į sporto salę sėdimosios dailint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 14, 09:29)
O ar pradėjai jau pagal valgiaraštį valgyt?  smile.gif



Nepradėjau blush2.gif
Stengiuosi įprasti nevalgyti po 18 val.
Vakar dar pagalvojau, kad man nukrito 3 kg per 3 mėn. Gal visai normalu ir jokio streso smile.gif
Neatmetu, kad plano pradėsiu laikytis, bet tik tada, kai organizmas jaus, kad reikia, kai netingėsiu apsikrauti galvojimu ką valgyti, nes pvz šią savaitę, kurios pradžia buvo žiauriai sunki, tai vakarienei užteko 2 virtų kiaušų ir pasukų varškės indelio, kad gyvenimas būtų saldesnis. Ir viskas, po 18 val arbatytė bigsmile.gif

Bet kokia šiandien graži diena bigsmile.gif Tikrai Kultūros žmonėms skirta (šiandien Kultūros diena) thumbup.gif Ta proga ryt lėksiu į Kauno muzikinį teatrą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 04 14, 09:10)

Dabar taip sakai, o jeigu tada tau kas nors taip būtų pasakęs, manau būtum įsižeidus ir sakytum "Kaip galima taip sakyt žmogui į akis"  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif aha, būčiau susinervinus, kad kimba lygioj vietoj biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Šiandien eksperimentuoju su Supermaistas knyga, ragausiu naminius miusli batonėlius smile.gif Knygoje yra 2 skirtingi tokių batonėlių receptai, bandau tuos, kurie rekomenduojami vaikams g.gif biggrin.gif Batonėliai jau pašauti į orkaitę, ne už ilgo ragausiu assa.gif

Taip pat nusipirkau lieso natūralaus islandiško jogurto su padidintu kiekiu baltymų. Neradau pas mus Iki lieso graikiško. O riebųjų graikišką, kurį parvežėm iš Lenkijos, šeimyna sudorojo per 2 dienas visą kilą, net pasigardžiuodami bigsmile.gif Na o paprasto natūralaus lieso jogurto nu niekaip neišeina man pamėgt blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 59.gif

toliau vedu savo maisto dienoraštį, džiaugiuos, kad šiandien jau mažiau skauda raumenis (vakar iš viso pajudėt negalėjau ir skaudėjo gyventi doh.gif lotuliukas.gif ), rytoj ryte esu užsirašius į klasę vieną (weight training - labai limituota klasė, tik 5 žmonės telpa, tai džiaugiuos pagavus paskutinę laisvą vietą, nes nesinorėtų 4 dienų pertraukos tarp sportų).
Kitą savaitę turiu 4 dienas su sportais, tik antradienis bus laisvas ir savaitgalis, tai jau laukiu pažiūrėt, kiek valinga esu bigsmile.gif

Šįryt pusryčiams teko lengvai nusidėti. Penktadieniai mūsų įmonėj yra fry-day (tai reiškia tuos tokius airiškus - angliškus pusryčius, nes kitom dienom tik tam tikros bandelės būna, tokie kaip keksiukai - scones, košė, jogurtas, priedai jiems visokie, o penktadieniais tipo šventė). Tai pasiėmiau skrebutį, deja teko baltos duonos imti - rudos neturėjo verysad.gif Šoninės orkaitėj keptos be lašinuko, tik mėsytė ir virtą be lukšto kiaušinį wub.gif Tai 2/3 neblogi pusryčiais buvo, jei ne ta balta duona biggrin.gif Tiesa, jau laukiu šio arba rytojaus vakaro, nes metant svorį treneris leidžia vieną vakarą valgyti ką nori, o visas kitas dienas visad valgyti tvarkingai. Tai žiūrėsiu, kuo baigsis šiandiena, nes įmonės vakariukas bus, tik dar nežinau, ar tikrai eisiu ir ką ten veiksiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas! Šįryt sumąsčiau kažkaip pasisverti, nors visad sveriuosi pirmadieniais - nukritęs velykinis pliusas ir dar šiektiek! Žodžiu, esu įkritusi į 64, dabar siekis pamatyti 63 biggrin.gif tik bėda ta, kad gavom daug lauktuvių - saldumynų, tai kažkaip reikės laikytis doh.gif nors vakar keletą suvalgiau, šiandien kolkas nesinori ax.gif

dontstop, parašyk ar skanūs batonėliai gavosi. Jei skanūs, prašom receptu pasidalinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 15, 16:08)


dontstop, parašyk ar skanūs batonėliai gavosi. Jei skanūs, prašom receptu pasidalinti biggrin.gif

Gavosi visai neblogai bigsmile.gif Turiu šiuo metu ir parduotuvinių batonėlių namuose, tai jei lygint, parduotuviniai aišku skanesni, saldesni, ypač aplieti šokoladu wub.gif O šitie tokie sveikuoliški labai, nesaldūs, o kalorijos tai sakyčiau tas ant to.

Aš gaminau dėl kelių priežaščių: kad galėčiau dukrai duot, nes ji nieko saldaus nevalgo, ir sūnui kažkokia alergija dabar, gydosi vaistais ir prisilaiko tam tikrų apribojimų, jokių saldumynų jam dabar negalima, tai galės šiuos batonėlius valgyt mirksiukas.gif Tuo labiau, kad ryt jau savaitgalis, tikiuosi orai nepaves ir kažkur iškylausim, bus patogu pasiimti į kelionę tourist5.gif

Na ir receptas:

200 g avižų dribsnių
4 v. š. nesaldintų kokosų drožlių
3 v. š. medaus
3 kiaušiniai
1 a.š. vanilės ekstrakto
sauja dž. vaisių (aš ėmiau dž. slyvas)
20 migdolų (aš ėmiau tarkuotus, gal 2 v. š.)

Viską sumaišyt, kept orkaitėje ant kepimo popieriaus 15-20 min (aš kepiau 30 min, bet mano itin silpna dujinė orkaitė) kaip vieną tolygiai paskirstytą formoje gabalą. Viso kiekio kaloringumas gaunasi ~2400 kcal, supjausčiau medine mentele į 16 dalių po ~150 kcal. kiekviena dalis tokio dydžio kaip parduotuvinis miusli batonėlis ir tokio pat maždaug kaloringumo, vienas vnt - pats tas užkandai tarp pusryčių ir pietų 4u.gif
Atsakyti